• GoHome Professional
do 130 m2 do 1600 eura/m2 što manji centralno grej - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 130 m2 do 1600 eura/m2 što manji centralno grej - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 130 m2 do 1600 eura/m2 što manji centralno grejanje

  • Za upit "do 130 m2 do 1600 eura/m2 što manji centralno grejanje" pronađeno 403 nekretnina - prosečna cena 1.146 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 120000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • 3.sprat
    • klima
    • interfon
    • namešten
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SMEDEREVO, Centar, 78.300 €, 54,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja kod sportskog centra. Nov, nekorišćen, trosoban stan,54 kvadrata, lepog rasporeda na petom spratu zgrade sa liftom. Kvalitetna gradnja, centralno grejanje sa kalorimetrom, terasa. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu....

 
 
 
  Stan, RUMA, 71.400 €, 54,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan bez ulaganja, u naselju Kudoš. Ima 54m2, u to spada dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, terasa i kupatilom. Stan je na trećem spratu u zgradi bez lifta. Prodaje se kompletno namešten, kao na slikama. Mirno i porodično naselje, dosta parking....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 83.000 €, 55,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u širem centru Jagodine, na idealnoj lokaciji koja pruža odličnu povezanost sa svim važnim sadržajima grada. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade od ukupno pet spratova, a zgrada poseduje lift, što dodatno doprinosi svakodnevnoj praktičnosti. Stan je funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Bagljaš, 67.000 €, 55,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Bagljaš – Dvosoban stan kod nadvožnjaka površine 55m2 + terasa i lođa. Na petom od devet spratova zgrade s liftom. CG, interfon. Uknjižen. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Centralno grejanje.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 60.500 €, 55,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Klima Lift Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Luke Ćelovića Trebinjca Sprat: 1 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 49.500 €, 55,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Neuseljavan dvosoban stan, moderno namešten i vrlo svetao, u najnovijoj zgradi u poznatom novom kompleksu Voždove kapije. Prostorije: hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Plaćanje za centralno grejanje je po potrošnji. Voždove kapije je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 44.000 €, 55,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan 55m2, renoviran, dvostrano orjentisan, spavaća i dnevna soba su juzno orjentisane. Veoma osvetljen i dobro izolovan. Nalazi se na Dorćolu u blizini Bitef-a. Stan se nalazi u izuzetno mirnoj i jednosmernoj ulici, prekoputa Skadarlije u blizini Ulice Dzordza Vašingtona, Bajlonijeve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 41.250 €, 55,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo luksuzan, lepo osvetljen stan u bloku 63, preko puta Immo centra, sa pogledom na zelenilo, što ga čini savršenim spojem urbanog života i mirnog okruženja. ✅ Odlična osvetljenost – stan je svetao tokom celog dana ✅ Centralno grejanje sa kalorimetrom – plaćate samo onoliko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 30, 33.000 €, 55,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 30, Bulevar Mihajla Pupina; 55m2, 2.0, 11./17, cg, klima, 3 lifta, interfon, internet, podrum; Svetao, renoviran, kompletno namešten dvosoban stan u urednoj zgradi sa tri lifta; Odlična struktura - iz hodnika se ulazi u sve prostorije: dnevno-trpazarijski deo, prostranu....

 
 
 
  Stan, KOVIN, 80.000 €, 56,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Internet Klima Daljinsko grejanje Centralno grejanje Interfon Podrum JNA Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 2 Godina izgradnje: 1974 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 78.400 €, 56,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan u Beogradu na vodi sa pogledom na reku, potpuno namešten i opremljen. Recepcija na ulazu u zgradu. Video nadzor. Stan je ukupne površine 56 m2 (sa terasom), korisne površine 52 m2, garažno mesto je površine 16m2. Sadržaj prostora: antre, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 44.800 €, 56,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prelep namesten trosoban stan u novijoj zgradi u blizini Bulevara kralja Aleksandra. Stan se nalazi na prvom spratu u zgradi sa liftom. Stan ima centralno grejanje sa kalorimetrima sto obezbeđuje niske rezijske troskove. Prostorije: ulazni hodnik, 2 spavace sobe, kupatilo,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 80.000 € na 77.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, MLADENOVAC, Centar, 77.000 €, 57,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 83.000 €
01.03.2026 - 80.000 €
08.05.2026 - 77.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je komforan, neuseljavan, uknjižen dvosoban stan u centru Mladenovca, na izuzetnoj lokaciji pored parka i pijace. Nalazi se na četvrtom spratu manje, održavane zgrade bez lifta. Stan je vrlo svetao, dvostran i svaka prostorija ima prozor. Sastoji se od velikog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 75.000 €, 57,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.gsigma.rs

