• GoHome Professional
www.berzanekretnina.org porasla cena kablovska ukn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.berzanekretnina.org porasla cena kablovska ukn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.berzanekretnina.org porasla cena kablovska uknjižen 100 m2 što jeftiniji do 340000 eura

  • Za upit "www.berzanekretnina.org porasla cena kablovska uknjižen 100 m2 što jeftiniji do 340000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 320000 eura (malo jeftiniji)
    • 350000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 215.000 €, 92,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Novi grad - Kumanovska 6.0, 92m2, PR+1/2, GAS, telefon, video nadzor, KATV, podrum, garaža Prodaje se stan u kući, kompletno renoviran i četvorostrano orijentisan. Stan je izuzetno svetao i funkcionalan i sastoji se od dve zasebne stambene jedinice - jednosobnog stana u prizemlju....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 240.000 € na 222.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELE VODE, 222.000 €, 108,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 240.000 €
24.04.2026 - 222.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Bele Vode - Bogdana Velaševića 4.0, 108m2(terasa 4m2), 3/3, CG, garaža, parking, interfon, klima. Odličan stan na trećem spratu na kom se nalaze kuhinja i trpezarija, dok unutrašnje drvene stepenice vode u potkrovlje sa dnevnom sobom, tri spavaće sobe i kupatilom. Najjniža....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 239.000 €, 93,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac, Braće Jerković - Indire Gandi 3.5, 93m2 (dve terase 5m2), 6/7, CG, lift, podrum, interfon, klima. Troiposoban stan u lepšem delu naselja Braće Jerković, u novijim zgradama. Trostrano orijentisan. Pogled iz dnevnog boravka orijentisan severoistočno a iz spavaćih soba jugozapadno.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 269.000 €, 103,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Žarkovo centar - Trgovačka 3.5, 103m2 (terasa 2m2), 5/6, CG, lift, interfon, telefon, klima, ostava, parking. Prostran trosoban stan, lako adaptibilan u četvorosoban. Prostor je moguće organizovati u dve zasebne celine (dva mokra čvora). U stanu je postavljena nova stolarija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 285.000 €, 95,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Kalenić - Sredačka 3.5, 95m2 (terasa 7m2), 3/4, TA i kaljeva peć, ostava. Uknjižen salonac u srcu Beograda. Klasičan salonski stan, visina plafona 3,15m. Izuzetno svetao stan, dvostrano orijentisan, istok-zapad i zaklonjen od buke, u jednoj od centralnih ulica na Vračaru.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 292.000 €, 92,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Rakovica, Vidikovac - Vidikovački venac 3.0, 92m2, 1/6, CG, lift, parking, podrum, interfon, telefon, klima. Vrlo lep, opremljen stan na odličnoj lokaciji, izuzetnog rasporeda idealan za porodični život. U neposrednoj blizini su škole, vrtići, prodavnice i gradski prevoz. Prostorije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 325.000 €, 96,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

3.0, Bulevar kralja Aleksandra,opština, 96m2, 4/6, TP, 2 terase, lođa, lift, renoviran. Potpuno renovoran trosoban svetao stan sa dve terase, lođom i izuzetno prostranim dnevnim boravkom. Sastoji se od predsoblja, kuhinje opremljenom svom tehnikom pod garancijom sa ekonomskom lođom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 349.500 €, 105,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Savski venac, Centar - Durmitorska 4.0, 105m2 (terasa 4m2), 4/6, CG, lift, parking, podrum, interfon, klima, ostava Odlična ponuda, retko na tržištu. Stan u urednoj zgradi sa izolacijom, dvostrano orijentisan, izuzetno svetao sa odličnim rasporedom. Prostorije: tri spavaće sobe, lođe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 349.800 €, 101,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2025.,

www.berzanekretnina.org

5.0, 101m2, 1/5, lift, TA, interfon, internet, klima, ktv, podrum, salonac Ulica Karađorđeva je jedna od najstarijih ulica u Beogradu.U blizini samog epicentra grada odnosno Terazija, Trga Republike, Kalemegdana. Zbog toga su nepokretnosti u ovom delu grada sve traženije, pa se kupovina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 349.999 €, 95,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zemunski kej. Kej oslobođenja 4.0 stan, površine 95m2, ćetiri terase, na 9 od 19 spratova. Uknjižen na vlasnika. Trostrano orjentisan, sa pogledom na Dunav. Izuzetno svetao, sa otvorenim pogledom na ceo grad. Izuzetno funkcionalan, dva mokra čvora. Tri spavaće sobe, dnevni boravak,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.berzanekretnina.org kablovska uknjižen 100 m2 što jeftiniji do 340000 eura (11)
  • www.berzanekretnina.org porasla cena uknjižen 100 m2 što jeftiniji do 340000 eura (5)
  • www.berzanekretnina.org porasla cena kablovska uknjižen što jeftiniji do 340000 eura (8)
  • www.berzanekretnina.org porasla cena kablovska uknjižen 100 m2 što jeftiniji (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>