• GoHome Professional
do 100 m2 što manji parking zadnjih 7 dana - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 100 m2 što manji parking zadnjih 7 dana - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 100 m2 što manji parking zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 100 m2 što manji parking zadnjih 7 dana" pronađeno 434 nekretnina - prosečna cena 2.781 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 260000 eura (prosečna cena)
    • do 310000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ZRENJANIN, 150.000 €, 90,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se trosoban stan površine 90m2 u naselju Lesnina, na odličnom mestu, na par minuta hoda od škole, vrtića, marketa, pijace, Zgrada ima lift i interfon.Stan je prostran, svetao i veoma funkcionalan. Izvorno je trosoban ali je dnevna soba pregrađena gipsanim zidom (koji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Vojvode Stepe Sprat: 6 Spratnost: 8 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, SOPOT, 140.000 €, 90,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je izuzetno lep i funkcionalan trosoban stan smešten u jednom od najlepših delova Kosmaja, zelene oaze nadomak Beograda, idealne za miran i kvalitetan život. Stan se nalazi u luksuznom apartmanskom naselju Kosmaj Residence, izgrađenom 2023. godine, u prizemlju zgrade sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 455.000 €, 90,00 m2 cca 5060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Južni bulevar Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Vojvode Stepe Sprat: 6 Spratnost: 9 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 163.000 €, 90,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nalazi se u neposrednoj blizini Univerziteta "Singidunum", JKP "Infostan", privatne klinike i jos privatni firmi.Pored lokala nalazi se veliki parking. Dosadasnja delatnost u lokalu je bila ugostiteljstvo. Prostor je pogodan za apsolutno sve delatnosti. Sastoji....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 193.500 €, 90,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1102151 CENA 193.500 e + PDV + 3% agencijska provizija. SA PARKING MESTOM U CENI. Na prodaju uknjižen trosoban stan na Tatarskom brdu. Stan se sastoji iz velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom (open space concept), tri prostrane spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 135.000 €, 90,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lokal se nalazi u Erdogliji, površine 90 + 40 kvm, u prizemlju, grejanje na struju ( mogućnost uvođenja gasa za koji je razvedena instalacija ali nema radijatora). Sastoji se od dva ulaza ( treći koroz dvorište), dve kancelarije,tri prostorije, velika sala, kuhinja, dva toaleta. Izdaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 320.000 €, 91,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Skadarska Sprat: 7 Spratnost: 7 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 227.000 €, 91,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je funkcionalan trosoban stan na odličnoj mikrolokaciji u naselju Braće Jerković, u ulici Dragice Končar. Stan se nalazi u mirnom i tihom delu naselja, u zavučenoj i urednoj zgradi okruženoj zelenilom, što budućim vlasnicima pruža dodatni mir i privatnost. Oko zgrade je dostupan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 316.575 €, 91,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam izuzetno kvalitetan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji kod Autokomande, u Leskovačkoj ulici. Stan je dvostrano orijentisan, ka jugu i istoku, što omogućava dosta prirodnog svetla tokom dana i prijatan ambijent za život. Stan ove strukture dostupan je na prvom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 249.000 €, 92,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Banatska Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 4 Godina izgradnje: 2018 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 266.770 €, 94,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam ekskluzivan, kompletno opremljen dupleks ukupne površine 94 m², smešten u Somborskoj ulici. Zgrada je izgrađena pre sedam godina! Opremljena je liftom i profesionalnim video nadzorom koji pokriva celu zgradu i parking prostorom što budućim vlasnicima pruža dodatnu....

 
 
