• GoHome Professional
www.berzanekretnina.org namešten 50 m2 pala cena N - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.berzanekretnina.org namešten 50 m2 pala cena N - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.berzanekretnina.org namešten 50 m2 pala cena Najnovije

  • Za upit "www.berzanekretnina.org namešten 50 m2 pala cena najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Centar, 400 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 490 €
11.05.2026 - 450 €
20.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Kompletno namešten trosoban stan, površine 50m2 u Zemunu na sjajnoj lokaciji, okružen zelenilom i porodičnim kućama, sa 2 zasebne spavaće sobe, idealan za studente ili radnike. Nadomak ulice Cara Dušana, odlično je povezan gradskim prevozom do ostalih delova grada. Stan se nalazi....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 110.000 € na 108.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 108.000 €, 51,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 110.000 €
22.05.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1320 Za sve informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0633255742. Na prodaju renoviran dvosoban stan od 51 m² u Mirijevu, u blizini ulice Matice srpske. Stan se nalazi u suterenu uredne stambene zgrade sa ukupno 12 spratova i liftom. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 500 €, 51,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.05.2026 - 550 €
22.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan dvosoban stan koji se nalazi u Plješevačkoj ulici na Karaburmi. Komforan i potpuno namešten. Grejanje je etažno, radijatori na struju. Dvostrano orijentisan. Lokacija odlična. Izuzetna povezanosta sa svim delovima Beograda. Mogućnost dogovora oko nameštanja stana. Vredi videti!....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 950 € na 900 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 900 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 950 €
11.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izdajemo predivan dvosoban (52m2) namešten apartman sa uređenom terasom (35m2) na samo desetak minuta lagane šetnje od Trga Republike i Narodnog pozorišta, nalazi se ova jedinstvena lokacija, ušuškana u mirnom delu Dorćola, praktično u srcu Beograda, a zaklonjena od gradske vreve....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 250.000 € na 240.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 240.000 €, 47,00 m2 cca 5110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.01.2026 - 250.000 €
29.03.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Dvostran, salonac, renoviran pre 2 godine-prodaje se namešten. Nalazi se kod Skadarske ulice, pijace i buduce stanice metroa(). Sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe sa terasom, kuhinje i kupatila. Lux ugradni plakari, sanitarije, keramika,parket, kovano gvožđe, visoka tavanica.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 316.000 € na 310.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 310.000 €, 53,00 m2 cca 5850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 316.000 €
17.05.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo 2.0, funkcionalno organizovan stan, u BW Libera preko puta Galerije. Dnevna soba povezana sa kuhinjom i trpezarijom, jedna spavaća soba, kupatilo, hodnik sa plakarima. Terasa sa pogledom na reku. Prodaje se kompletno namešten i odmah je useljiv. Ima i garažu uz doplatu od....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 119.900 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 125.000 €
01.05.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Novi Beograd, Paviljoni, Blok 7 A, Radoja Dakica, 1.0, 47 m2 sa terasom, VI od VI spratova, eg (klima), bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, renoviran, namesten, uknjizen na 44 m2 gradjevinske, odnosno....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 288.000 € na 278.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 278.000 €, 53,00 m2 cca 5250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 288.000 €
05.04.2026 - 278.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju sređen, kompletno namešten stan u lepoj novogradnji sa prelepom prostranom terasom od 15m2 , spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Stan je smešten u modernoj novogradnji na atraktivnoj lokaciji, svetao i tih sa prelepom prostranom terasom idealnom za uživanje i odmor.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 85.000 € na 80.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kumodraž 1, 80.000 €, 47,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 84.000 €
21.09.2025 - 85.000 €
13.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Stan u kući sa zajedničkim dvorištem, na dobroj lokaciji, u mirnom kraju sa puno zelenila. Odmah useljiv. Prodaje se namešten, renoviran, nisu potrebna ulaganja. Dvorište je fizički odvojeno i ograđeno od ostalih vlasnika. Savršeno za odmor i privatnost. Od prostorija: predsoblje,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Borča, 400 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 450 €
22.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izdaje se stan uknjižene površine 47m2, a merene 58m2, u Borči u ulici Dunavske divizije. Stan se sastoji od ulazne zone, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, spavaće sobe, kupatila i dve terase. Dvostrano je orijentisan, nalazi se na četvrtom spratu zgrade koja se nalazi u blizini....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.berzanekretnina.org namešten 50 m2 pala cena (11)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>