• GoHome Professional
do 100 m2 što manji parking zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 100 m2 što manji parking zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 100 m2 što manji parking zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 100 m2 što manji parking zadnjih 7 dana" pronađeno 434 nekretnina - prosečna cena 2.781 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 260000 eura (prosečna cena)
    • do 310000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan 80m2, na prvom spratu u mini zgradi sa četiri stana. Svaki stan je posebno uknjižen, ima svoj priključak za struju, vodu, gas i internet. Takođe, poseduje parking mesto i manje dvorište. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka u čijem je sklopu trpezarija....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 80,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Izdaje se stan ( dupleks) u centru grada , površine oko 80 kvm na licu mesta,(uknjiženo na 42 kvm ) na prvom i drugom spratu, grejanje podno na struju, nema lifta u zgradi. Sastoji se od : prvi deo ( predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom i toaletom) i sprat ( spavaća soba....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 260.000 €, 81,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Funkcionalan odlicno osvetljen porodican stan sa 3 spavace sobe. Kompletno renoviran , maksimalno iskoriscen prostor, u cenu uracunat ugradni namestaj (kuhinja i plakari), postoji mogiucnost kupovine kompletnog namestaja. Prostorije dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, 3 spavace sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 395.000 €, 81,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- BW Scala. - Izuzetna lokacija. • - Stan se prodaje kompletno namešten (nameštaj + bela tehnika) - uključeno u cenu stana. - Odlična investiciona prilika, kako za život, tako i za rentiranje. - Kupac preuzima zakupce koji ostaju u stanu do kraja godine, uz mogućnost produženja zakupa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 395.000 €, 81,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Optimist nekretnine Vam nude luksuzan, blistav, dvostrano orijentisan stan, i ono što je danas retkost: mir i energiju grada u savršenom balansu. Sa jedne strane, pogled na uređeni park, bez buke, bez saobraćaja - tišina i zelenilo. Sa druge strane, pogled na Ložionicu, prvi kreativno-inovativni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 259.900 €, 81,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Dragiše Brašovana Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1983 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 305.000 €, 82,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prelep i komforan trosoban stan u kvalitetnoj Komgrap starogradnji – osmospratnice. Stan se nalazi na 5. spratu (lift), dvostrano orijentisan (S–Z), funkcionalnog rasporeda i odlične iskorišćenosti prostora. Struktura: Prostrana dnevna soba Kuhinja sa trpezarijom Dve velike spavaće....

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 160.000 €, 82,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan u novogradnji, sa pogledom na Dunav u zgradi sagrađenoj na odličnoj lokaciji u Starim Banovcima, gde se sa terasa vidi Dunav. Zgrada je u centru i kvalitetno je građena, poseduje antracit stolariju, italijanske pločice, podno grejanje. Stan je....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 135.000 €, 82,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se odličan, komforan trosoban stan površine 82m², u kvalitetnoj novogradnji u samom centru grada, odmah useljiv. Stan je veoma funkcionalnog rasporeda i lako adaptibilan u četvorosoban, što ga čini idealnim izborom za porodice koje traže dodatni prostor i dugoročnu udobnost.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 369.000 €, 82,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Sazonova Sprat: 5 Spratnost: 5 Soba: 3 Godina izgradnje: 2015 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 369.000 €, 82,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Sazonova Sprat: 5 Spratnost: 5 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 106.000 €, 82,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prostran i funkcionalan stan smešten u samom centru grada, u mirnoj i prijatnoj ulici koja pruža idealan balans između urbanog života i privatnosti. Stan je odlično organizovan i sastoji se od: -kuhinje povezane sa trpezarijom i dnevnim boravkom -dve spavaće sobe -kupatila....