 
  Kuća, ZLATIBOR, 110.000 €, 95,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju moderna kuća u nizu na Zlatiboru, u naselju Rudine – jednom od najmirnijih i najlepših delova planine, poznatom po čistom vazduhu, otvorenim pogledima i neposrednom kontaktu sa prirodom. Kuća je novogradnja, pažljivo projektovana i funkcionalno organizovana na dve etaže,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 349.999 €, 95,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Kej oslobođenja Sprat: 9 Spratnost: 19 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 400.000 €, 95,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najlepših lokacija na Banovom brdu, u mirnoj i tihoj ulici, a na samo nekoliko minuta od svih važnih infrastrukturnih sadržaja, prodavnica, škola, vrtića i gradskih dešavanja, nalazi se ovaj izuzetno kvalitetan stambeni objekat građen u modernom, urbanom arhitektonskom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 93.500 €, 95,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132377, PR/II, uknjizen, novogradnja, parking. Uknjizen na 69m2 + 26m2 pripadajuce uknjizeno dvoriste. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 261.250 €, 95,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1101552. CENA stana 261250e + 3% agencijske provizije. Stan je u fazi kompletnog renoviranja, slike stana koje vidite su dok je stan bio u izvornom stanju. Odlična nekretnina za porodični život ali i kao investicija za ulaganje, zbog svoje strukture i veličine. Uknjiženo....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 150.000 €, 95,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se moderan i svetao dupleks stan površine 95 m², koji se nalazi na trećem spratu stambene zgrade u mirnom i prijatnom delu Krnjače. Stan je izuzetno komforan, toplog i prijatnog ambijenta, idealan za porodičan život. Prostire se na dva nivoa – na prvoj etaži nalazi se prostrana....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 209.946 €, 96,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi su novi luksuzni duplex stanovi u mirnom delu Batajnice, projektovani za savremen porodični život, u okviru kompleksa zatvorenog tipa. Površina stana iznosi 95.43 m², a po strukturi je tosoban duplex organizovan na dva nivoa. Na prvom nivou nalazi se prostrana dnevna soba....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 190.860 €, 96,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su novi luksuzni duplex stanovi u mirnom delu Batajnice, projektovani za savremen porodični život, u okviru kompleksa zatvorenog tipa. Površina stana iznosi 95.43 m², a po strukturi je trosoban duplex organizovan na dva nivoa. Na prvom nivou nalazi se prostrana dnevna soba....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 135.000 €, 97,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.gsigma.rs

Salonski kompletno renoviran stan sa pogledom na Šećeranski park. Površine 97 m2, visoko prizemlje. U prirodi trosoban. Komforan dnevni boravak, velika trpezarija i kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo i posebno toalet i terasa Centralno grejanje na gas Na podovima keramika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 150.000 €, 97,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan 87m2 u mirnom delu Petrovaradina, u ulici Trandžamentska 26. Stan je izuzetno komforan i poseduje veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve terase, dve spavaće sobe, kupatilo i ostavu. Takođe stanu pripada parking mesto koje se nalazi ispred objekta. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 222.000 €, 98,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se ćetvorosoban stan 98m2 u Petrovaradinu. Nalazi se na prvom spratu veoma kvalitetne zgrade zidane 2024 god. Pogled sa terase je čaroban, a lokacija pruža s jedne strane mir i tišinu a sa druge strane blizinu gradske vreve. Stan poseduje veliki dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 244.730 €, 99,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo petosoban stan u delu grada između centra i Bulevara oslobođenja, par minuta od centra, Futoške pijace, Železničke stanice top lokacija a cena odlična! Stan se nalazi na III spratu, nije poslednji i zgrada ima lift, a u dvorištu je parking mesto (stanari su međusobno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 237.600 €, 99,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U dobroj odrzavanoj zgradi, gradjenoj posle 2000 god, uknjižen kao jedan stan, ali su od njega, još u izgradnji napravljene dve zasebne celine: jedan 54m i drugi 45m. U dvorištu zgrade obezbeđen parking mesto( koje ulazi u cenu). Mogućnost kupovine preko stambenog kredita. ag provizija....

 
 
 
  Stan, PEĆINCI, 60.000 €, 100,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.menadzer.biz

Karlovčić, centar - Lep 3.0 stan prizemlje 100 m2 - Velika zastakljena terasa - Kotao na drva i pelet - Sve renovirano i lepo uređeno - Ispred parking, česma, dvorište i bašta - Uknjiženo - Mogu svi stambeni krediti Uknjiženo 51 m2; dorađeno 49 m2 pre 8 godina i sve renovirano (PVC....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 495.000 €, 100,00 m2 cca 4950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vračar, Krunska, top lokacija, 100m2, trosoban. Nalazi se na drugom spratu od tri, u zgradi bez lifta. Kvalitetna oprema i materijali, Kompletno renoviran salonac sa dva kupatila, kuhinjom sa trpezarijom i ostavom, tri salona i velikom terasom od 14m2. U pitanju je dvorišna salonska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 400.000 €, 100,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na Senjaku, u jednoj od najmirnijih i najbezbednijih ulica, nalazi se prostran porodični stan od 100 m² koji pruža retku kombinaciju komfora, privatnosti i izuzetne lokacije. Okružen je ambasadama, teniskim terenima i bazenom Senjak, što ovom kraju daje poseban osećaj sigurnosti i....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Medaković, 135.000 €, 100,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U srcu Voždovca - Vaš novi dom čeka na vas! Predstavljamo vam šarmantnu kuću na odličnoj lokaciji, idealnu za porodičan život. Iako uknjižena na 24 m², kuća raspolaže s prostranih 84 m² grejne površine, što pruža sav komfor i toplinu doma o kojem ste sanjali. Pored glavne stambene....

