• GoHome Professional
zidart što manji Zadnjih 7 dana parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • zidart što manji Zadnjih 7 dana parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zidart što manji Zadnjih 7 dana parking

  • Za upit "zidart što manji zadnjih 7 dana parking" pronađeno 19 nekretnina - prosečna cena 2.409 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • klima
    • luksuzan
    • parket
    • podno grejanje
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, DIVČIBARE, 58.500 €, 24,90 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Stan, novije gradnje, kompletno opremljen. Smešten među borovima, izolovan od buke. Idealno mesto za opuštanje i uživanje u prirodi i svežem vazduhu. Stan je jednosoban, ali prelepo organizovan. Ima pripadajuće parking mesto. Za svaku preporuku. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva....

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se luksuzan apartman u kompleksu Golden Panorama na Zlatiboru, površine 40 m², na drugom spratu. Apartman je kompletno luksuzno namešten, moderno uređen i spreman za useljenje ili izdavanje bez dodatnih ulaganja. Struktura apartmana je veoma funkcionalna i pruža maksimalan....

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 110.000 €, 41,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

U centru Zlatibora u luksnuznom kompleksu Kalman Zlatibor centar, prodaje se namešten jednoiposobni apartman, koji vlasnik u dogovoru sa recepcijom Kalmana može izdavati u vreme kada ne boravi u njemu. Apartman vam omogućava da uživate u svim sadržajima koje Zlatibor nudi, a istovremeno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zidart što manji zadnjih 7 dana parking'
95.000 €
85.000 €
97.000 €
  Stan, ZLATIBOR, 79.800 €, 42,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Na prodaju kompletno opremljen dvosoban apartman sa pripadajućim podrumom i parking mestom na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Zlatiboru, odmah preko puta hotela Bor. Nekretnina predstavlja odličan izbor kako za odmor i uživanje, tako i kao sigurna investicija za izdavanje tokom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 225.000 €, 56,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

U prilici smo da vam ponudimo nekretninu koja se izuzetno retko pojavljuje na tržištu .Smešten u zgradi rezidencijalnog tipa novije gradnje, ovaj stan na 4. spratu nudi "penthouse" osećaj, mir i privatnost bez komšija iznad vas. Glavne prednosti nekretnine: Prostrana terasa sa pametnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 2, 164.700 €, 61,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Opis nekretnine u Mirijevu. Stan u Mirijevu ima 61 m² i sastoji se od dve sobe. Nalazi se u zgradi koja ima parking ispred stana. Zgrada poseduje prilaz za kolica - rampu, interfon i lift, što olakšava pristup osobama sa decom. Lokacija stana je pogodna jer je u blizini svih potrebnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 179.000 €, 71,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se uknjižen, trosoban stan, 71 m2, u mirnoj ulici Milana Uzelca, pored Prvomajske, u naselju Sava Kovačević. Stan je na 1. spratu od 2, u kvaliteno građenoj kući sa ukupno 4 stana. Dvostrano je orjentisan i funkcionalan, iz hodnika se ulazi u sve prostorije, komfornu dnevnu....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 145.000 € na 152.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Kumodraž 1, 152.000 €, 72,00 m2 cca 2110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.05.2026 - 145.000 €
23.05.2026 - 152.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju, odličan, dvosoban stan površine 72 m2 u mirnom delu Kumodraža I u ulici Milutina Paunovića, na svega 100 metara od autobuskih linija 25P, 33 39, 406 L,409 i E9,u Vojvode Stepe iznad Farmceutskog fakulteta. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od prostranog ulaznog....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 199.000 €, 80,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se novoizgrađena pametna kuća sa bazenom. Poseduje svu dokumentaciju za knjiženje vlasnika. U objekat je ugrađen vrhunski materijali. Zidan je po strogim pravilima i vodilo se računa o zaštiti prirodne sredine. Ispred ulaza na platou od 50m2, izgrađen je moderan bazen veličine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 305.000 €, 82,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prelep i komforan trosoban stan u kvalitetnoj Komgrap starogradnji – osmospratnice. Stan se nalazi na 5. spratu (lift), dvostrano orijentisan (S–Z), funkcionalnog rasporeda i odlične iskorišćenosti prostora. Struktura: Prostrana dnevna soba Kuhinja sa trpezarijom Dve velike spavaće....

