• GoHome Professional
do 130 m2 do 1600 eura/m2 što manji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 130 m2 do 1600 eura/m2 što manji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 130 m2 do 1600 eura/m2 što manji

  • Za upit "do 130 m2 do 1600 eura/m2 što manji" pronađeno 25 133 nekretnina - prosečna cena 1.216 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 120000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 36.450 € na 35.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, STARA PAZOVA, 35.000 €, 23,00 m2 cca 1520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 31.050 €
24.12.2025 - 36.450 €
19.04.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Lokal na 1. spratu stambeno poslovne zgrade u centru. Pogodno za razne vrste delatnosti. Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja BENEFIT NEKRETNINE DOO, koju možete videti na našem sajtu www.benefitnekretnine.rs Agencija Benefit nekretnine * .

 
 
 
  Poslovni prostor, SUBOTICA, 35.000 €, 23,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovni prostor u pasažu novije zgrade kod Sarićevog Spomenika. Lokal ima 23 m2. CB nekretnine, Subotica Br. u registru posrednika: 1390 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 35.000 €, 23,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lepo uređena i odlično održavana garsonjera sa čajnom kuhinjom na samom ulasku u Borču. PVC stolarija, kvalitetan parket, zvučno i termički dobro izolovana. Istočno orjentisana. Dobra mikrolokacija - blizina velikih supermarketa, autobuskog stajališta, parking prostora Odlična....

 
 
 
  Poslovni prostor, SMEDEREVO, Centar, 32.000 €, 23,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju lokal u centru Smedereva. Površina lokala 23m2; nalazi se u ulici 16. Oktobar 28/1, Smederevo. Direktan ulaz sa ulice. Lokal se nalazi u poslovno stambenoj zgradi u odličnom je stanju. Izlog: DA Uknjižen: DA Mokri čvor: DA Rg. br 848 *Politika poslovanja Heroldo nekretnine....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 32.000 €, 23,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal u širem centru sa centralnim grejanjem, pavougaonog oblika. Ovo je topla preporuka Bulevar grupe. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danom od 09 do 19h i subotom od 09 do 17h. Očekamo Vas. Milovana Glišića, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SVILAJNAC, 31.000 €, 23,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2024.,

www.indomio.rs

U centru, ul.Kriva Čaršija, PRODAJE SE poslovni prostor površine 23m2, uknjižen.Trenutno je u fuknkciji i koristi se kao kancelarija, ali je pogodan i za preuređenje u STAMBENI PROSTOR. Poseduje PVC stolariju i etažno parno grejanje. Podovi su laminat. Nalazi se u prizemlju i ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 37.900 €, 23,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlična garsonjera na Adicama .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 29.300 €, 23,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Adice u blizini Kamenjara,na visokom prizemlju,prodaje se kompletno nameštena garsonjera,uknjižena i odmah useljiva.Stan se trenutno greje na struju sa mogućnošću prikopčavanja na gas.(koji je na zgradi)Za više informacija pozvati 064 1126239 Miodrag(Bomil nekretnine, Novi....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 29.081 €, 23,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 29.000 €, 23,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljivo Interfon Klima Uknjiženo Kompletno renoviran stan sa stvarima, bez ikakvog ulaganja. Kontakt 0631060415 .

 
 
 
  Poslovni prostor, SOMBOR, 28.000 €, 23,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se lokal od 23m2 na odličnoj lokaciji, u prometnoj ulici u prizemlju zgrade. Lokal se prodaje prazan, sa mokrim čvorom, svoj sat za struju i vodu,grejanje centralno sa kalorimetrima, parking prostor oko zgrade. Poslovni prostor / Lokal, Sombor | Prodaja · 23m² · 28.000€.

 
 
 
  Poslovni prostor, SOMBOR, 27.600 €, 23,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal od 23m2 na Novoj Selenči u blizini Slatke kuće. Moguć najam istog. .

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 27.500 €, 23,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Renovirana garsonjera u suterenu novije zgrade, na odličnoj lokaciji. PVC stolarija, sigurnosna vrata, trofazna struja,ventilacija, gipsani radovi, nov laminat, okrečeno i odmah useljivo. U sobi i kupatilu postoji po jedan mali prozor. Grejanje na struju. Stanu pripada manji skladišni....