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, Na upit, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojoglas.rs

Izdajem magacinski prostor 100m2 (350m3). magacin je moguće podijeliti na više manji skladišta 10m2/ 35m3 Moguć prilaz šleperom.Surčin Ledine Izdajem i parking prostor 250m2 cijena 290 e mogućnost izdavanja na kraći ili duži period mogućnost dogovaranja oko svih pojedinosti koje su....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 349.800 €, 101,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Kanalizacija Interfon Karađorđeva Sprat: 1 Spratnost: 5 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 360.000 €, 101,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se troiposobanuknjižen stan na Krunskom vencu u Prote Mateje. Ulica je mirna, a stan se nalazi između Makenzijeve i Krunske ulice. U neposrednoj blizini stana su Hram svetog Save, Kalenić pijaca, parking Slavija, parking Vračarski Vidik u ulici Kneginje Zorke. Zgrada je predratna....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 143.640 €, 102,60 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.menadzer.biz

Polja označena sa * su obavezna Blizina rijeke Blizina samoposluge Centar mesta/grada Javni parking - besplatni.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 520.000 €, 103,00 m2 cca 5050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Jove Ilića Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 4 Godina izgradnje: 2020 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 459.000 €, 103,00 m2 cca 4460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vračar-Njegoševa-bez ulaganja 3.0, uknjižen 93m2, mereno 103m2, vpr/6, CG, KATV, internet, interfon, lift, parking prostorije: Zajednička celina dnevna soba-trpezarija-kuhinja, ostava, kupatilo, spavaća zona-hodnik, dve spavaće sobe, walk-in garderober, zastakljena terasa. Prodaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 338.000 €, 103,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

BLOK 71, 4.0 103m² U Bloku 71, u odlično održavanoj zgradi sa liftom, u prilici smo da vam ponudimo prostran, osunčan i izuzetno svetao stan površine 103m² (uknjižen na 97). Nalazi se na 7. spratu (od 8) i po strukturi je četvorosoban. Sastoji od ulaznog predsoblja, prostranog dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 380.000 €, 103,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan i funkcionalan četvorosoban stan površine 103 m², smešten u kvalitetnoj zgradi novije gradnje iz 2006. godine, u mirnoj Golsvordijevoj ulici na Vračaru. Stan je odlično organizovan i sastoji se od tri spavaće sobe, od kojih je jedna master spavaća soba sa sopstvenim....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Lekino Brdo, 320.000 €, 103,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Divna kuća na Dušanovca! Okružena zelenilom sa velikim dvorištem ispred i iza kuće. Kuća odaje osećaj porodične idile, veoma je komforna i funkcionalna. Poseduje podrum od 19 m2 u kom je smešten kotao za grejanje za sve vrste goriva. Lokacija je odlična, nadomak SC Šumice, Dušanovačke....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 160.000 €, 104,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Parking Terasa Interfon Bertranda Rasela Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 227.832 €, 104,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su novi luksuzni duplex stanovi u mirnom delu Batajnice, projektovani za savremen porodični život, u okviru kompleksa zatvorenog tipa. Površina stana iznosi 103.56 m², a po strukturi je četvorosoban duplex organizovan na dva nivoa. Na prvom nivou nalazi se prostrana dnevna....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 382.173 € na 371.736 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 371.736 €, 104,00 m2 cca 3570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.05.2026 - 382.173 €
22.05.2026 - 371.736 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

LUKSUZAN 4.0 STAN U NOVOGRADNJI NA BEŽANIJI – 103m² + 2 PARKING MESTA Na jednoj od najtraženijih lokacija na Bežanija nalazi se vrhunski četvorosoban stan u moderno projektovanoj novogradnji, idealan za porodičan život i sve koji žele komfor, svetlost i mir bez kompromisa. Stan se....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 435)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>