• GoHome Professional
do 100 m2 što manji Zadnjih 7 dana - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 100 m2 što manji Zadnjih 7 dana - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 100 m2 što manji Zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 100 m2 što manji zadnjih 7 dana" pronađeno 2 176 nekretnina - prosečna cena 2.834 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 320000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ZLATIBOR, 79.800 €, 42,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Na prodaju kompletno opremljen dvosoban apartman sa pripadajućim podrumom i parking mestom na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Zlatiboru, odmah preko puta hotela Bor. Nekretnina predstavlja odličan izbor kako za odmor i uživanje, tako i kao sigurna investicija za izdavanje tokom....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 79.800 €, 42,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se kompletno opremljen stan sa parking mestom na Zlatiboru. Nalazi na odličnoj lokaciji, odmah preko puta hotela Bor. Apartman je smešten na prvom od ukupno dva sprata i po strukturi je dvosoban. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 186.500 €, 42,00 m2 cca 4440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Milorada Šapčanina Sprat: 2 Spratnost: 6 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 62.250 €, 42,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Parking Novogradnja Terasa Interfon Jovana Đorđevića Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 92.400 €, 42,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Nikole Altomanovića Soba: 1.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 42,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se stan na dobroj lokaciji u Mirijevu. Zgrada dobro održavana,nema lift. Strukturu stana čini dnevni boravak sa kuhinjsko trpezarijskim delom,spavaća soba,kupatilo i terasa. Mesečni troškovi niski,grejanje je etažno na struju. Mikrolokacija odlična,blizina osnovne škole,vrtića,pijace,Doma....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 55.000 €, 42,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je izuzetno funkcionalan i potpuno renoviran stan površine 42 m², smešten na mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom, idealnoj za sve koji žele prijatan i opušten ambijent za život. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade bez lifta i odlikuje se odličnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 135.000 €, 42,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Nov, moderno i luksuzno opremljen stan sa veoma prostranom dnevnom sobom i Spa delom koji se sastoji od velike hidromasažne kade za dve osobe i finske saune. Prodaje se kompletno namešten. Stan ima odvojenu spavaću sobu i privatno dvorište od 25 m². Poseduje modernu rasvetu koja posebno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 128.000 €, 42,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u naselju Jugovićevo. Stan je komplet opremljen svim potrebnim stvarima i belom tehnikom, što ga čini spremnim za useljenje. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade od 4 sprata, a površina stana je 42 m². Lokacija je veoma....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 110.000 €, 42,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno funkcionalan stan, potpuno namešten i opremljen. Na dobroj lokaciji, u mirnijoj ulici. Novija gradnja (2006. godina), uredno održavan ulaz. Stan je svetao i ušuškan. Stan je uknjižen na prodavca 1/1, bez tereta i zabeležbi. Grejanje na struju - električni kotao sa radijatorima,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.650 € na 149.350 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Kej, 149.350 €, 42,00 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.05.2026 - 159.650 €
22.05.2026 - 149.350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan površine 42m², smešten u jednoj od atraktivnijih lokacija u Novom Sadu – Kej. Nekretnina je pažljivo uređena i funkcionalno organizovana, pružajući idealan spoj komfora, modernog dizajna i praktičnosti za svakodnevni život. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 79.800 €, 42,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 67.500 €, 42,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban namešten stan u Kertvarošu povrešine 42m2 u novosagrađenoj zgradi na 2/3 spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezariji, spavaće sobe koja vodi na malu tersu. Na podovima su tarket i pločice, prozori su PVC, a grejanje je podno....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 96.600 €, 42,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odmah useljiv i uknjižen stan u okviru modernog stambenog kompleksa, smeštenog u jednom od najlepših i najmirnijih delova Ledina. Lokacija pruža idealan balans između mirnog porodičnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima grada. U neposrednoj blizini nalaze....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 63.000 €, 42,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se lokal u jednoj od najprometnijih ulica u Kragujevcu u blizini trga Mala vaga, policije i pošte kod Šest topola.Lokal je površine 42m2 sa direktnim izlazom na ulicu. Trenutno je izdat višegodišnjem zakupcu.Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim....

