• GoHome Professional
www.berzanekretnina.org što veći porasla cena do 2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.berzanekretnina.org što veći porasla cena do 2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.berzanekretnina.org što veći porasla cena do 210000 eura novogradnja opremljen

  • Za upit "www.berzanekretnina.org što veći porasla cena do 210000 eura novogradnja opremljen" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 2.740 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+2%

Promena cene sa 196.000 € na 200.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 200.000 €, 54,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 196.000 €
08.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzno opremljen trosoban stan u novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija – Bulevar kralja Aleksandra. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže prodaja stanova Beograd na odličnoj lokaciji, potpuno opremljen stan bez....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 84.872 € na 92.150 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 92.150 €, 44,00 m2 cca 2090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 77.157 €
27.03.2026 - 84.872 €
27.04.2026 - 92.150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju funkcionalan i moderno projektovan dvosoban stan površine 44m2, smešten na prvom spratu kvalitetne zgrade sa liftom, u mirnoj ulici koja nudi idealan balans između komfora i gradske dostupnosti. Reč je o novogradnji u izgradnji, sa planiranim završetkom u oktobru 2026.....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 100.525 € na 110.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 110.000 €, 41,29 m2 cca 2660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2026 - 100.525 €
27.03.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 110000 eur Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za savremeno i komforno stanovanje u jednom od najlepših delova Mirijeva – na uzvišenju sa panoramskim pogledom na Dunav i Avalu! Stan se sastoji iz hodnika,dnevno....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 97.100 € na 101.500 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 101.500 €, 40,61 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.11.2025 - 97.084 €
18.02.2026 - 97.100 €
04.03.2026 - 101.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 101 500 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za savremeno i komforno stanovanje u jednom od najlepših delova Mirijeva – na uzvišenju sa panoramskim pogledom na Dunav i Avalu! Stan se....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>