• GoHome Professional
www.agencijakvadrat.net što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.agencijakvadrat.net što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.agencijakvadrat.net što jeftiniji

  • Za upit "www.agencijakvadrat.net što jeftiniji" pronađeno 113 nekretnina - prosečna cena 2.000 €/m2

Filtriraj

  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • pogodan
    • prizemlje
    • opremljen
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, OBRENOVAC, Centar, 300 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Izdaje se poslovno – stambeni prostor u samom centru Obrenovca, pored svih najvažnijih objekata i dešavanja. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, manje sobe, kupatila i tarase. Stan je funkcionalan i odlično organizovan, što ga čini idealnim kako za stanovanje,....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 8.000 € na 7.000 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, KONATICE, 7.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
21.02.2026 - 8.500 €
17.03.2026 - 8.000 €
19.05.2026 - 7.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju građevinsko zemljište površine 10 ari, smešteno u mirnom i prirodnom okruženju mesta Konatice, nadomak Obrenovca. Plac je udaljen oko 200 m od glavnog puta, što budućim vlasnicima obezbeđuje dodatnu privatnost i mir. Udaljen je svega 15 km od Obrenovca i oko 37 km od Beograd,....

 
 
 
  Plac, GRABOVAC, 10.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju poljoprivredno zemljište površine 7582 m² u mestu Grabovac, kod Obrenovca. Plac se nalazi uz asfaltni put, sa širinom fronta od 73 m, dok je dužina oko 140 m, što ga čini pogodnim za različite namene (poljoprivreda, voćnjak, vikendica i sl.). Lokacija: .

 
 
 
  Plac, BARIČ, 11.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.02.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju zemljište u građevinskom području ukupne površine 16,11 ari u Bariču, opština Obrenovac, Plac je ravan, pravougaonog oblika, dimenzija 32 x 50 metara, prilaz sa asfaltnog puta. Na placu se nalazi dalekovod. Zemljište pogodno za različite poljoprivredne kulture. Parcela....

 
 
 
  Plac, BARIČ, 13.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju je plac nepravilnog oblika površine 21.56 ari, dimenzija 17m u najširem delu i dužine 250m uz Baričku reku. Plac je obrastao šumom, što pruža potpunu privatnost i prirodan ambijent. Delovi parcele su na padini i teže pristupačni. Idealno za ljubitelje prirode i vikendicu....

 
 
 
  Plac, OBRENOVAC, 14.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Prodaje se poljoprivredno zemljište ukupne površine 19,92 ara u Stublinama, podeljeno na dve parcele . Moguća je kupovina i pojedinačno po parceli. .

 
 
 
  Plac, BARIČ, 15.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Bariču, smešteno na lepom i mirnom mestu. Udaljeno je 450m od asfaltnog puta. Približne dimenzije parcele su 50m x 120m. Nalazi se na na 7km od Obrenovca, 30km od Beograda i oko 5km od autoputa Miloš Veliki. Vlasništvo uredno, uknjiženo! .

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 17.000 € na 16.000 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, UB, 16.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 20.000 €
28.04.2026 - 19.000 €
02.05.2026 - 18.000 €
05.05.2026 - 17.000 €
19.05.2026 - 16.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Prodaje se ku ća površine 40m² na 10,90ari građevinskog zemljišta, u samom centru sela. Kuća poseduje priključke za struju, gradsku vodu i telefon, a zbog svoje pozicije i zemljišta idealna je za adaptaciju ili izgradnju nove kuće. .

 
 
 
  Kuća, BARIČ, 16.800 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.agencijakvadrat.net

Prodaje se građevinski plac površine 7.95 ari, pravilnog oblika, smešten u mirnom i prijatnom okruženju – idealan za izgradnju porodične kuće ili vikendice. Postoji mogućnost priključka na kompletnu infrastrukturu: struju, vodu, gas i telefon. Prilaz je asfaltni, što omogućava lak....

 
 
 
  Kuća, DRAŽEVAC, 18.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Prodaje se građevinski plac površine 9 ari, ravan i pravilnog oblika, idealan za vikendicu, izgradnju porodične kuće i život, ukoliko želite miran i kvalitetan odmor nakon turbulentnog dana na poslu ili eventualno kao investicija i možda neku prenosivu kućicu! Dimenzije prilaznog....

 
 
 
  Kuća, BARIČ, 19.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Prodaje se plac povrsine 10 ari u Bariču, na izuzetno dobroj lokaciji, idealan za izgradnju porodične kuće ili vikendice. Plac se nalazi u mirnom i prijatnom okruženju, savršenom za porodični život i odmor, a istovremeno u blizini svih važnih sadržaja – prodavnica, škole, vrtića,....