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 160.000 €, 82,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan u novogradnji, sa pogledom na Dunav u zgradi sagrađenoj na odličnoj lokaciji u Starim Banovcima, gde se sa terasa vidi Dunav. Zgrada je u centru i kvalitetno je građena, poseduje antracit stolariju, italijanske pločice, podno grejanje. Stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 380.000 €, 90,00 m2 cca 4220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju izuzetan, svetao i funkcionalan stan na odličnoj lokaciji. Stan se nalazi u urednoj zgradi stare gradnje, na četvrtom spratu od ukupno 5, sa liftom. Stanarima je na raspolaganju parking u dvorištu zgrade, što predstavlja veliku prednost u ovom delu grada. Uknjižena površina....

 
 
 
  Kuća, ZLATIBOR, 110.000 €, 95,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju moderna kuća u nizu na Zlatiboru, u naselju Rudine – jednom od najmirnijih i najlepših delova planine, poznatom po čistom vazduhu, otvorenim pogledima i neposrednom kontaktu sa prirodom. Kuća je novogradnja, pažljivo projektovana i funkcionalno organizovana na dve etaže,....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 205.000 €, 121,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Porodična kuća sa pomoćnim objektima, majstorskom radionicom i garažom. Uknjižena na 121 m2 u osnovi i sa ukupnom korisnom površinom od 193 m2, kao i pomoćni objekat od 42 m2. Površina placa je 1000 m2 i prilaz sa donje strane je uz Ibarsku magistralu sa uređena 2 parking mesta. Gornji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 375.000 €, 157,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Luksuzan 3.5-soban stan, poluopremljen, idealan za porodičan život ili reprezentativno stanovanje. Stan odlikuju vrhunski materijali i moderan dizajn, uz odličnu funkcionalnu raspodelu prostorija. Struktura: prostran dnevni boravak sa izlazom na terasu, odvojena kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, LEŠTANE, 170.000 €, 174,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Veoma kvalitetna spratna kuća, nalazi se u mirnoj ulici, nedaleko od prodavnice i saobraćajnica. Kuća u suterenu ima garažu, pored veliku ostavu, a na spratu je lepa komotna terasa. Ulaz je visoko prizemlje, gde se nalaze dnevna soba i opremljena kuhinja. Pored je spavaća soba, kupatilo,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BATAJNICA, 410.000 €, 205,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju lokal od 205 m² u luksuznoj tek useljenoj novogradnji pozicioniran na lokaciji sa izuzetnom frekvencijom i vidljivošću. Objekat građen po visokim standardima savremene gradnje, spratnosti P+2+PS. Lokalu pripadaju 2 parking mesta. Odlična lokacija – ulica odmah do glavne,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Cerak, 1.290.000 €, 521,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Imamo retku priliku da vam predstavimo, u prelepom delu grada, na Ceraku, predivan porodično poslovni luksuz sa ukusno uređenim detaljima i prvoklasnim materijalom od kog je zidana. Puno velikih unutrašnjih i spoljnih staklenih zidova i svetla, počevši od prostora u prizemlju gde....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠTITAR, 1.450.000 €, 649,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Tražite investiciju sa razrađenim poslom i ogromnim potencijalom? Na prodaju je kompletno opremljen objekat na strateškoj tački, idealan za ugostiteljstvo ili neki drugi porodični biznis. Štitar, Šabac, direktno na raskrsnici puteva Šabac-Sarajevo i Šabac-Bijeljina. Neposredna blizina....