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 32.000 € na 38.500 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 38.500 €, 23,00 m2 cca 1670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 32.000 €
20.03.2026 - 38.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lokal u širem centru sa centralnim grejanjem, pavougaonog oblika. Ovo je topla preporuka Bulevar grupe. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danom od 09 do 19h i subotom od 09 do 17h. Očekamo Vas. Poslovni prostor / Lokal, Kragujevac - Centar....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 38.630 €, 23,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Nova garsonjera odlična kako za život tako i za izdavanje! Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Poslovni prostor, KRUŠEVAC, 25.000 €, 23,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nudimo prostor pogodаn za raznovrsne delatnosti, smešten prekoputa Ekonomske škole, u neposrednoj blizini svih sadržaja i frekventnih ulica. Lokal je prostran i svetao, sa odličnim potencijalom za poslovanje. Zahteva renovaciju, što daje budućem vlasniku mogućnost da ga uredi prema....

 
 
 
  Poslovni prostor, SOMBOR, 25.000 €, 23,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi manji poslovni prostor - lokal na Novoj Selenči, preko puta OŠ Dositej Obradović. Ulični lokal u prizemlju zgrade. Površine od 23m2. Poseduje jednu prostoriju i sanitarni čvor. Centralno grejanje, voda, struja. Mesara je bila u radu, trenutno je prazan. Ulazak u posed odmah....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 39.000 €, 23,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1053292. NOVI SAD, CENTAR, GARSONJERA, 23m2. Oglašavamo prodaju garsonjere pozicionirane u suterenu zgrade koja se nalazi u strogom centru grada, u pešačkoj zoni. Stan je kompletno renoviran pre nekoliko meseci. U funkciji garsonjere je ali, obzirom na to da ima zaseban ulaz,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 39.140 €, 23,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju na Adicama! U planu su pet objekata spratnosti PR+1+PK. Na prodaju su stanovi raznih struktura. Konkretno, ova garsonjera se nalazi na prizemlju zgrade sa ulaskom u stan iz hodnika zgrade. Sama oprema je vrhunskog kvaliteta. Investitor je pouzdan i bira....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 39.150 €, 23,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Održavana garsonjera bez terase. 5/6 sprat, velika ostava na tavanu.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052297 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 39.770 €, 23,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Adice 23,40 m2u izgradnji garsonjera u prizemlju manje zgrade u nizu,kniži se kao garaža a ulaz u stan je redovan( iz ulaza zgrade).Odličan kvalitet gradnje i opreme koja će biti u stanu.Ekonomično grejanje ne toplotne pumpe.Obezbeđen parking za stanare.Uredna dokumentacija,useljivo....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 40.250 €, 23,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Garsonjera u strogom centru, 23 m2, visoko prizemlje, idealna za izdavanje, nameštena .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 40.330 €, 23,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam nov brzo useljiv stan. Odlična gradnja i kvalitet, fenomenalna urbana vila na Sajlovu. Savršene strukture soba i prostorija. Grejanje u zgradi je podno - švajcarski ekološki sistem grejanje na struju - računi su za 30% povoljniji u odnosu na grejanje na gas (podesivo....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 38.400 €, 24,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Veoma blizu svih gradskih institucija, omogućava Vam da bez korišćenja vozila završavate sve Vaše obaveze. Sa druge strane udaljeni ste samo par minuta od Vivo šoping....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 38.210 €, 24,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u mirnom delu Adica. Stan je izuzetnog kvaliteta. Rok izgradnje je 01.10.2024. Grejanje na toplotne pumpe, izuzetno niski troškovi. .

