• GoHome Professional
www.berzanekretnina.org najnovije porasla cena do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.berzanekretnina.org najnovije porasla cena do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.berzanekretnina.org najnovije porasla cena do 70 m2 što jeftiniji novogradnja do 300000 eura

  • Za upit "www.berzanekretnina.org najnovije porasla cena do 70 m2 što jeftiniji novogradnja do 300000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+10%

Promena cene sa 72.000 € na 79.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 79.000 €, 40,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 72.000 €
27.03.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Savršen starter dom u Surčinu-Ledine. Ukoliko tražite svoj udoban prostor u Surčinu-Ledine,onda je ovaj šarmantni dvosoban stan, koji se nalazi na lepoj lokaciji i nudi sve u jednom (komfor i udobnost) prava prilika za vas. Funkcionalan,svetao stan 40 m² dobro iskorišćenog prostora....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 75.000 € na 83.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 83.000 €, 42,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 75.000 €
27.03.2026 - 83.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Savršen starter dom u Surčinu-Ledine. Ukoliko tražite svoj udoban prostor u Surčinu-Ledine,onda je ovaj šarmantni dvosoban stan, koji se nalazi na lepoj lokaciji i nudi sve u jednom (komfor i udobnost) prava prilika za vas. Funkcionalan,svetao stan 42m² dobro iskorišćenog prostora....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 84.872 € na 92.150 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 92.150 €, 44,00 m2 cca 2090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 77.157 €
27.03.2026 - 84.872 €
27.04.2026 - 92.150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju funkcionalan i moderno projektovan dvosoban stan površine 44m2, smešten na prvom spratu kvalitetne zgrade sa liftom, u mirnoj ulici koja nudi idealan balans između komfora i gradske dostupnosti. Reč je o novogradnji u izgradnji, sa planiranim završetkom u oktobru 2026.....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 93.058 € na 97.104 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 97.104 €, 40,46 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.11.2025 - 93.058 €
27.04.2026 - 97.104 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi odličan stan u novogradnji. Petra Banićevića.

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 97.100 € na 101.500 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 101.500 €, 40,61 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.11.2025 - 97.084 €
18.02.2026 - 97.100 €
04.03.2026 - 101.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 101 500 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za savremeno i komforno stanovanje u jednom od najlepših delova Mirijeva – na uzvišenju sa panoramskim pogledom na Dunav i Avalu! Stan se....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 106.092 € na 109.881 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Banjica, 109.881 €, 37,89 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 106.092 €
29.04.2026 - 109.881 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1374 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju je dvosoban stan površine 37.89m2 u novogradnji u Beogradu na....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 100.525 € na 110.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 110.000 €, 41,29 m2 cca 2660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2026 - 100.525 €
27.03.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 110000 eur Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za savremeno i komforno stanovanje u jednom od najlepših delova Mirijeva – na uzvišenju sa panoramskim pogledom na Dunav i Avalu! Stan se sastoji iz hodnika,dnevno....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 98.000 € na 111.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 111.000 €, 52,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2026 - 105.000 €
22.02.2026 - 110.000 €
25.02.2026 - 102.000 €
01.03.2026 - 95.000 €
18.03.2026 - 110.000 €
10.04.2026 - 98.000 €
17.04.2026 - 111.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,52m2,111000 eur ,lux,specijalna ponuda Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, novogradnjai-na izuzetnoj lokaciji,blizu Akva parka,marketa,autobusa i restorana. Stan,3.0,52 m2 se nalazi na vor(nivo prvog sprata)/II spratu , novogradnja i sastoji....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 105.411 € na 111.600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 111.600 €, 56,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 95.829 €
27.03.2026 - 105.411 €
06.05.2026 - 111.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se izuzetno funkcionalan trosoban stan u novogradnji, smešten u mirnoj, slepoj ulici, bez buke i saobraćaja, idealan za sve koji žele udoban i kvalitetan život. Stan se nalazi u objektu koji je u izgradnji sa važećom građevinskom dozvolom i kompletnom dokumentacijom, što garantuje....

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 98.000 € na 115.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 115.000 €, 52,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 96.700 €
04.06.2025 - 101.400 €
26.09.2025 - 105.000 €
26.10.2025 - 124.000 €
24.12.2025 - 110.000 €
11.01.2026 - 115.000 €
18.01.2026 - 100.000 €
30.01.2026 - 112.000 €
08.02.2026 - 95.000 €
22.02.2026 - 115.000 €
01.03.2026 - 98.000 €
18.03.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2025.,

www.berzanekretnina.org

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,52m2,98000 eur ,lux,specijalna ponuda Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, novogradnjai-na izuzetnoj lokaciji,blizu Akva parka,marketa,autobusa i restorana. Stan,3.0,52 m2 se nalazi na vor(nivo prvog sprata)/II spratu , novogradnja i sastoji....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.berzanekretnina.org porasla cena do 70 m2 što jeftiniji novogradnja do 300000 eura (19)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com