• GoHome Professional
zidart najnovije 50 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • zidart najnovije 50 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zidart najnovije 50 m2 što manji

  • Za upit "zidart najnovije 50 m2 što manji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, OVČA, 93.600 €, 46,79 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Kompleks smešten na levoj obali Dunava, blizu nove obilaznice. Mirna i tiha lokacija, sa velikim procentom zelenih površina. Stanovi u novogradnji, blizina vrtića,škole i auto-puta. Sami stanovi su građeni od najkvalitetnijih materijala. Petokomorni prozorski profili, euro-design....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 192.000 €, 49,00 m2 cca 3920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

23.05.2026.,

www.zidart.co.rs

U ponudi je funkcionalan dvoiposoban stan od 49m2, smešten u maloj ulici između Južnog bulevara i Ustaničke, Ova mikrolokacija važi za jednu od traženijih u ovom delu grada, zahvaljujući odličnoj povezanosti i bogatom sadržaju u okruženju. Stan je izuzetno funkcionalnog rasporeda,....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 102.000 €, 49,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se odličan apartman u kompleksu Kalman, na jednoj od najtraženijih lokacija na Zlatiboru, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja. Apartman ima površinu od 49 m² i nalazi se u prizemlju zgrade. Posebnu vrednost ovom prostoru daje velika terasa koja pruža dodatni komfor....

 
 
 
  Kuća, BATAJNICA, 250.000 €, 49,00 m2 cca 5100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prizemna kuća u mirnom delu Batajnice na placu od 5.6 ari. Sastoji se od dva spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila, hodnika i terase. Iza kuće u dvorištu su pomoćne prostorije, od kojih je jedna u funkciji stana. Kuća je uknjižena na 45 m2, realna kvadratura....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 149.000 €, 50,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se dvosoban stan u Zemunu, u ulici Marije Bursać, na drugom spratu od ukupno četiri, u zgradi bez lifta (starogradnja). Stan ima površinu od 50 m2 i funkcionalan raspored koji obuhvata dnevni boravak, spavaću sobu, kuhinju, hodnik, kupatilo i malu terasu. Uz stan ide i pripadajući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 168.500 €, 51,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Na traženoj lokaciji u Paviljonima, u ulici Džona Kenedija, u ponudi je dvosoban stan, uknjižen 51 m2, a stvarne površine 60 m2 sa tri terase. Stan je svetao, dvostrano orjentisan i komforan, funkcionalnog rasporeda - iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Na zapadnoj strani su: kuhinja....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Rajčinoviće, 114.000 €, 51,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

23.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Odličan nov dvosoban stan u lepoj i mirnoj ulici u širem centru Pančeva. U blizini je saobraćajnica ka Beogradu, stajalište autobusa za Beograd, vrtić, škola, marketi. Nedaleko je i centar grada, kao i kej za šetnju i opuštanje pored reke. Stan ima prelepu terasu sa koje se pruža....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 110.000 €, 52,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

23.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Ekskluzivno u Agenciji ZidArt Ključ od stana kod agenta Lepo adaptiran u dvoiposoban Delimično renoviran Brzo useljiv Uknjižen na vlasnika Za keš kupce Podrum 8 m2 Lepo i uredno dvorište Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 184.900 €, 52,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Odličan i funkcionalan stan na Autokomandi, početak Kumodraške ulice. Raspored: dve spavaće sobe 9 m2 i 12 m2, dnevno trpezarijski prostor 16 m2, kuhinja, kupatilo, hodnik i lepa, komforna lođa od 6.5 m2 sa pogledom na ulicu. Stan je istočno orijentisan, svetao i prilično tih. Nalazi....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 109.900 €, 53,24 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Trosoban stan u centru Zlatibora. Ova nekretnina se nalazi u srcu Zlatibora, u Zlatiborskom okrugu, na površini od 53 m². Stan je trosoban i nalazi se u potkrovlju zgrade, sa prelepim pogledom na planinu. Karakteristike nekretnine: Lokacija: Zlatibor centar Opremljenost: Potpuno opremljeno....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • zidart 50 m2 što manji (10)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>