• GoHome Professional
do 130 m2 do 1600 eura/m2 što manji prizemlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 130 m2 do 1600 eura/m2 što manji prizemlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 130 m2 do 1600 eura/m2 što manji prizemlje

  • Za upit "do 130 m2 do 1600 eura/m2 što manji prizemlje" pronađeno 3 061 nekretnina - prosečna cena 1.161 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 120000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 55.000 €, 36,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Hitno se prodaje odlican lokal u prizemlju TC Kalca u Nisu. Povrsine je 36,5m2 u osnovi i ima odlicnu galeriju od 18m2. Lokal je generalno adaptiran pre dve godine. Opremljen je bogatom LED rasvetom i novim kvalitetnim laminatom za poslovne prostore. Za hladjenje i grejanje koristi....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, 13.000 €, 12,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Parking mesto pod video nadzorom na odličnoj lokaciji, u prizemlju sa rampom na daljinsko otvaranje za ulazak/izlazak. Odlična investicija! Ako tražite tako nešto, na pravom ste mestu! Ne propustite priliku i pozovite nas za više informacija, ili svratite do naše agencije. .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, 9.500 €, 12,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Garažno mesto 12m2 u novijoj zgradi. Nalazi se u prizemlju, nije klackalica. Agencijska provizija 500E Miodraga Živanova.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 130 m2 do 1600 eura/m2 što manji prizemlje'
116.390 €
33.990 €
27.000 €
  Poslovni prostor, NIŠ, 20.200 €, 17,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lokal u tržnom centru gorča, cg, dobra lokacija, Niš Na prodaju lokal u Obrenovićevoj ulici.Lokal se nalazi u prizemlju tržnog centra Gorča.Ukupna površina lokala je 16.85m2,u postupku je uknjiženja, a grejanje u lokalu je centralno.Odmah useljiv. Za više informacija slobodno pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 32.000 €, 20,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu garsonjeru na Somborskoj Rampi. Garsonjera se nalazi na prizemlju. Pvc stolarija, na podovima keramika u boji parketa. Nalazi se pre useljenjem. Za više informacija nas pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 33.990 €, 22,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju na Adicama! U planu su osam objekata spratnosti PR+1+PK. Na prodaju su stanovi raznih struktura. Konkretno, ova garsonjera se nalazi na prizemlju zgrade sa ulaskom u stan iz hodnika zgrade. Sama oprema je vrhunskog kvaliteta. Investitor je pouzdan i bira....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 24.720 €, 22,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan lokal u jednom nivou na Novom Naselju površine 22 m2. Lokal se nalazi u prizemlju zgrade u zgradi odličnog kvaliteta. Nekretnina poseduje jedan sanitarni čvor. Idealan je za neku mirnu delatnost ili supermarket. U blizini lokala se nalaze besplatna parking mesta.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 38.500 €, 22,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Po izuzetno korektnoj ceni prodajemo (vlasnici) ili menjamo uknjižen 1/1 stan površine 22m2 u Viogorskoj ulici, uži centar Zlatibora (u opštinskoj dokumentaciji naša ulica se nalazi u tkz. ekstra zoni ). . . prodaje se kompletno namešten , sve što vidite na fotkama. . . stan je u....

 
 
 
  Poslovni prostor, SVILAJNAC, 31.000 €, 23,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2024.,

www.indomio.rs

U centru, ul.Kriva Čaršija, PRODAJE SE poslovni prostor površine 23m2, uknjižen.Trenutno je u fuknkciji i koristi se kao kancelarija, ali je pogodan i za preuređenje u STAMBENI PROSTOR. Poseduje PVC stolariju i etažno parno grejanje. Podovi su laminat. Nalazi se u prizemlju i ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 29.300 €, 23,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Adice u blizini Kamenjara,na visokom prizemlju,prodaje se kompletno nameštena garsonjera,uknjižena i odmah useljiva.Stan se trenutno greje na struju sa mogućnošću prikopčavanja na gas.(koji je na zgradi)Za više informacija pozvati 064 1126239 Miodrag(Bomil nekretnine, Novi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SOMBOR, 28.000 €, 23,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se lokal od 23m2 na odličnoj lokaciji, u prometnoj ulici u prizemlju zgrade. Lokal se prodaje prazan, sa mokrim čvorom, svoj sat za struju i vodu,grejanje centralno sa kalorimetrima, parking prostor oko zgrade. Poslovni prostor / Lokal, Sombor | Prodaja · 23m² · 28.000€.

