• GoHome Professional
www.berzanekretnina.org porasla cena kablovska ukn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.berzanekretnina.org porasla cena kablovska ukn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.berzanekretnina.org porasla cena kablovska uknjižen do 290000 eura što veći 60 m2

  • Za upit "www.berzanekretnina.org porasla cena kablovska uknjižen do 290000 eura što veći 60 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 148.000 € na 145.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 145.000 €, 64,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 148.000 €
22.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Rakovica - Marička 3.0, 64m2(terasa 4m2), 3/3, EG, parking, podrum, interfon, klima. Namešten trosoban stan na trećem spratu od tri, dvostrano orijentisan sa dve terase, podrumom, parking mestom ispred zgrade. Vrlo dobra infratrukturna povezanost sa centrom grada, blizina doma zdravlja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 105.000 €, 64,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2022.,

www.berzanekretnina.org

3.0, Politika, Šafarikova, 64m2, SU/3, CG, parking, podrum, internet U veoma lepoj zgradi iz tridesetih godina 20. veka, na izuzetnom mestu između Kopitareve gradine i Skadarlije u tihoj ulici sa dovoljno parking prostora, nalazi se ovaj stan pogodan za posovni prostor, rentiranje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 285.000 €, 64,00 m2 cca 4450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

2.0, 64m2 (terasa 2.90m2), 1/5, lift, CG, interfon, internet, telefon, ktv, podrum. Krunski venac je lociran uz Krunsku ulicu zbog čega je kvart dobio ime. Jedan od najbolje očuvanih delova " Starog Beograda" i Vračara, ističe se među atraktivnijim područjima grada. Zbog svog položaja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 158.000 €, 64,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe 3.0, 64m2, VP/1, EG klima. Odličan, prostran, dvostrano orijentisan stan, na sjajnoj lokaciji. Stan je održavan, opremljen PVC- stolarijom u odličnom stanju. Prostorije: dnevni boravak, kuhinja, tri odvojene sobe, kupatilo, pripadajući podrum.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 255.000 €, 61,00 m2 cca 4180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

4.5, 61m2, 4/4, grejanje na struju (mermoterm), interfon, internet, ktv, renoviran, adaptibilan, dva ulaza Ulica Starine Novaka se proteže od spoja ulica Beogradske i Ilije Garašanina, kod sportskog centra i parka Tašmajdan, do Cvijićeve ulice. Nepokretnost je smeštena na samom početku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 165.000 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe 2.0, 60m2 (terasa 9m2), VPR/6, TA, podrum, interfon, telefon, klima. Zgrada se nalazi na dobroj lokaciji na Karaburmi, nedaleko od Mirijevskog bulevara. Stan je dvostrano orijentisan, visina do prozora je 2.20m. Ispod stana su stanovi. Stolarija....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 210.000 € na 195.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 195.000 €, 60,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 220.000 €
05.11.2025 - 210.000 €
22.05.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Olimp - Murmanska 2.5, 60m2, 2/4, EG. Prostran i izuzetno svetao dvoiposoban stan od 60 m². Nalazi se u mirnom delu naselja, blizu SC Olimp i Zvezdarske šume. Lokacija nudi mir i povezanost sa centrom. Prostorije: dnevni boravak s kuhinjom, spavaća soba, dečija soba, "walk-in"....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 260.000 €, 60,00 m2 cca 4330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Centar - Svetozara Markovića 2.0, 60m2 (zastakljena lođa 4m2), 2/4, EG. Dvosoban stan na izuzetnoj lokaciji u centru grada. Blizina svih neophodnih sadržaja za život. Prostorije: dnevni boravak, spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i zastakljena lođa. Uknjižen. Agent:....

 
 
 
  Kuća, MALI MOKRI LUG, 108.000 €, 59,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2023.,

www.berzanekretnina.org

3.0, 59m2, PR, kuća sa okućnicom, TA, grejanje, KTV, internet, terasa, parking. Kratka ulica Ive Marinkovića, u kojoj se nepokretnost nalazi, je smeštena u beogradskom naselju Mali Molkri Lug, na samoj granici sa Konjarnikom, uz autoput. U prilici smo da Vam ponudimo prizemnu trosobnu....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 215.000 € na 206.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 206.000 €, 58,00 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 215.000 €
29.03.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Karađorđev Trg - 22.oktobra 2.0, 58m2(terasa 3m2), 5/6, CG, lift, parking, interfon Komforan, izuzetno svetao stan sa pogledom na dvorište, što mu daje dodatni mir u zgradi od crvene fasadne cigle. Zgrada se nalazi na prestiznoj lokaciji koja spaja Novi Beograd i Zemunski kej.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.berzanekretnina.org kablovska uknjižen do 290000 eura što veći 60 m2 (16)
  • www.berzanekretnina.org porasla cena uknjižen do 290000 eura što veći 60 m2 (9)
  • www.berzanekretnina.org porasla cena kablovska do 290000 eura što veći 60 m2 (1)
  • www.berzanekretnina.org porasla cena kablovska uknjižen što veći 60 m2 (1)
  • www.berzanekretnina.org porasla cena kablovska uknjižen do 290000 eura što veći (7)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>