Stan naselje Lesnina, novija zgrada. Površine 57 m2. Drugi sprat zgrada bez lifta. Dnevni boravak spojen je sa trpezarijom i kuhinjom (špajz), kupatilo, terasa i odvojena spavaća soba. PVC spoljna stolarija, na podovima parket, keramika, centralno grejanje gradsko sa ugrađenim kalolimetrima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 34.200 €, 57,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan, veoma ukusno i u potpunosti opremljen stan u ulici Dragana Rakića u Zemunu, naselje Sava Kovačević. Koncept zatvorenog naselja sa ulaznom rampom za automobile sa šifrom, čime dobija na privatnosti. Naselje novije gradnje, iz 2014. godine. Stan se sastoji se od prijemnog....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 80.000 €, 58,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

23.05.2026.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća u Novoj Koloniji. Površine 58 m2 u prirodi veća okvirno 100 m2. Komforan dnevni boravak povezan je sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatilo. Ugradni plakar. Na podovima hrastov parket, laminat, keramika Centralno grejanje na gas i čvrsta gorivaPVC....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 83.000 € na 75.900 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 75.900 €, 58,00 m2 cca 1310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 83.000 €
18.03.2026 - 75.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Barajevo, Naselje Gaj, Cara Lazara, 58m2 58m2, 1.5, 3/5, TA, lift, terasa, lođa, parking, podrum, telefon, izvorno, uknjižen. Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi sa liftom u mirnom....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palata Pravde, 58.000 €, 58,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Izdaje se luksuzan poslovni prostor u Beogradu na vodi – savršen za poslovne potrebe ili za stanovanje ! Specijalna ponuda: 9 meseci BESPLATNIH troškova stambene zajednice (devet meseci ppostoji pretplt na husmjstor koji iznosi mesečno 70evra)! U srcu....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 50.900 €, 58,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličan trosoban stan u Novim Karlovcima, mirno mesto tačno na pola puta izmedju Beograda i Novog Sada. Stan se nalazi u centru, kompletno je renoviran i poseduje centralno grejanje na gas! Autobuska stanica, marketi, apoteka, i sve ostalo neophodno za život je tu!....

 
 
 
  Stan, SREMSKI KARLOVCI, 50.900 €, 58,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 89.000 €, 59,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, dvosoban stan, u odličnom stanju, nalazi se na sedmom spratu u stambenoj zgradi, u neposrednoj blizini parka Sveti Sava. Zgrada ima lift, centralno grejanje kao i pripadajuću podrumsku prostoriju.Stan se sastoji iz proširene, komforne dnevne sobe koja je u funkciji sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, UŽICE, 80.000 €, 59,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Centralno grejanje Interfon Podrum Marije Mate Magazinović Sprat: 12 Spratnost: 16 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, UŽICE, 80.000 €, 59,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Užice, Centar, Marije Mage Magazinović, 59m2 . 59m2, 2.0, 12/16, CG, lift, podrum, interfon, izvorno, uknjižen. Stan se nalazi u centru Užica, iznad pozorišta, soliter S. Južno....

 
 
 
  Stan, KULA, 71.000 €, 59,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan trosoban stan u centru Kule. Stan je dvostrano orijentisan u kvalitetno zidanoj zgradi, koji je renoviran, ugradjena je nova Pvc stolarija, klima. Stan ima funkcionalan raspored prostorija. Stan ima lepu dnevnu sobu koja je povezana sa kuhinjom, dve odvojene spavace....

 
 
 
  Stan, LOZNICA, 63.000 €, 59,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.indomio.rs

U centru grada Loznica (Zapadna Srbija) prodaje se trosoban stan površine 59 m2 sa pogledom na gradski park. Stan se sastoji iz hodnika, terase, dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatila. Stan ima gradsko centralno grejanje (na današnji dan je isključeno), električnu TA....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 58.000 €, 59,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s533 Na prodaju je praktičan i potpuno namešten stan površine 59 m², koji se nalazi u zgradi na odličnoj lokaciji – Dedinje, Mladenovac. Ima upotrebnu dozvolu - uredna dokumentacija. Stan je dvostrano orijentisan, funkcionalnog rasporeda, svetao tokom celog dana i poseduje....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 88.000 €, 60,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je izvanredan dvosoban stan smešten u srcu Sremske Mitrovice. Stan je površine 60m2 i po strukturi je dvosoban. Ova nekretnina se nalazi na šestom spratu stambene zgrade koja ima ukupno sedam spratova, pružajući izuzetan nivo privatnosti i udobnosti. Prostor je odlično....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 74.000 €, 60,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban konforan stan na Radijalcu, centralno grejanje sa kalorimetrima, podovi parket i keramika, pvc stolarija, bez ulaganja, uknjižen i useljiv odmah. U neposrednoj blizini stana nalaze se marketi, škole, pijaca, pekara. Stan je udaljen 500 metara od najstrožeg Centra grada. Postoji....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 62.000 € na 70.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 70.000 €, 60,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.10.2025 - 62.000 €
08.04.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2025.,

www.agencijapragma.com

Zeleno Polje – lokal površine 60m2 + tri zasebna magacinska prostora na placu površine 4 ara. Sanitarni čvor, monofazna struja, centralno grejanje, klima. Uknjiženo. Centralno grejanje.