 
 
 
  Poslovni prostor, SOMBOR, 25.000 €, 23,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi manji poslovni prostor - lokal na Novoj Selenči, preko puta OŠ Dositej Obradović. Ulični lokal u prizemlju zgrade. Površine od 23m2. Poseduje jednu prostoriju i sanitarni čvor. Centralno grejanje, voda, struja. Mesara je bila u radu, trenutno je prazan. Ulazak u posed odmah....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 39.140 €, 23,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju na Adicama! U planu su pet objekata spratnosti PR+1+PK. Na prodaju su stanovi raznih struktura. Konkretno, ova garsonjera se nalazi na prizemlju zgrade sa ulaskom u stan iz hodnika zgrade. Sama oprema je vrhunskog kvaliteta. Investitor je pouzdan i bira....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 39.770 €, 23,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Adice 23,40 m2u izgradnji garsonjera u prizemlju manje zgrade u nizu,kniži se kao garaža a ulaz u stan je redovan( iz ulaza zgrade).Odličan kvalitet gradnje i opreme koja će biti u stanu.Ekonomično grejanje ne toplotne pumpe.Obezbeđen parking za stanare.Uredna dokumentacija,useljivo....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 40.250 €, 23,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Garsonjera u strogom centru, 23 m2, visoko prizemlje, idealna za izdavanje, nameštena .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 37.080 €, 24,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 31.200 €, 24,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se ekskluzivni lokal u blizini Vukovog spomenika Lokal je izuzetnog kvaliteta. Prostor je open space, funkcionalan i lako prilagodljiv vašim potrebama, idealan je za razne delatnosti. Lokacija je izuzetna sa visokom frekvencijom prolaznika – savršeno za biznis koji želi vidljivost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Mali Beograd, 39.950 €, 24,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054290, NOVI SAD, GARSONJERA 23.50 m2. Sa zadovoljstvom Vam predstavljamo stan-garaža, pozicioniran na prizemlju nove zgrade, renomiranog i pouzdanog investitora. Kvalitet gradnje i sa posebnom pažnjom birani materijali unutrašnjeg enterijera, ovog investitora izdvaja na novosadaskom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 41.200 €, 24,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju garsonjera u prizemlju zgrade u naselju Adice, Novi Sad. Stan je površine 24 m² i nalazi se u zgradi od dva sprata. U stan se ulazi iz hodnika zgrade, a uz stan pripada i terasa od 13 m². Garsonjera se knjiži kao garaža. Agencijska provizija od 3% je uračunata u navedenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 42.000 €, 24,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – Novogradnja sa privatnim dvorištem, blizu Dunava, odlična lokacija U ponudi je prodaja stanova u Novom Sadu u modernom mini stambenom kompleksu, projektovanom za miran porodični život, bez buke i gužve. U okviru kompleksa dostupni su garsonjere, jednosobni,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 40.000 €, 25,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054614. PETROVARADIN, KARAGAČA, GARSONJERA, 25 m2. Novo u ponudi! Predstavljamo vam odličnu garsonjeru, veličine 25 m2, pozicioniranu u prizemlju novoizgrađene zgrade. Renomiran i pouzdan investitor, moderna gradnja, zgrada je završena i useljiva u kraćem vremenskom roku. Grejanje....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, Centar, 39.500 €, 25,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera u strogom centru, prizemlje, na uglu Kralja Petra, 25 m2. Vlasnik 1/1, uknjiženo. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 38.200 €, 25,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Ekskluzivno kod nas! Predstavljamo Vam fenomenalan dvorišni jednoiposoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, na Novoj Detelinari, u ulici Koste Racina. Stan je u odličnom stanju, bez ikakvog ulaganja i prodaje se kompletno namešten, kao sa fotografija. Nalazi se....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 38.000 €, 25,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka lokala 8089766, cena nekretnine je 38.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Centar / Kej, 25 m2, prizemlje plus suteren. Lokal se sastoji iz dva nivoa. Nikad korišten. Dvorišni je lokal namenjen za mirne delatnostikancelarija, krojački salon, kozmetički salonStan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 37.080 €, 25,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI BANOVCI, 33.000 €, 25,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo poslovni prostor u Novim Banovcima U blizini škole, crkve, više ugostiteljskih objekata Prostor se nalazi u prizemlju zgrade Kvadratura - 25m2 Ima izlog Grejanje - centralno grejanje Klima Parking ispred zgrade Uknjiženo Agencijska provizija 700 evra.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 42.000 €, 25,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U Borči se prodaje nova garsonjera od 24 m² u zgradi iz 2022. godine. Stan se nalazi na niskom prizemlju šestospratne zgrade sa liftom i gleda na dvorište. Garsonjera je polunameštena i opremljena klimom, veš mašinom i kuhinjskim elementima sa šporetom i rernom. Grejanje je na struju.....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 42.000 €, 25,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 43.100 €, 25,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je garsonjera na prodaju u Adicama, u prizemlju zgrade, po neverovatnoj ceni ! Ovaj stan se nalazi u mirnom i urbanom delu Novog Sada, idealnom za sve koji žele miran život, a ipak potpunu povezanost sa gradskim sadržajima. Adice su jedno od najtraženijih naselja kada je....

