• GoHome Professional
www.berzanekretnina.org porasla cena do 240000 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.berzanekretnina.org porasla cena do 240000 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.berzanekretnina.org porasla cena do 240000 eura što veći lift Najnovije

  • Za upit "www.berzanekretnina.org porasla cena do 240000 eura što veći lift najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 220000 eura (malo jeftiniji)
    • 250000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+19%

Promena cene sa 175.000 € na 208.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 208.000 €, 115,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 175.000 €
08.05.2026 - 208.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Petlovo brdo, Omladinsko setaliste, 3.0, 115 m2 sa terasom, dupleks, II od III sprata, eg-gas, telefon, bez lifta, ktv, internet, useljiv po dogovoru, izvorno stanje, uknjizen na 115 m2, novija gradnja iz 2009. godine. Veoma lep i funkcionalan....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 250.000 € na 260.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Cerak, 260.000 €, 99,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 250.000 €
18.03.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, 4.0, 99m2, I/V, CG, lođa, terasa, lift, 2 mokra čvora. Odličan, funkcionalan 4.0 stan orijentisan ka parku sa mnogo zelenih površina bezbednih za decu, šetnju i rekreaciju. Osim zelenila i prirode prednost ovog stana je i dobar raspored idealan za višečlanu porodicu. Zgrada....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 206.450 € na 215.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 215.000 €, 86,03 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.07.2024 - 127.300 €
07.02.2025 - 134.905 €
07.04.2025 - 139.260 €
18.05.2025 - 126.214 €
13.07.2025 - 189.266 €
08.03.2026 - 206.450 €
01.05.2026 - 215.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2024.,

www.berzanekretnina.org

3.0, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 86,03m2, 3/3, EG, lift, terasa, parking, nov. Moderan svetao stan u zgradi u izgradnji. Izuzetno kvalitetna gradnja i oprema. Stan je sa prelepim pogledom i velikom terasom. Mogućnost kupovine na kredit. Povraćaj PDV-a za kupce prvog stana. Useljenje....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 187.000 € na 192.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 192.000 €, 85,00 m2 cca 2260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.04.2025 - 197.000 €
20.07.2025 - 192.000 €
07.11.2025 - 187.000 €
03.04.2026 - 192.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo dvoiposoban stan na Konjarniku u naselju Rudo 1, u neposrednoj blizini Aviv parka. Stan je površine 85,50m2 i nalazi se na 24. spratu stambene zgrade od 27. spratova. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, centralnog predsoblja, dnevnog boravka,....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 223.000 € na 259.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 259.000 €, 81,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2026 - 223.000 €
29.03.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska poslovni prostor, 2.5, 81m2 + dve terase, CG, PR/5, lift, telefon, interfon Kompletno renoviran, odmah useljiv poslovni prostor opremljen alu-stolarijom, blindiranim vratima i vrhunskom sanitarijom. Uknjižen na 74m2. Agencijska provizija 2%. Agent:....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 223.000 € na 259.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 259.000 €, 81,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 223.000 €
29.03.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska 2.5, 81m2 + dve terase, CG, PR/5, lift, telefon, interfon Kompletno renoviran, odmah useljiv stan opremljen alu-stolarijom, blindiranim vratima i vrhunskom sanitarijom. Pogodan i kao poslovni prostor. Uknjižen na 74m2. Agencijska provizija 2%.....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 226.769 € na 244.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 244.000 €, 79,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.09.2025 - 226.769 €
08.05.2026 - 244.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Gornji grad - Cara Dušana 3.0, 79m2 (terasa i lođa 12m2), 4/4, EG, lift, telefon, interfon, parking, garaža Na prodaju trosoban stan u izgradnji, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Zemunu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 193.000 € na 197.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 197.000 €, 74,00 m2 cca 2660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 193.000 €
01.05.2026 - 197.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ekskluzivno u našoj ponudi, izuzetan stan u vrlo lepom i mirnom delu Mirijeva, opština Zvezdara. Stan je površine 74m2, vrlo komforan. Po strukturi stan je trosoban. Nalazi se na petom spratu stambene zgrade od devet spratova. Zgrada je starije gradnje ali redovno održavana i sa dva....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 204.007 € na 216.008 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Trošarina, 216.008 €, 72,73 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 204.007 €
22.03.2026 - 216.008 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prva faza izgradnje stambeno-poslovnog objekta na sjajnoj lokaciji u ulici Vojvode Stepe u blizini Velefarma. Lokacija poseduje mnoge prednosti zato što je udaljenost od centra 7 km, mirno okruženje, mnogi fakulteti u blizini, odlična infrastruktura. Objekat poseduje dva lifta. Ulaz....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 245.000 € na 255.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 255.000 €, 71,00 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 245.000 €
22.05.2026 - 255.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Retko u ponudi, trosoban salonac – uknjižen na 71m² (mereno 83m²), plus terasa, što ukupno iznosi oko 100m2 merene površine, što u ovoj zoni imaju samo najređi stanovi. U autentičnoj predratnoj zgradi u okviru Kopitareve gradine, pozicioniran na poslednjem, četvrtom spratu (bez lifta),....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.berzanekretnina.org porasla cena do 240000 eura što veći lift (32)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>