• GoHome Professional
www.berzanekretnina.org što veći porasla cena do 2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.berzanekretnina.org što veći porasla cena do 2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.berzanekretnina.org što veći porasla cena do 230000 eura Zadnjih 7 dana lođa

  • Za upit "www.berzanekretnina.org što veći porasla cena do 230000 eura zadnjih 7 dana lođa" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 210000 eura (malo jeftiniji)
    • 240000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+9%

Promena cene sa 142.120 € na 155.040 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 155.040 €, 65,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 142.120 €
22.05.2026 - 155.040 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić, tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 208.322 € na 232.230 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 232.230 €, 117,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 208.322 €
22.05.2026 - 232.230 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić , tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 208.322 € na 232.230 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, DUVANIŠTE, 232.230 €, 116,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 208.322 €
22.05.2026 - 232.230 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 137.400 € na 144.200 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 144.200 €, 74,00 m2 cca 1950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 137.400 €
18.05.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan 74m2, kod Lutkarskog pozorišta, u visokom prizemlju dobro očuvane zgrade. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, tri odvojene sobe u funkciji spavaćih soba (svaka je pravilnog oblika i približne kvadrature), zastakljene lođe i renoviranog....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 140.284 € na 147.768 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 147.768 €, 65,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 140.284 €
22.05.2026 - 147.768 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 141.262 € na 154.104 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, DUVANIŠTE, 154.104 €, 64,00 m2 cca 2410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 141.262 €
22.05.2026 - 154.104 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 99.902 € na 108.984 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, DUVANIŠTE, 108.984 €, 45,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 99.902 €
22.05.2026 - 108.984 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 99.902 € na 108.984 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 108.984 €, 45,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 99.902 €
22.05.2026 - 108.984 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • što veći porasla cena do 230000 eura zadnjih 7 dana lođa (42)
  • www.berzanekretnina.org što veći do 230000 eura zadnjih 7 dana lođa (22)
  • www.berzanekretnina.org što veći porasla cena do 230000 eura lođa (13)
  • www.berzanekretnina.org što veći porasla cena do 230000 eura zadnjih 7 dana (9)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.