• GoHome Professional
www.berzanekretnina.org najnovije što veći porasla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.berzanekretnina.org najnovije što veći porasla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.berzanekretnina.org najnovije što veći porasla cena do 130000 eura do 40 m2

  • Za upit "www.berzanekretnina.org najnovije što veći porasla cena do 130000 eura do 40 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+9%

Promena cene sa 84.872 € na 92.150 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 92.150 €, 44,00 m2 cca 2090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 77.157 €
27.03.2026 - 84.872 €
27.04.2026 - 92.150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju funkcionalan i moderno projektovan dvosoban stan površine 44m2, smešten na prvom spratu kvalitetne zgrade sa liftom, u mirnoj ulici koja nudi idealan balans između komfora i gradske dostupnosti. Reč je o novogradnji u izgradnji, sa planiranim završetkom u oktobru 2026.....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 71.000 € na 75.000 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, MLADENOVAC, Bataševo, 75.000 €, 43,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 69.000 €
22.08.2025 - 68.000 €
20.02.2026 - 71.000 €
30.03.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan u mirnom delu Mladenovca. Stan je površine 43m2 i novije je gradnje. Nalazi se na visokom prizemlju manje stambene zgrade. Po strukturi je jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog dela, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 75.000 € na 83.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 83.000 €, 42,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 75.000 €
27.03.2026 - 83.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Savršen starter dom u Surčinu-Ledine. Ukoliko tražite svoj udoban prostor u Surčinu-Ledine,onda je ovaj šarmantni dvosoban stan, koji se nalazi na lepoj lokaciji i nudi sve u jednom (komfor i udobnost) prava prilika za vas. Funkcionalan,svetao stan 42m² dobro iskorišćenog prostora....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 100.525 € na 110.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 110.000 €, 41,29 m2 cca 2660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2026 - 100.525 €
27.03.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 110000 eur Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za savremeno i komforno stanovanje u jednom od najlepših delova Mirijeva – na uzvišenju sa panoramskim pogledom na Dunav i Avalu! Stan se sastoji iz hodnika,dnevno....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 97.100 € na 101.500 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 101.500 €, 40,61 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.11.2025 - 97.084 €
18.02.2026 - 97.100 €
04.03.2026 - 101.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 101 500 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za savremeno i komforno stanovanje u jednom od najlepših delova Mirijeva – na uzvišenju sa panoramskim pogledom na Dunav i Avalu! Stan se....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 93.058 € na 97.104 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 97.104 €, 40,46 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.11.2025 - 93.058 €
27.04.2026 - 97.104 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi odličan stan u novogradnji. Petra Banićevića.

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 72.000 € na 79.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 79.000 €, 40,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 72.000 €
27.03.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Savršen starter dom u Surčinu-Ledine. Ukoliko tražite svoj udoban prostor u Surčinu-Ledine,onda je ovaj šarmantni dvosoban stan, koji se nalazi na lepoj lokaciji i nudi sve u jednom (komfor i udobnost) prava prilika za vas. Funkcionalan,svetao stan 40 m² dobro iskorišćenog prostora....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 106.092 € na 109.881 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Banjica, 109.881 €, 37,89 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 106.092 €
29.04.2026 - 109.881 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1374 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju je dvosoban stan površine 37.89m2 u novogradnji u Beogradu na....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 87.480 € na 96.228 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 96.228 €, 36,45 m2 cca 2640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.01.2026 - 103.846 €
25.01.2026 - 94.405 €
15.02.2026 - 91.125 €
27.02.2026 - 96.228 €
04.03.2026 - 87.480 €
10.04.2026 - 96.228 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Sigurna budućnost za vašu porodicu počinje u našem kompleksu. Cena stanova je od 2400eur/m2+PDV. Moderan stil gradnje, podređen porodičnom komforu. Na ušuškanoj lokaciji u kompleksu izuzetnog kvaliteta. Pored kompleksa je parcela koja je namenjena izgradnji sportskih sadržaja i zelenila.....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 115.000 € na 130.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Banjica, 130.000 €, 35,00 m2 cca 3710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.02.2025 - 114.000 €
12.02.2025 - 109.000 €
18.06.2025 - 115.000 €
01.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac, Banjica - Porodice Trajković 1.5, 35m2 + terasa 15m2, SUT/7, EG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se stan u novogradnji u blizini pet fakulteta, Bajfordovog parka (Banjičke šume), ulice Vojvode stepe i Bulevara oslobođenja. U planu je izgradnja dečijeg igrališta....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.berzanekretnina.org što veći porasla cena do 130000 eura do 40 m2 (18)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>