• GoHome Professional
www.berzanekretnina.org porasla cena kablovska do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.berzanekretnina.org porasla cena kablovska do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.berzanekretnina.org porasla cena kablovska do 290000 eura 40 m2 što skuplji

  • Za upit "www.berzanekretnina.org porasla cena kablovska do 290000 eura 40 m2 što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Palilula, 230.000 €, 38,00 m2 cca 6050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

RETKO U PONUDI! KUĆA - DUPLEX – PALILULA (Albanske Spomenice). U ponudi je kuća 1/1. Površina: 38 m² (katastar), 58 m² korisnog prostora. Prizemlje: dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo, predsoblje Potkrovlje: dve spavaće sobe Kvalitetna gradnja: zidana, termoizolacija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 225.000 €, 39,00 m2 cca 5770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Stan za prodaju u centru Vračara, Beograd, nalazi se na svega 150 metara od Hrama Svetog Save, u novogradnji luksuznog standarda. ▶ Ovaj moderni i sofisticirani stan sastoji se od spavaće sobe, dnevne sobe povezane sa kuhinjom, trpezarijom i terasom. ▶ Ceo stan je opremljen po meri....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 200.000 €, 43,00 m2 cca 4650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Vračar - Južni bulevar 2.0, 43m2 (terasa 8m2), 6/8, CG, lift, interfon, ostava. Stan je kumpletno renoviran, voda , struja, kanalizacija, podovi, parket, kompletno kupatilo. Nalazi se u vrlo održavanoj zgradi. Stanu pripada ostava. U blizini stana je škola i kompletna infrastruktura.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 158.000 €, 37,00 m2 cca 4270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Mirijevo - Mirijevski bulevar 2.0, 37m2 (terasa 2m2), 2/3, EG, klima, podno grejanje, parking, interfon, video nadzor Kompletno namešten, lux stan sa visokim nivoom uređenosti i komfora, izuzetno topao i prijatan. Prostorije: dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 156.400 €, 39,00 m2 cca 4010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2024.,

www.berzanekretnina.org

Posredujemo u prodaji stana na Voždovacu, Lekino brdo - Garibaldijeva 1.0, 39m2 + terasa/dvorište 27m2, PR/4, CG/toplotne pumpe, klima, telefon, interfon Prostorije: predsoblje, soba sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i terasa/dvorište površine 27m2 (koja nije uračunata u navedenu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 140.000 €, 40,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju lepo uređen 2.5-soban stan od 40 m², smešten u ulici Miljana Miljanića, u mirnom i porodičnom naselju Vojvode Vlahovića. Stan se nalazi na 5. spratu novije zgrade sa liftom (ukupno 7 spratova), izgrađene 2020. godine. Opis stana i enterijera: Stan je veoma svetao, sa velikim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 138.500 €, 39,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Bogoslovija - Bata Lakina 1.5, 39m2 (terasa 7m2), 1/4, TA, parking, interfon, klima. Opremeljen stan na Bogosloviji, sa odličnim rasporedom prostorija, u blizini OFK stadiona. Prostorije: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaćom sobom i kupatilom. Uknjižen na 32m2.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 137.000 €, 39,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan 39m2 , renoviran, kompletno opremljen, bez ulaganja, dvostrano orjentisan, svetao. Stan u polusuterenu, funkcionalan raspored, kuhinja sa trepezarijom i dnevnim boravkom, komforna spavaća soba, hodnik, kupatilo, ostava 2m2, pripadajući podrum od 4m2. odlična pozicija stana, centralni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 122.400 €, 39,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju stan na izuzetnoj lokaciji u naselju Medaković 2, jednom od najtraženijih delova grada za porodičan život. Stan se nalazi u mirnom i uređenom okruženju, okružen parkovima i zelenilom, sa prijatnim pogledom na zelenilo koji pruža osećaj mira i privatnosti. Uprkos odličnoj....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 122.000 €, 43,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Kneževac - Kneževačka 43m2 2.0,43m2 (lođa 6m2), TA, parking Prodaje se veoma lep dvosoban stan u centru Kneževca. Čine ga dnevna soba sa kuhinjom, trpezarija sa izlaskom na terasu, kupatilo i spavaća soba sa zastakljenom lođom. U blizini stana nalazi se: osnovna škola, kao i apoteke,....