 
 
 
  Stan, VIŠNJICA, 81.000 €, 42,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Jednoiposoban stan u lepom delu Višnjice, kod okretnice autobusa 32, u blizini osnovne škole, marketa Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, odvojena spavaća soba i kupatilo (34 grejne površine)+8m2 zastakljena terasa/veranda. Stan je u izvornom stanju, dobro održavan. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 141.000 €, 42,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102560 - Cena 141.000e + 3% Agencijska provizija. Prodaje se prelep namešten stan od 42m2 na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan je jednoiposoban i nalazi se blizi svih sadržaja neophodnih za život. Nalazi se na visokom prizemlju, renoviran je i okrenut....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 104.600 €, 42,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kupovina u fazi pretprodaje pruža vam priliku da obezbedite stan po povoljnijoj ceni pre završetka izgradnje, uz sigurnu investiciju i očekivani rast cene po kvadratu. U ponudi je stan u novogradnji na Pančevačkom putu, smešten u maloj porodičnoj zgradi u mirnom i prijatnom okruženju,....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 128.650 €, 42,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i sve traženijem delu Surčina nalazi se moderna novogradnja koja predstavlja savršen spoj kvaliteta, komfora i odlične lokacije. Projekat je pažljivo osmišljen kako bi budućim vlasnicima pružio udoban i kvalitetan život, uz luksuznu gradnju i vrhunske materijale koji garantuju....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 45.000 €, 42,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan u prizemlju, idealan za miran porodičan život, starije osobe ili kao investicija za izdavanje. Stan poseduje funkcionalan raspored prostorija i pruža odličan potencijal za uređenje po sopstvenoj želji. Strukturu stana čine: odvojena spavaća soba, komforna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, Na upit, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojoglas.rs

Izdajem jednoiposoban, namešten stan prekoputa 9.gimanzije u Pariske komune. 42m2, kompletno namešten sa cg. Mesečno plaćanje + depozit u visini jedne mesečne kirije. ZVATI POSLE 14H .

 
 
 
  Poslovni prostor, KULA, Na upit, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojoglas.rs

Prodaje se poslovni prostor, površine 42 m2. Nalazi se u samom centru sela, odmah pored Pošte i Idea marketa. Lokal poseduje veliki izlog do ulice, magacin sa posebnim teretnim prolazom kao i sanitarni čvor/WC. Ispred lokala se nalazi prostrani parking. Grejanje na struju. Vlasništvo....

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 95.000 €, 42,65 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

IZUZETAN STAN| 42,65 m² | SVETOGORSKA ULICA II sprat | Lift | Mini Wellness | Razrađen biznis | Uknjižen Na prodaju kompletno opremljen stan površine 42,65 m², smešten na II spratu (od ukupno IV) u kvalitetnoj zgradi sa liftom i mini wellness sadržajem, u Svetogorskoj ulici – jednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 173.000 €, 43,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Mileve Marić Ajnštajn Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 1.5 Godina izgradnje: 2012 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 150.500 €, 43,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

JEDNA OD NAJPRESTIŽNIJIH LOKACIJA U NOVOM SADU Lift U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 88.580 €, 43,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Dvosoban stan 43 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 195.000 €, 43,00 m2 cca 4540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Lepo održavan i očuvan stan, sređivan pre desetak godina. Bulevar Arsenija Čarnojevića.

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 85.000 €, 43,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se kompletno opremljen apartman na Zlatiboru, u ulici Andrije Jevremovića, naselje Sloboda. Apartman površine 43 m² nalazi se u prizemlju kvalitetne zgrade sa ukupno tri sprata. Struktura apartmana je veoma funkcionalna, prostor je svetao i lepo organizovan, a velika terasa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 146.200 €, 43,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 69.500 € na 65.100 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARA PAZOVA, 65.100 €, 43,00 m2 cca 1510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.05.2026 - 69.500 €
23.05.2026 - 65.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se stan u novogradnji iz 2023. godine, u ulici Karađorđeva u Staroj Pazovi, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za svakodnevni život. Stan se nalazi u novoizgrađenoj i useljenoj zgradi. Lift u zgradi je pred puštanjem u rad. Nekretnina se sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 43,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Kompletno renoviran stan, izvorno jednosoban, adaptiran u jednoiposoban. Moderan, komforan, na odličnoj lokaciji. Dvostano orijentisan. Kompletno namešten i opremljen visoko kvalitetnim materijalima. Karla Soprona.

