• GoHome Professional
www.berzanekretnina.org kablovska uknjižen najnovi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.berzanekretnina.org kablovska uknjižen najnovi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.berzanekretnina.org kablovska uknjižen najnovije

  • Za upit "www.berzanekretnina.org kablovska uknjižen najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+10%

Promena cene sa 294.000 € na 324.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 324.000 €, 59,00 m2 cca 5490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 268.000 €
16.05.2025 - 288.000 €
30.07.2025 - 284.000 €
07.11.2025 - 294.000 €
18.03.2026 - 324.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2024.,

www.berzanekretnina.org

2.0, 59m2 (lođa), 1/6, CG, lift, interfon, internet, telefon, ktv, klima, video nadzor, parking. Locirana u najužem centru grada, Balkanska ulica, sa svojih 700 m dužine, pruža se od stare Železničke stanice, preseca Kralјice Natalije do Terazija. Izlazi na dve gradske opštine: opštinu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 887.888 €, 170,00 m2 cca 5220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Knez Mihailova, EXTRA centar Beograda, na Opštini Stari grad., MAGNAT prodaje 8.0 soban stan od 170m2, (uknjiženo 167m2 - peti sprat 80,94m2, šesti sprat 85,90m2), 5 i 6 sprat, u posleratnoj zgradi, sa 1 liftom. PROSTORIJE: stan je duplex, na svakom....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 390.000 € na 359.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 359.000 €, 88,00 m2 cca 4080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 279.000 €
07.04.2025 - 249.000 €
19.09.2025 - 355.000 €
05.10.2025 - 349.000 €
05.04.2026 - 390.000 €
04.05.2026 - 359.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2024.,

www.berzanekretnina.org

3.0, 88m2, 5/5, inverter klima, duplex, lift, interfon, internet, telefon, ktv, podrum. Svetogorska ulica je smeštena u epicentru grada, pružajući se od Kondine do Takovske ulice. Poznata je po Radio Beogradu, prvom klubu u Srbiji - Kod Laze Šećera, Ateljeu 212, Srpskoj kafani zbornom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 299.000 €, 86,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

4.0, 86m2 (terasa + lođa), 2/2, eg/gas, ktv, interfon, telefon, garaža. Gradska opština Voždovac se nalazi na svega nekoliko kilometara od srca grada, te je njena blizina centru, a ujedno i odvojenost od gradske vreve čini jednim od poželjnijih lokacija za stanovanje. Sanska ulica....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 90.000 €, 33,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Altina - Ćurčijina 0.5, 33m2 (terasa 4m2), 1/2, EG, parking. Odlična garsonjera na dobroj poziciji na Altini, u zgradi sa samo četiri stana, što obezbeđuje mirno i prijatno okruženje. Priključen je na gradsku kanalizaciju, a grejanje je na kotao ili klimu. Stan ima „walk-in“....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 260.000 € na 275.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 275.000 €, 85,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 260.000 €
29.03.2026 - 275.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

3.0, 85m2(dve terase), 3/3, mermoterm, internet, interfon, telefon, ktv Vračar je najmanja beogradska opština koja svojom istorijom, zelenim površinama kao i kompletnom infrastukturom čini zaokruženu urbanističko ambijentalnu celinu. Mala i mirna ulica Stojana Protića locirana je....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 250.000 € na 245.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 61, 245.000 €, 78,00 m2 cca 3140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2026 - 260.000 €
20.02.2026 - 255.000 €
20.03.2026 - 250.000 €
20.05.2026 - 245.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Blok 61 - Jurija Gagarina 2.5, 78m2(terasa 7m2), 13/14, CG, dva lifta, podrum, interfon, klima, video nadzor. Kompletno renoviran stan, moderno opremljen, jako svetao, komforan, funkcionalno raspoređen, na odličnoj lokaciji. Tokom renoviranja zamenjena je stolarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 580.000 €, 171,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Savski venac, Slavija - Nemanjina 5.0, 171m2 (terasa 6m2), EG, 1/2, parking, podrum, interfon, telefon, klima, ostava. Na prodaju ekskluzivan salonski stan površine 171 m², sa jedinstvenim pogledom u velelepnoj predratnoj zgradi na prvom spratu na Slaviji. Raskošan prostor jedinstvene....

 
 
 
  Plac, OVČA, 177.000 €, 5924,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Ovča - La Morminc plac, 59.24a. Uknjižen plac u Ovči. Mogućnost izgradnje stambenih i industrijskih objekata. Kontakt telefon: 065/32-36-409 Agencijska provizija je 2% i uključuje: - pokazivanje nekretnine i informacije vezane za mikrolokaciju - pravnu sigurnost uz tim advokata....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 285.000 €, 85,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, prostran i funkcionalan trosoban stan površine 85m², koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija – Banovo brdo, opština Čukarica. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže prodaja stanova Beograd na odličnoj lokaciji,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.berzanekretnina.org kablovska uknjižen (152)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>