• GoHome Professional
zidart 60 m2 što skuplji namešten pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • zidart 60 m2 što skuplji namešten pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zidart 60 m2 što skuplji namešten pala cena

  • Za upit "zidart 60 m2 što skuplji namešten pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 165.000 € na 159.900 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 159.900 €, 57,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.05.2025 - 175.000 €
16.07.2025 - 170.000 €
06.08.2025 - 165.000 €
08.03.2026 - 159.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 117269, PR/IV, telefon, uknjižen, parking, podrum, stambena zgrada. Stan je kompletno renoviran ( vodovodna i elektro instalacija ). PVC stolarija(Veka) sa stopsol staklima i roletnama i sa Komarnicima . Ugrađene su i sigurnosne rešetke koje se mogu otkljucati po potrebi.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 380.000 € na 355.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 355.000 €, 61,00 m2 cca 5820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 380.000 €
19.04.2026 - 355.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan stan na Novom Beogradu, u prestižnom kompleksu West 65, u novoj kuli West Tower. Poslovno-stambeni kompleks uz šoping centar omogućava lagodniji način života i značajnu uštedu vremena, u skladu sa savremenim stilom života.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 290.000 € na 280.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 280.000 €, 63,00 m2 cca 4440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 290.000 €
26.04.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen dvoiposoban stan na Vračaru, u ulici Mihaila Gavrilovića, u novogradnji iz 2022. godine. Funkcionalno je organizovan i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjsko-trpezarijskim delom u open space konceptu, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase.....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 260.000 € na 235.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Nova Galenika, 235.000 €, 62,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 260.000 €
13.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan troiposoban, funkcionalan, dvostrano orijentisan, potpuno renoviran, moderno namešten i opremljen stan u naselju sa uređenom porodičnom infrastrukturom, i predstavlja odličan izbor za udoban gradski život. Uknjižen je na 62 m², dok je stvarno mereno 73 m², uz dodatnu zastakljenu....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 234.000 € na 230.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Šumice, 230.000 €, 61,00 m2 cca 3770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.09.2025 - 240.000 €
24.09.2025 - 237.000 €
11.01.2026 - 234.000 €
26.04.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je odličan trosoban stan na Voždovcu, u naselju Pašino brdo, ukupne površine 61m2. Stan se nalazi na prvom spratu manje stambene zgrade sa samo dva stana, što pruža dodatnu privatnost i mir. Zahvaljujući izuzetnoj poziciji, stan je svetao i prijatan tokom celog dana, sa....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 217.000 € na 212.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 212.000 €, 62,00 m2 cca 3420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 233.000 €
13.03.2026 - 223.000 €
03.04.2026 - 217.000 €
03.05.2026 - 212.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se komforan i funkcionalan stan, veoma lako aptibilan u dvoiposoban, na Bežanijskoj kosi, u delu 3. mesne zajednice, u neposrednoj blizini pijace „Ljubinke Božić. Stan se nalazi na 5. spratu, poseduje prostranu terasu od čak 30m². Stan je kompletno renoviran, sa zamenjenim....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 224.500 € na 210.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 210.000 €, 60,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 224.500 €
17.04.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Namešten i izuzetno svetao trosoban stan (60m2 + 7m2 ostava) u potkrovlju zgrade na jednoj od najlepših lokacija na Bežanijskoj kosi. Stan je pažljivo održavan, sa odličnim rasporedom prostorija koji maksimalno koristi svaki kvadrat. Stan poseduje prostranu dnevnu sobu sa trpezarijom,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 220.000 € na 210.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 210.000 €, 58,00 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 215.000 €
19.04.2026 - 220.000 €
22.04.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno lep i funkcionalan dvosoban stan u jednoj od najprepoznatljivijih zgrada u Beogradu. Stan se nalazi na 10. spratu, a zahvaljujući poziciji i visini, pruža prelep i otvoren pogled na grad. Stan je kompletno renoviran i pažljivo uređen. Sastoji se od hodnika, osvetljenog....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 215.300 € na 206.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 206.000 €, 64,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 215.300 €
24.04.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno namešten i renoviran trosoban stan površine 64 m², smešten na 6. spratu uredne zgrade sa dva ulaza i dva lifta, od kojih je jedan teretni. Stan ima funkcionalan raspored i sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupatila, dve špajze sa ugrađenim....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 215.270 € na 206.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 206.000 €, 64,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 215.270 €
24.04.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je potpuno renoviran i kompletno namešten stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na Limanu 4. Smešten je na šestom spratu uredne i održavane zgrade sa dva ulaza i dva lifta. Stan odlikuje izuzetno funkcionalan raspored, sastoji se od dve komforne sobe, prostranog....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 60 m2 što skuplji namešten pala cena (85)
  • zidart 60 m2 što skuplji pala cena (3)
  • zidart 60 m2 što skuplji namešten (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>