• GoHome Professional
www.berzanekretnina.org porasla cena do 230000 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.berzanekretnina.org porasla cena do 230000 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.berzanekretnina.org porasla cena do 230000 eura što manji podno grejanje 70 m2

  • Za upit "www.berzanekretnina.org porasla cena do 230000 eura što manji podno grejanje 70 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 210000 eura (malo jeftiniji)
    • 240000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+10%

Promena cene sa 142.120 € na 156.330 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, DUVANIŠTE, 156.330 €, 65,00 m2 cca 2410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 142.120 €
22.03.2026 - 156.330 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je moderan stambeni objekat prilagođen savremenom načinu života porodice u Duvaništu. Prodaje se trosoban stan, površine 64,60m2, na II spratu stambene zgrade sa Belkom bešumni liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom,kuhinje, dve spavaće sobe,....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 142.120 € na 155.040 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, DUVANIŠTE, 155.040 €, 64,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 142.120 €
22.05.2026 - 155.040 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić, tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 141.262 € na 154.104 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, DUVANIŠTE, 154.104 €, 64,00 m2 cca 2410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 141.262 €
22.05.2026 - 154.104 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 141.262 € na 154.104 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 154.104 €, 64,00 m2 cca 2410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 141.262 €
22.05.2026 - 154.104 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 142.120 € na 155.040 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 155.040 €, 65,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 142.120 €
22.05.2026 - 155.040 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 140.284 € na 147.768 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, DUVANIŠTE, 147.768 €, 65,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 140.284 €
22.05.2026 - 147.768 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 119.478 € na 123.440 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SUBOTICA, 123.440 €, 66,00 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.08.2025 - 92.414 €
02.11.2025 - 99.015 €
07.01.2026 - 116.178 €
06.03.2026 - 113.344 €
22.04.2026 - 119.478 €
26.04.2026 - 123.440 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u novogradnji površine 66,01 m2 koji se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe,kupatila. Stan će imati podno grejanje koje se ističe niskim troškovima grejanja na prirodni gas, kvalitetnu aluminjumsku stolariju sa troslojnim niskoemisionim staklom....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 107.600 € na 110.963 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SUBOTICA, 110.963 €, 67,00 m2 cca 1660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 90.787 €
15.08.2025 - 94.150 €
08.10.2025 - 97.512 €
03.12.2025 - 100.875 €
07.01.2026 - 107.600 €
26.04.2026 - 110.963 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u novogradnji površine 67,25m2 koji se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe,kupatila i toaleta. Stan će imati podno grejanje koje se ističe niskim troškovima grejanja na prirodni gas, kvalitetnu PVC stolariju sa troslojnim niskoemisionim staklom....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 152.920 € na 166.980 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, DUVANIŠTE, 166.980 €, 69,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 152.920 €
25.03.2026 - 166.980 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je moderan stambeni objekat prilagođen savremenom načinu života porodice u Duvaništu. Prodaje se dvoiposoban stan, površine 58,07m2+11,44m2 terase, na III spratu stambene zgrade sa Belkom bešumni liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,dve....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 143.770 € na 155.384 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, DUVANIŠTE, 155.384 €, 69,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 143.770 €
22.05.2026 - 155.384 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • porasla cena do 230000 eura što manji podno grejanje 70 m2 (44)
  • www.berzanekretnina.org do 230000 eura što manji podno grejanje 70 m2 (15)
  • www.berzanekretnina.org porasla cena što manji podno grejanje 70 m2 (2)
  • www.berzanekretnina.org porasla cena do 230000 eura što manji 70 m2 (12)
  • www.berzanekretnina.org porasla cena do 230000 eura što manji podno grejanje (5)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)