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 179.000 €, 82,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na jednoj od najprometnijih lokacija u centru grada – na Terazijama – u ponudi je lokal površine 82 m², smešten u suterenu zgrade i odmah useljiv. Prostor pruža široke mogućnosti prilagođavanja različitim delatnostima, bilo da je u pitanju kancelarijski prostor, maloprodajni lokal,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 165.000 €, 83,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Naselje Cerak Vinogradi od skoro ima status zasticenog naselja kod zavoda za zastitu spomenika kulture Republike Srbije. Zgrada u kojoj prodajemo stan je od zute fasadne cigle. Ispred zgrade veliki parking. Stan je prostran, funkcionalan, dvostrano orjentisan, odrzavan. Dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 252.500 €, 83,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U mirnom i zelenilom okruženom naselju Cerak Vinogradi nalazi se ovaj prostran i funkcionalan četvorosoban stan, idealan za porodičan život ili kao investicija sa velikim potencijalom. Dvostrano orijentisan i okupan prirodnim svetlom tokom celog dana, stan pruža osećaj komfora, privatnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 252.500 €, 83,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo komforan, svetao, funkcionalan, porodičan 4.0 stan sa mogucnoscu koriscenja jos 30 kvadrata tavanskog prostora. Nalazi se na odličnoj poziciji u okviru naselja Cerak Vinogradi, u jednoj od traženijih lokacija u odlično održavanoj zgradi sa liftom,interfonom....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 73.000 €, 83,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u naselju Bresnica  ( kod OŠ Đura Jakšić ),korisna  površina objekta 83 kvm ( dva objekta 54 kvm + 29 kvm ), na 2,41 ar placa, grejanje na struju , mogućnost za uvođenje gasa ). Kuća je prizemna i sastoji se od hodnika, kupatila, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 170.000 €, 84,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132317, PR/II, uknjizen. Na prodaju trosoban dupleks stan – moderan i prostran! Prodaje se atraktivan trosoban dupleks stan, idealan za porodican zivot ili kao investicija. Stan se prostire na dve etaze, sa odlicnim rasporedom prostorija i puno prirodne svetlosti. Osnovne....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 170.000 €, 84,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132317, PR/II, uknjižen. Na prodaju trosoban dupleks stan – moderan i prostran!Prodaje se atraktivan trosoban dupleks stan, idealan za porodičan život ili kao investicija. Stan se prostire na dve etaže, sa odličnim rasporedom prostorija i puno prirodne svetlosti.Osnovne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 252.500 €, 85,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Cerak vinogradi - U jednom od najlepših naselja u Beogradu prodaje se četvorosobn stan. U dobroj zgradi lepo održavanoj sa liftom, interfonom i video nadzorom. Zgrada od žute fasadne cigle u mirnoj ulici. Naselje ima puno zelenila i parkova za decu. Prodaje se konforan porodični stan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 255.000 €, 85,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se lep i jako funkcionalan stan na Banjici. Nalazi se u zgradi od fasadne cigle od 6 spratova sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe, odvojene kuhinje i trpezarije, 3 spavaće sobe, 2 mokra čvora i 2 lođe. Jako funkcionalan jer se iz dnevne sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 460.000 €, 85,00 m2 cca 5410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Vojislava Ilića, odlična lokacija. XENON pametna zgrada, 85+90m2- grejna površina stana i dvorišna terasa.Zgrada ima dva lifta, redovno se održava.U okviru objetapostoji SPA centar sa bazenom i celokupnim pratećim sadržajem. Troiposoban, na prvom spratu od ukupno osam. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 165.000 €, 86,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan 86m2 (i terasa 16m2) u mirnom delu Petrovaradina, u ulici Trandžamentska 26. Stan je izuzetno komforan i poseduje veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, terasu, dve spavaće sobe, kupatilo i ostavu. Takođe stanu pripada dvorište ispred kuće kao i parking mesto.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Na upit, 86,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.mojoglas.rs

Na prodaju 1/1 uknjižen stan na tri nivoa u atraktivnoj novijoj zgradi sa ograđenim dvorištem, sa parking mestom u okviru dvorišta. Stan je zidan sa savremenim stilom gradnje, sa puno prirodane svetlosti i odličnom organizacijom prostora. Dnevni boravak, tri spavaće sobe, dva kupatila.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 368.000 €, 87,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se luksuzno opremljen trosoban stan površine 87m² sa dve komforne spavaće sobe, prostranom terasom i pripadajućim podrumom, projektovan i izveden od strane renomiranog arhitektonskog studija, u odlično održavanoj zgradi na izuzetnoj lokaciji BEZ IKAKVIH ULAGANJA. Stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 368.000 €, 87,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

E ksluzivno k ompletno renoviran planom renomiranog arhitektonskog studija 2022 godine (i vodovodne i elektro instalacije) a parket promenjen 2025-e godine. Skupocena Bosal premium ulazna vrata plaćena 5.000e, aluminijumska stolarija sa komarnicima, hrastov ševron parket, italijanska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 368.000 €, 87,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Ekskluzivan luksuzno renoviran trosoban stan od 87m² na prestižnoj i izuzetno povezanoj lokaciji Na prodaju elegantan i besprekorno uređen trosoban stan površine 87m², sa dve komforne spavaće sobe, prostranom sunčanom terasom i pripadajućim podrumom, smešten u kvalitetnoj i odlično....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Stadion Partizana - Zvečanska 3. 