• GoHome Professional
www.berzanekretnina.org što veći porasla cena zadn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.berzanekretnina.org što veći porasla cena zadn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.berzanekretnina.org što veći porasla cena zadnjih 14 dana do 86000 eura

  • Za upit "www.berzanekretnina.org što veći porasla cena zadnjih 14 dana do 86000 eura" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 456 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 81000 eura (malo jeftiniji)
    • 90000 eura (malo skuplji)
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • namešten
    • parking
    • 1.sprat
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+6%

Promena cene sa 85.000 € na 90.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, MALI MOKRI LUG, 90.000 €, 500,00 m2 cca 180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 61.000 €
22.03.2026 - 85.000 €
20.05.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Mali mokri lug - Rade Kondića plac, 5 ari, građevinsko zemljište Gradsko-građevinsko zemljište u blizini Bulevara kralja Aleksandra. Zona porodične gradnje. Struja i voda na placu. Po Informaciji o lokaciji može da se zida oko 700m2. Za svaku preporuku! Uknjižen kao idealni....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.200 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 1.200 €, 120,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 1.200 €
06.05.2026 - 1.100 €
13.05.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Opremljen nameštajem,frižiderima,šporetom, pizza imikrotalasnom peći, roštiljem, mixerom za testo, kafematom,kasom, točilicom ventilacija Razrađen, sa tradicijom-u poslovnoj zgradi i može da radi noću. Zakupnina se plaća godišnje - 1200 Eur x12 meseci. Koristi terasu od oko....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 600 € na 650 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 650 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 650 €
13.05.2026 - 600 €
17.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izdaje se kompletno renoviran, funkcionalan i moderno koncipiran dvosoban stan na jednoj od najlepših lokacija na Novom Beogradu. Izuzetno svetao i nalazi se u neposrednoj blizini Dunavskog keja. Stan je potpuno namešten sa svim šta je potrebno za život, uključujući svu neophodnu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.berzanekretnina.org što veći porasla cena zadnjih 14 dana do 86000 eura'
400 €
 
+9%

Promena cene sa 85.000 € na 93.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 93.000 €, 45,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 85.000 €
15.05.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju izuzetno svetao, funkcionalan i potpuno namešten stan na prvom spratu uredne stambene zgrade, u mirnom i traženom delu naselja, u blizini vrtića Meče . Stan je odlično organizovan i maksimalno iskorišćen, sa dve komforne spavaće sobe, što ga čini idealnim za porodičan život.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>