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 133.000 € na 122.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 122.000 €, 43,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.05.2026 - 133.000 €
23.05.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Odlična lokacija, funkcionalan stan, preporuka. U prilici smo da vam ponudimo stan na dobroj lokaciji na Voždovcu na pet minuta hoda od Autokomande. Prostor je odličan za reorganizaciju, vrlo adaptibilan, moguće je napraviti raspored prostorija po želji. Iz ulaznog hodnika se sa leve....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 77.400 €, 43,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je novogradnja koja donosi odličan raspored i maksimalno iskorišćen prostor, uz pažljivo birane materijale i savremena rešenja. U izgradnji će se koristiti klima blokovi, krov sa kvalitetnim crepom i pouzdana izolacija, što garantuje trajnost i energetsku efikasnost. Stanovi....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 69.500 €, 43,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stara Pazova, centar - Karađorđeva 2. 0, 43m2 (terasa 3m2), 4/5, EG/GAS, lift, telefon, interfon Završena novogradnja, blizu centra. Stan okrenut ka dvorištu, miran, tih i sunčan. Zapadno orijentisan. Uknjižba u toku. Samo keš kupci. Odmah useljiv! Građevinska dozvola. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 164.500 €, 43,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 69.500 €, 43,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Lift Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Karađorđeva Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 2 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 181.000 €, 43,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Za preporuku stan u bloku 70, blizu A-bloka, prevoza, škole, vrtića, prodavnice, blizu Save. Izuzetno svetao, uknjižen, odmah useljiv. Sastoji se od predsoblja, kupatila, kuhinje sa trpezarijom i dnevnog boravka, spavaće sobe i lođe. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 133.000 €, 43,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Pozicioniran na 21 spratu od ukupno 22, fantastičan pogled. Zgrada ima 3 lifta. Uknjižen, potpuno uredna dokumentacija, isključivo gotovinska kupovina. 43m2 uknjižene korisne površine, plus terasa 30tak m2. Jednostran, tih, veoma svetao. Izvorno je jednosoban, delimično renoviran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 200.000 €, 43,00 m2 cca 4650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Imamo priliku da vam ponudimo jedinstven dvosoban stan u trazenom delu grada. Sve u stanu je zamenjeno, renovirano sa paznjom i predanoscu. Korisceni su materjali i elementi renomiranih italijanskih i francuskih proizvodjaca sto doprinosi osecaju luksuza u ovom prelepom ambijentu.....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 122.000 €, 43,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Funkcionalan, svetao, jugozapadno orijentisan, dvosoban stan u vrlo mirnom, porodičnom delu u neposrednoj blizini škola, gradskog prevoza i svih drugih neophodnih sadržaja. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe koja izlazi na zastakljenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 142.000 €, 43,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

CARA DUSANA, DVOSOBAN, NAMESTEN, UKNJIŽEN+++Agencijska oznak 1065325. Prodaje se lep dvososban stan na atraktivnoj lokaciji za mirno stanovanje. Obekat star 20 g. U okruženju nalazi se sve što je potrebno za udobno snabdevanje. Orjentisan je ka dvorištu . Ima lepo vecu terasu . Prodaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 145.000 €, 43,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen renoviran stan 43 m Dunavske terase pogled na Dunav Prodaje se renoviran i funkcionalan stan površine 43 m u naselju Dunavske terase. Stan se nalazi u prvoj lameli kompleksa, na odličnoj i mirnoj poziciji, veoma ušuškan i prijatan za život. Raspored prostorija: ulazni hodnik....