0, 87m2 (terasa 6m2), 1/5, CG, dve inverter klime, lift, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking Stan je kompletno renoviran i opremljen vrhunskim materijalima i pažljivo biranim detaljima - hrastov Ševron parket, italijanska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 368.000 €, 87,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132281, I/V, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Prodaje se luksuzno opremljen trosoban stan povrsine 87m² sa dve komforne spavace sobe, prostranom terasom i pripadajucim podrumom, projektovan i izveden od strane renomiranog arhitektonskog studija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 147.900 €, 87,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Predraga Tomića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 368.000 €, 87,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

3.0, 87m2(terasa 6m2), CG, lift, I/V, telefon, interfon, podrum, parking, garaža. Uknjiženo 81m2 Luksuzan trosoban stan u novijoj "starogradnji". Stan je kompletno renoviran i opremljen vrhunskim materijalima renomiranih proizvođača: Nove elektro i vodovodne instalacije Aluminijumska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 368.000 €, 87,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se luksuzno opremljen trosoban stan od 87m2, uknjižen na 81m2. Dve spavaće sobe, velika terasa, podrum. Nalazi se u odličnoj zgradi novije starogradnje. Zbog konfiguracije terena, zvanično se vodi kao prizemlje ali realno je u visini pravog prvog sprata. Ispod njega se nalazi....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Parking Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Zvečanska Sprat: 1 Spratnost: 5 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 368.000 €, 87,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno renoviran trosoban stan površine 87m² u Zvečanskoj ulici na Savskom vencu, smešten u odlično održavanoj zgradi novije starogradnje, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Uknjižen je na 81m2. Stan se nalazi u mirnom okruženju punom zelenila, a istovremeno....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 89.700 €, 87,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Subotici, u neposrednoj blizini Ekonomskog fakulteta, u ulici Marije Vojnić Tošinice, nalazi se prostran salonski stan površine 87m², smešten na prvom spratu manje zgrade sa svega tri stana. Ovaj stan je jedini na spratu, što budućem vlasniku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 225.000 €, 88,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo stan u Višnjičkoj Banji, u okviru stambene zgrade. Građevinski, stan zauzima celu njenu vertikalu. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini OŠ „Milena Pavlović Barili, na uzvišenju koje pruža panoramski pogled na Dunav. Stan je dvostrano orijentisan i prostire....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 146.000 €, 88,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam luksuzan, prostoran i funkcional stan koji se nalazi centru Obrenovca u potkrovlju novoizgrađene zgrade, izvedene od visokokvalitetnih materijala i u skladu sa savremenim trendovima arhitekture i tehnologije gradnje. Stan je spreman za useljenje. Sastoji se od: •....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 320.000 €, 88,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na Senjaku u maloj zgradi sa svega 7 stanova.Grejna površina stana je 62m2, prostrana terasa od 18 m2, podrumeske prostorije su 40m2. Stan je za kompletno renoviranje. Mogućnost proširenja i spajanja podrumskog prostora sa stanom i dobijanje dupleksa. Uz stan ide garaža i spoljno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 410.000 €, 88,00 m2 cca 4660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je porodičan stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji, kod Partizanovog stadiona. Četvorosoban, svetao, u zgradi na liftom, upisanih 88,37m2, a sa terasom mereno 124m2. Čine ga prostran dnevni boravak na koji se nastavlja kuhinjsko-trpezarijski prostor, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 338.352 €, 89,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u novogradnju, u naselju Banovo brdo, Čukarica. Stan je vrlo komforne površine 89,04m2. Nalazi se na četvtrtom spratu stambene zgrade vrlo kvalitetne gradnje. Zgrada je od četiri sprata i sa liftom. Ista struktura stanova dostupna i na drugim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 380.000 €, 90,00 m2 cca 4220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju izuzetan, svetao i funkcionalan stan na odličnoj lokaciji. Stan se nalazi u urednoj zgradi stare gradnje, na četvrtom spratu od ukupno 5, sa liftom. Stanarima je na raspolaganju parking u dvorištu zgrade, što predstavlja veliku prednost u ovom delu grada. Uknjižena površina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 375.000 €, 90,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Izuzetno svetao, funkcionalan i kompletno renoviran stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru. Odlikuje ga odličan raspored prostorija, prijatna atmosfera i obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Stan se nalazi u mirnoj i lepo uređenoj ulici, idealnoj za porodičan život,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 435)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni