• GoHome Professional
www.berzanekretnina.org što veći porasla cena do 2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.berzanekretnina.org što veći porasla cena do 2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.berzanekretnina.org što veći porasla cena do 240000 eura prizemlje Najnovije

  • Za upit "www.berzanekretnina.org što veći porasla cena do 240000 eura prizemlje najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 220000 eura (malo jeftiniji)
    • 250000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+32%

Promena cene sa 95.000 € na 125.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BARAJEVO, 125.000 €, 450,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.09.2025 - 95.000 €
05.04.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se kuća u sirovom stanju Su+Pr+I+Pk, osnova kuće je 134m2.lepa parcela od 994 m2 i predivan pogled na okolinu. Nalazi se u neposrednoj blizini restorana ,,4 vetra,, na Ibarskoj magistrali. U suterenu su predviđene garaže i prostorije namene po iznoru. Prizemlje i sprat su....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 4.200 € na 4.500 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 4.500 €, 310,00 m2 cca 15 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 4.900 €
10.04.2026 - 4.200 €
06.05.2026 - 4.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

SAVSKI VENAC / SLAVIJA – UGOSTITELJSKI LOKAL SA DVE BAŠTE (310 m²) Izdaje se ekskluzivan ugostiteljski lokal ukupne površine oko 310 m² na odličnoj lokaciji u zoni Slavija / Savski venac. Struktura: • Prizemlje 177 m² – visoki plafoni, otvoren prostor • Suteren cca 130 m² – muški....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 150.000 € na 200.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, 200.000 €, 240,00 m2 cca 830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 150.000 €
20.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2023.,

www.berzanekretnina.org

5.0, 240m2 , plac 23.7a, , pr+2, TA, tri terase, garaža (pomoćni objekat) 62m2, bunar, ostava. Grocka je naselje i opština smeštena na desnoj obali Dunava, nizvodno od Beograda. Jedno je od omiljenih destinacija za vikend odmor ali i za život, u miru, na svežem vazduhu i van gradske....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 2.500 € na 2.750 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 2.750 €, 195,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 2.500 €
27.04.2026 - 2.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da ponudimo premium polunameštenu kuću u nizu, sa pripadajućim parking mestima na atraktivnoj lokaciji na Dedinju, u mirnoj ulici Diane Budisavljević. Kuća je uknjižena na 195m2, zbog bašte i terasa ima 134m2 korisnog zatvorenog prostora. Prizemlje je dizajnirano po....

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 2.500 € na 3.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 3.000 €, 192,00 m2 cca 16 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 2.700 €
27.03.2026 - 2.000 €
05.04.2026 - 2.500 €
26.04.2026 - 3.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Sastoji se od prizemlja i suterena. Ima izlog, 4 toaleta i 2 ulaza. U prizemlju je jedna prostorija i 2 toaleta. U suterenu ima 5 prostorija i 2 toaleta. Deljiv je na 2 dela i pogodan za dve, različite delatnosti. Renoviran je i spreman za opremanje i rad. Zakupac plaća proviziju....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 150.000 € na 162.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BANJA, 162.000 €, 180,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 170.000 €
18.03.2026 - 150.000 €
17.04.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Višnjička banja - Stojana Stoleta Aranđelovića poslovni prostor, 4.0, 180m2, PR/3, CG, telefon, interfon, parking U neposrednoj blizini novoizgrađenog naselja Sunnyville, u ponudi je funkcionalan i uređen poslovno-magacinski prostor. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade.....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 113.000 € na 130.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BARIČ, 130.000 €, 158,00 m2 cca 820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 115.000 €
19.04.2026 - 113.000 €
22.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Obrenovac, Barič - Peđe Leovca 5.0, 158m2 (terasa 18m2), PR/1, GAS, telefon, parking, gradska kanalizacija, asfaltni put. Odlična porodična kuća na čijoj se izgradnji nije štedelo tih godina kad se kuća zidala, što pokazuje prvi susret sa ovom lepom kućom. U prizemlju kuće se nalazi....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 199.000 € na 219.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, Kalvarija, 219.000 €, 125,00 m2 cca 1750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 199.000 €
19.04.2026 - 219.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Kalvarija, Koruska, 4.0 kuca od 125 m2 sa terasom, dvoriste 25 m2, PR + I, eg-gas, ktv, internet, 2 klime, useljiva po dogovoru, uknjizena na 125 m2 gradjevinske, odnosno na 101 m2 korisne povrsine, parking mesto, gradnja iz 2001. godine.....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 206.550 € na 230.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 230.000 €, 109,00 m2 cca 2110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 206.550 €
15.03.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Retko u ponudi, stan u visokom prizemlju nove stambeno - poslovne zgrade, lux opremljen od najkvalitetnijih materijala, u blizini Cvetkove pijace i SC Olimp. U jednom od najtraženijih delova grada, stan je 2.5 površine 61 m2 + terasa od 48 m2 Zgrada je kvalitetne gradnje, sa liftom....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 222.675 € na 231.582 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 231.582 €, 89,07 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 222.675 €
25.03.2026 - 231.582 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 1187 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742 Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Predstavljamo stambeni kompleks koji donosi visok standard modernog urbanog....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.berzanekretnina.org što veći porasla cena do 240000 eura prizemlje (35)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>