• GoHome Professional
www.berzanekretnina.org porasla cena useljiv uknji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.berzanekretnina.org porasla cena useljiv uknji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.berzanekretnina.org porasla cena useljiv uknjižen 100 m2 što skuplji do 390000 eura

  • Za upit "www.berzanekretnina.org porasla cena useljiv uknjižen 100 m2 što skuplji do 390000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 370000 eura (malo jeftiniji)
    • 400000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+10%

Promena cene sa 249.500 € na 275.500 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Centar, 275.500 €, 95,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.06.2024 - 236.000 €
12.08.2025 - 240.000 €
15.01.2026 - 249.500 €
10.03.2026 - 275.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ EKSKLUZIVNA PONUDA - VRHUNSKA TOP LOKACIJA - NAJEKSKLUZIVNIJA U GRADU - STROGI CENTAR HOTELA NEW CITY I POBEDINE, IDEALAN ZA IZDAVANJE, STANOVANJE, NOV PRELEP KOMPLETNO PRVOKLASNO OPREMLJEN LUX TROSOBAN KOMFORAN STAN VRHUNSKOG KVALITETA U SVAKOM POGLEDU, NAMEŠTAJ NOV,....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 230.000 € na 240.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 240.000 €, 94,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 230.000 €
26.04.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Preporuka - Gornji Grad - Dobar 3.0 stan u vojnoj zgradi 94 m2 - 1/3 bez lifta - Trostran - Dve velike terase i jedna lođa 5 m2 - Grejanje na struju (TA peći i klime) - Svetao, sunčan, okrenut ka parku i bez buke - Visina plafona 2.80 metara - 2 kupatila sa kadama - Može da funkcioniše....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 150.000 € na 169.200 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 169.200 €, 94,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 150.000 €
17.04.2026 - 169.200 €
10.05.2026 - 150.000 €
22.05.2026 - 169.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Na samo 3 minuta kolima od centra grada, a izdvojena od gradske buke, nalazi se novogradnja i useljiv stan na drugom spratu. Vanknjižno vlasništvo 1/1, u postupku uknjižavanja. Samo za keš do uknjižbe. Nema PDV - a, već se plaćaju apsolutna prava. Stan ima dve spavaće sobe od kojih....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 130.000 € na 150.000 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SUBOTICA, Centar, 150.000 €, 94,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 130.000 €
30.03.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Centar I, prodaje se odmah useljiv,namešten ,dvostrano orijentisan četvorosoban stan površine 94m² na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Stan je izuzetno prostran, funkcionalan i svetao, a sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • porasla cena useljiv uknjižen 100 m2 što skuplji do 390000 eura (8)
  • www.berzanekretnina.org useljiv uknjižen 100 m2 što skuplji do 390000 eura (32)
  • www.berzanekretnina.org porasla cena uknjižen 100 m2 što skuplji do 390000 eura (6)
  • www.berzanekretnina.org porasla cena useljiv 100 m2 što skuplji do 390000 eura (1)
  • www.berzanekretnina.org porasla cena useljiv uknjižen što skuplji do 390000 eura (14)
  • www.berzanekretnina.org porasla cena useljiv uknjižen 100 m2 što skuplji (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>