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 70.000 €, 60,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u Centru grada, centralno grejanje, lepa velika terasa, podovi obloženi laminatom i keramikom. Stan je izuzetno konforan i svetao. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 53.940 €, 60,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 IZDAVANJE – DVOSOBAN NAMEŠTEN STAN-sa novim tehnučkim uređajima-sve novo u garanciji U BW QUARTET 3. MOŽE I ZA STAN NA DAN CENA: 900 € (prostor + garažno mesto) 📍 Beograd na vodi – Pogled na Palatu pravde 🏷️ Samo prostor: 900 € 🏷️ Garaža: 100 € ✨....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 51.000 €, 60,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari Grad, Takovska ulica. Renoviran , namešten dvosoban stan na drugom spratu, površine 60m². Centralno grejanje, klima, internet, KATV, interfon, lift, terasa, nov nameštaj. Useljiv od 15.maja 2025.godine. Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ATRAKTIVNA LOKACIJA zgrada " PETICA"! Cena: 800€ Kontakt: +381668091211 Lokacija:Novi Beograd, Blok 63 Površina: 60m2 Struktura: dvosoban stan koji se sastoji od: - ulaznog hodnika, - dnevnog boravka, - trpezarije, - kuhinje, - spavaće sobe, - kupatila i - terase. OPIS: Iz ponude....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari Grad, Takovska ulica. Renoviran , namešten dvosoban stan na drugom spratu, površine 60m². Centralno grejanje, klima, internet, KATV, interfon, lift, terasa, nov nameštaj. . Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno. Stari Grad, Takovska Street.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo fenomenalan stan s garažom 65m2, trosoban s terasom. Opremljen, kuhinja, trpezarija sa dnevnom sobom, dečija soba, spavaća soba, kupatilo, centralno grejanje, klima. Na prvom spratu je, Useljiv odmah.Mesečne komunalije su oko 100-120e.Cena 650e.Pozovite 069788803. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 33.000 €, 60,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo, za najam, stan na odličnoj lokaciji u Beogradu, na Zvezdari, kod Liona Na 15 minuta od Vukovog spomenika, blizu Bulevara, ulice Vojislava Ilića, blizu Beo shoping centra, Cvetkove pijace itd. Odlično povezan sa svim delovima grada putem više linija gradskog....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 92.000 €, 61,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan u mirnom, a veoma snabdevenom naselju Strelište. U blizini zgrade se nalaze osnovna škola, vrtići, marketi, dom zdravlja, kao i Narodna bašta, autobuska stajališta, teretana, kafići i drugi sadržaji bitni za udoban život. Stan se nalazi na 7. od....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, Centar, 88.450 €, 61,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja kod sportskog centra. Nov, nekorišćen, dvosoban stan, 61 kvadrat, lepog rasporeda na četvrtom spratu. Lift, kvalitetna gradnja, centralno grejanje sa kalorimetrom, terasa. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 35.000 € na 32.000 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 32.000 €, 61,00 m2 cca 530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 35.000 €
04.03.2026 - 32.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se manja porodična kuća od mešanog matrijala na Radanovcu površine 61m2, na parceli od 451m2, gde se nalazi i pomoćni objekat u kome je smeštena kotlarnica za centralno grejanje na čvrsto gorivo. Sastoji se od tri sobe, kuhinje sa ostavom, trpezarije i kupatila. Prozori su....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 95.000 €, 62,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan na Paliluli u neposrednoj blizini palilulske pijace i udaljen na 10minuta od glavnog gradskog šetališta. Nalazi se na devetom spratu zgrade koja ima lift i koja je priključena na centralno grejanje. Stan je uknjižen u Katastru na 62m2 (stvarna kvadratura je....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, Centar, 89.900 €, 62,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja kod sportskog centra. Nov, nekorišćen, dvosoban stan, 62 kvadrata, lepog rasporeda na drugom spratu. Lift, kvalitetna gradnja, centralno grejanje sa kalorimetrom, terasa. Mogućnost kupovine garažnog mesta u zgradi. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Aerodrom, 94.500 €, 63,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Renoviran i namešten stan površine 63 m², nalazi se na 5. spratu zgrade sa 5 spratova u naselju Aerodrom, u Kragujevcu. Stan je uknjižen i ima centralno grejanje, što obezbeđuje prijatan boravak tokom cele godine. Lokacija je kod Bogoslovije, nedaleko od pošte, tržnice, Maxija, Trnave....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 404)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>