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Centar, 38.000 €, 24,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Garaza, Novi Sad - Centar | Prodaja · 24m² · 38.000€.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 37.100 €, 24,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična ponuda, nekretnina u izgradnji sa rokom mart 2025. Pozovite za sve dodatne informacije. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 37.080 €, 24,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju na Adicama! U planu su osam objekata spratnosti PR+1+PK. Na prodaju su stanovi raznih struktura. Konkretno, ova garsonjera se nalazi na prizemlju zgrade sa ulaskom u stan iz hodnika zgrade. Sama oprema je vrhunskog kvaliteta. Investitor je pouzdan i bira....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 36.050 €, 24,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

22861, 061 234 30 11 Stefanela, Garsonjera na Grbavici. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 38.810 €, 24,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u mirnom delu Adica. Stan je izuzetnog kvaliteta. Rok izgradnje je 01.10.2024. Grejanje na toplotne pumpe, izuzetno niski troškovi. Za više informacija kontaktirajte Vašeg agenta prodaje ! 021/2100690 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 35.940 €, 24,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična ponuda, nekretnina u izgradnji sa rokom mart 2025. Pozovite za sve dodatne informacije. Kontakt telefon 0631231262 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Veliki Rit, 35.940 €, 24,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na Klisi sa rokom mart 2025. Odličan kvalitet opreme. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 35.940 €, 24,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na Klisi sa rokom mart 2025. Odličan kvalitet opreme. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group.rs Agencijski ID: 527557 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 35.940 €, 24,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

https://halo-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-klisa-velikirit/527550 .

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 35.000 €, 24,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju izuzetan stan u potkrovlju koji predstavlja savršen spoj vrhunskog kvaliteta gradnje i prirodnog mira. Stan se nalazi na prelepoj lokaciji okruženoj bujnim zelenilom, pružajući budućim vlasnicima izolaciju od gradske buke i prelep pogled. Zahvaljujući kvalitetnoj gradnji,....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Centar, 39.000 €, 24,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

GARAŽA 24M2 CENTAR Komotna garaža na traženoj lokaciji gde su parking mesto ili garaža neophodni . U slučaju da imate potrebu za parkiranjem u Železničkoj ili u ulici Vase Stajića pozovite me. Železnička.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 33.500 €, 24,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se garsonjera, površine 24m2, na sedmom spratu starije stambene zgrade bez lifta. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, preko puta medicinskog fakulteta. Zbog same lokacije, stan je odlična investicija za buduće izdavanje. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 39.500 €, 24,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju lokal na II spratu TC Kalča u centru grada, na odličnoj poziciji za poslovanje ili izdavanje za trgovinu ili razne uslužne delatnosti. Površina lokala je 24 m2 i sastoji se od jedne višenamenske prostorije, dela odvojenog lakim pregradama, toaleta i male kuhinje. Ulazni....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 31.200 €, 24,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se ekskluzivni lokal u blizini Vukovog spomenika Lokal je izuzetnog kvaliteta. Prostor je open space, funkcionalan i lako prilagodljiv vašim potrebama, idealan je za razne delatnosti. Lokacija je izuzetna sa visokom frekvencijom prolaznika – savršeno za biznis koji želi vidljivost....

 
 
 
  Kuća, ARADAC, 30.000 €, 24,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Aradac – plantaža lešnika sa Vikendicom površine 24m2 na placu od 58,05 ara u blizini Aradca. Parcela se vodi kao njiva 6. klase, 310 sadnica lešnika u punom rodu, zasad star 12 godine, 61 šljiva u punom rodu, 38 dunja i 15 stabala ostalog voća, ograđeno, bunar dubine 22m fi60, ograđeno,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 30.000 €, 24,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Aradac - plantaža lešnika sa Vikendicom površine 24m2 na placu od 58,05 ara u blizini Aradca. Parcela se vodi kao njiva 6. klase, 310 sadnica lešnika u punom rodu, zasad star 12 godine, 61 šljiva u punom rodu, 38 dunja i 15 stabala ostalog voća, ograđeno, bunar dubine 22m fi60, ograđeno,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Mali Beograd, 39.950 €, 24,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054290, NOVI SAD, GARSONJERA 23.50 m2. Sa zadovoljstvom Vam predstavljamo stan-garaža, pozicioniran na prizemlju nove zgrade, renomiranog i pouzdanog investitora. Kvalitet gradnje i sa posebnom pažnjom birani materijali unutrašnjeg enterijera, ovog investitora izdvaja na novosadaskom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 377)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>