 
 
 
  Kuća, BATOČINA, 16.000 €, 25,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Batočini, površine 25 m2, plac 1348 m2. Strukturu kuće čini prizemlje, na kome od prostorija ima hodnik i tri sobe. Ispod kuće jednim delom je podrum. Potrebno sređivanje. Plac je deleimično ograđen. Bunar u dvorištu, priključena struja, asfaltni put. Kuća je uknjižena.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 15.000 €, 25,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 22460, I/VI, lift, stambena zgrada. Izdajem garsonjeru 25m2 u blizini Vukovog spomenika i TC Zira,poseduje hodnik, kupatilo i sobu sa kuhinjom, lepo nameštena sa dizajnerskim kožnim krevetom prečnika 2,10 m, koji se sklapa u trosed., klima, wifi, ktv, kamin. Visoko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 41.800 €, 26,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 104572, PR/, uknjižen. Prodaje se lokal u blizini centra. Ulicno orijentisan u prometnoj ulici.U dva nivoa , blizu Riblje pijace i srednjih skola.Nalazi se prizemlju novije zgrade.Uknjizen je.Pogodan za vise namena i odlicna investicija. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 39.000 €, 26,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Uknjižen stan. - Čista i uredna dokumentacija. - Iz upotrebne dozvole. - Kompletno namešten. - Prizemlje. - Blizina Kraljevih Čardaka. - Odlična lokacija. - Odvojena spavaća soba. - Grejanje na struju (norveški radijatori). - Topla preporuka! PROSTORIJE: ulazni hodnik, dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 43.000 €, 26,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad,Socijalno,garsonjera u prizemlju zgrade,ima veliku terasu s nadstrešnicom.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1044880 .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 43.054 €, 26,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem lokal u blizini Centra. Ulično je orjentisan u prometnoj ulici. Lokal je u dva nivoa u prizemlju nove zgrade. Nalazi se u blizini Riblje pijace i srednjih škola. Ukljnižen je. Pogodan za više namena i odlična investicija. Za više informacija pozovite!Ag. šifra 8000152Kontakt:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 43.100 €, 26,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 43.105 €, 27,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera u prizemlju dvospratne zgrade. Odličan raspored i pozicija. Knjiži se kao garaža. Za sve informacije pozovite naše agente. .

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 51.500 € na 43.260 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NOVI SAD, 43.260 €, 27,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 51.500 €
18.03.2026 - 43.260 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U ulici Mileve Marić, na Novom naselju u višeporodičnoj stambenoj zgradi prodaje se ulični lokal u prizemlju, površine 27m2. U lokal se može ući i iz ulaza stambene zgrade. Lokal ima toalet. Postoje priključci na infrastrukturu (struja, voda, kanalizacija, gradsko grejanje). Ispred....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 39.500 €, 27,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo odličan lokal P=27m2 u prizemlju T:C:Dušanov bazar. Lokal se sastoji od jedne prostorije sa mini kuhinjom i toaletom. ima veliki portal i pogodan je za više delatnosti:advokatska, kancelarija,knjigovodstvo,krojački salon,frizerski salon Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 44.290 €, 27,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1095163.. Na prodaju garsonjera na Adicama. Nova gradnja, na prizemlju, prodaje se sa kuhinjom i tehnikom. Postavljene su lepe rešetke na ulazna vrata i na prozor. Ulaz je sa ulice i ima svoje parking mesto. Knjiženo kao garaža. Pogodno za iznajmljivanje i za poslovni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 44.290 €, 27,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije stan koji se može odlično iskoristiti kao lokal. Nalazi se u prizemlju,novogradnja. Ulaz sa ulice. Rešetke na prozorima i vratima, dvorišno orjentisan. Iza zgrade dečije igralište. Miran deo, bez buke. Parking za stanare ispred zgrade. Može da se koristi i kao stambeni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 46.500 €, 27,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalna i svetla garsonjera površine 27m², smeštena u mirnom i prijatnom delu Adica u Novom Sadu. Stan se nalazi u prizemlju novije zgrade i predstavlja odličan izbor kako za život, tako i kao investicija. Prostor je pažljivo organizovan i maksimalno iskorišćen, a....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 474)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>