• GoHome Professional
zidart zadnjih 14 dana pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • zidart zadnjih 14 dana pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zidart zadnjih 14 dana pala cena

  • Za upit "zidart zadnjih 14 dana pala cena" pronađeno 14 nekretnina - prosečna cena 2.493 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 185.000 € na 178.000 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 178.000 €, 58,00 m2 cca 3070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 185.000 €
19.05.2026 - 178.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Trosoban stan na visokom prizemlju u zgradi od 4 sprata. Dvostrano orijentisan u izvornom stanju, vrlo lepo osvetljen sa pogledom većim delom na ulicu, bočno na ulaz u zgradu. Stan čine: hodnik, kuhinja sa trpezarijom, velika dnevna soba, dve spavaće sobe i kupatilo. Stan poseduje....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 92.000 € na 87.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BARAJEVO, 87.000 €, 66,99 m2 cca 1300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 99.000 €
19.05.2026 - 92.000 €
23.05.2026 - 87.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Na 1 km od centra Barajeva u naselju Gaj, u urbanoj i lepo sređenoj sredini, predstavljamo vam, što je retko u ponudi, lep trosoban stan renoviran na visokom prizemlju, što je u visini prvog sprata. U naselju je puno zelenila i travnatih površina, igrališta za decu, obdanište, muzička....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 195.000 € na 189.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 189.000 €, 65,00 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.05.2026 - 195.000 €
23.05.2026 - 189.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Uknjižen trosoban stan u prelepom delu naselja sa dosta zelenih površina. Stan ima odličan raspored prostorija. Idealan je za višečlanu porodicu. Prirodni položaj i dobri sadržaji daju prednost življenju u ovom delu grada, posebno u letnjim mesecima. U skorije vreme stan je renoviran,promenjene....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 240.000 € na 229.900 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 229.900 €, 60,00 m2 cca 3830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 240.000 €
19.05.2026 - 229.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se uknjižen dvoiposoban stan u blizini TC Zira. Nalazi se na četvrtom spratu zgrade sa liftom, novije gradnje, odličnog kvaliteta. Po strukturi dvoiposoban, održavan sa niskim režijskim troškovima. Lokacija veoma dobro povezana gradskim prevozom sa ostalim delovima grada.....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 77.000 € na 69.500 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 69.500 €, 45,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 77.000 €
19.05.2026 - 69.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Kuća, jednosobna struktura. Prizemlje, TA grejanje. Sastoji se od dnevne sobe, kupatila, a kuhinja i trpezarija su izdvojene. Ima pripadajuću ostavu od 2 m2. Zaseban ulaz u pripadajuće dvorište. Prostor može da se prilagodi i preprojektuje u dvosobnu strukturu. Odlična investicija,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 1.100.000 € na 1.049.000 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Hotel, BEOGRAD, Vračar, 1.049.000 €, 220,00 m2 cca 4770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 1.100.000 €
19.05.2026 - 1.049.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Eksluzivno u agenciji ZidArt SPA hotel na Vračaru, u radu Prodaje se objekat ili biznis Uknjiženo, opremljeno lux opremom Šest smeštajnih jedinica različite površine SPA zona Recepcija Dva parking mesta na ulici ispred objekta. Mogućnost zakupa garažnih mesta u zgradi (opciono) Posao....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 111.000 € na 93.000 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 93.000 €, 33,00 m2 cca 2820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 111.000 €
19.05.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Ekskluzivno u agenciji ZidArt Uknjižen stan na ime vlasnika Može na kredit Mali dupleks Donji deo 23 m2 sa normalnim prozorima Iznad stana dodatna soba sa toaletom u potkrovlju Penjanje tavanskim stepenicama na izvlačenje Idealno za mlade osobe, studente ili zaposlene osobe Veoma....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 89.000 € na 85.000 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, Centar, 85.000 €, 70,00 m2 cca 1210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 89.000 €
19.05.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Komforan trosoban stan u centru grada, blizu reke, sa svim pogodnostima koje pruža stanovanje u kući. Ima pripadajuće prednje i zadnje dvorište, tavan, podrum, garažu i dva parking mesta ispred. Postoji mogućnost proširenja stambenog prostora za još 80 m2, tavan ima i više nego dovoljnu....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 69.500 € na 65.100 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARA PAZOVA, 65.100 €, 43,00 m2 cca 1510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.05.2026 - 69.500 €
23.05.2026 - 65.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se stan u novogradnji iz 2023. godine, u ulici Karađorđeva u Staroj Pazovi, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za svakodnevni život. Stan se nalazi u novoizgrađenoj i useljenoj zgradi. Lift u zgradi je pred puštanjem u rad. Nekretnina se sastoji....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 315.000 € na 299.000 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Dušanovac, 299.000 €, 82,00 m2 cca 3650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 315.000 €
19.05.2026 - 299.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju kuća sa dva zasebna stana u blizini Dušanovačke pijace. Kuća ukupne površine 82 m2, podeljena na dve potpuno odvojene stambene jedinice. Nekretnina pruža više mogućnosti: - Investicija za izdavanje - pogodno za studente - stanovanje dve porodice - kombinovanje stambenog....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 560.000 € na 510.000 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 65, 510.000 €, 134,92 m2 cca 3780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 560.000 €
19.05.2026 - 510.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju izuzetan četvorosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu West 65 , na atraktivnoj lokaciji na Novi Beograd . Stan se nalazi u prizemlju i ima ukupnu površinu od 134,92 m² , uz posebnu pogodnost – prostranu terasu/baštu koja pruža dodatni komfor, privatnost i....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 341.500 € na 306.660 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 306.660 €, 114,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 341.500 €
19.05.2026 - 306.660 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Botanička bašta, Cvijićeva, 4.5, 114m2, uknjižen Jedinstveno potkrovlje u Cvijićevoj ulici, nadomak Botaničke bašte – prava oaza za ljubitelje posebnog ambijenta Stan se nalazi na 5. spratu u urednoj i održavanoj zgradi bez lifta ( postoji mogućnost ugradnje). Mirna ulica, a istovremeno....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 217.000 € na 199.000 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, STARI BANOVCI, 199.000 €, 9434,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 217.000 €
19.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Poljoprivredna parcela, dimenzije 26 x 360 m, užom stranom izlazi sa obe strane na javnu površinu predviđenu za put, koja je sada poljski put. Parcela je uknjižena. Blizina auto - puta. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 71.440 € na 68.400 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Apartman, ZLATIBOR, 68.400 €, 38,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 71.440 €
19.05.2026 - 68.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se nov apartman u naselju Zova, Zlatibor Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za: - razgledanje nepokretnosti na terenu, - vođenje celokupnog kupoprodajnog procesa, - prikupljanje i proveru....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 14)

<< <1> >>