 
 
 
  Plac, JASENAK, 20.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Prodaje se građevinsko zemljište od 20 ari u Jasenku, smešteno na lepom i mirnom mestu. Približne dimenzije parcele su 33m x 60m. Plac se nalazi 70m od asfaltnog puta, udaljena je 7km od Obrenovca, 30km od Beograda i oko 5,5 km od autoputa Miloš Veliki. Prodavnica i autobusko stajaliste....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 21.000 € na 20.000 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, MALA MOŠTANICA, 20.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
21.02.2026 - 25.000 €
21.03.2026 - 24.500 €
24.03.2026 - 24.000 €
14.04.2026 - 23.000 €
25.04.2026 - 22.000 €
09.05.2026 - 21.000 €
16.05.2026 - 20.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju građevinsko zemljište površine 12 ari, smešteno u naselju Mala Moštanica, na mirnoj lokaciji. Plac je približnih dimenzija 17 x 75 m, pravilnog oblika i pod blagim nagibom. Na placu se nalazi manji započeti objekat površine oko 30 m². U neposrednoj blizini nalaze se osnovna....

 
 
 
  Plac, MALA MOŠTANICA, 20.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju građevinsko zemljište u mestu Mala Moštanica, površine 41 ar. Lokacija: .

 
 
 
  Plac, BARIČ, 22.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Bariču 1.8 ha, smešteno na lepom i mirnom mestu. Udaljeno je 350m od asfaltnog puta. Približne dimenzije parcele su 60m x 180m. Nalazi se na 7km od Obrenovca, 30km od Beograda i oko 5km od autoputa Miloš Veliki. Vlasništvo uredno, uknjiženo! .

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 28.000 € na 25.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KONATICE, 25.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 28.000 €
12.05.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju kuća u Konaticama, površine 49m2, na placu od 10 ari, u mirnom i prijatnom delu Konatica. .

 
 
 
  Plac, PIROMAN, 26.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Prodaje se plac ukupne površine 43 ara, koji se sastoji od tri parcele. Plac ima direktan izlaz na asfaltni put, što ga čini lako dostupnim i pogodnim za različite namene. Nalazi se na svega 200 metara od centra sela Piroman i oko 15 km od centra Obrenovca. U blizini se nalaze prodavnice....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 25.000 € na 28.000 € dana 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, ZRENJANIN, 28.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 25.000 €
21.03.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju prelepa vikendica u prirodi, idealna za beg od gradske gužve. Nalazi se na samo 5 minuta lagane šetnje od reke Tise, u mirnom i prirodnom okruženju. Vikendica poseduje natkrivenu terasu, bazen, uređeno dvorište i prostor za druženje na otvorenom. Savršeno mesto za: • vikend....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 30.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Plac je ravan, pravougaonog oblika, površine 25,78 ari, dimenzija 35 x 75 metara. Zemljište pogodno za različite poljoprivredne kulture, kao I izgradnju porodične kuće (uz odgovarajuću prenamenu i dozvole). Lokacija: Udaljen 900m od Valjevskog puta, na kružnom Rankovića putu, od čega....

 
 
 
  Plac, MALA MOŠTANICA, 32.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju poljoprivredno zemljište površine 31 ar, koji se nalazi u građevinskom rejonu u mestu Mala Moštanica. Lokacija: .

 
 
 
  Plac, OBRENOVAC, 36.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju poljoprivredno zemljište ukupne površine 28255 m2 u Trstenici kod Obrenovca. Sastoji se od 3 parcele. Udaljenost od asfaltnog puta 500m, od Obrenovca 17km. Parcele se redovno obrađuju i klasifikovane su kao njive 3 klase i voćnjak 4 klase. Uknjižen! .

 
 
 
  Kuća, DREN, 40.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju seosko domaćinstvo u selu Dren, kod Obrenovca, na velikom placu od 98 ari, idealno za porodičan život, poljoprivredu ili vikend imanje. Na placu se nalazi novoizgrađena spratna kuća 81m², sa pomoćnim objektima 36m² + 20m² + 13m². Kuća u prizemlju ima 4 spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, Dudovi, 41.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.agencijakvadrat.net

Prodaje se nameštena garsonjera, površine 22m², smeštena na 3. spratu stambene zgrade u naselju Dudovi. Stan je funkcionalno organizovan, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila, prostrane terase. Poseduje kompletnu infrastrukturu – trofaznu struju, vodu,....

 
 
 
  Plac, BARIČ, 42.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Prodaje se poljoprivredno zemljište od 42 ara u Bariču, smešteno na lepom i mirnom mestu. Približne dimenzije parcele su 52m x 78m. Plac se nalazi do asfaltnog puta, škola i marketi su na 2 km, a autobusko stajaliste je u blizini. Udaljena je 7km od Obrenovca, 30km od Beograda i oko....

 
 
 
  Plac, KONATICE, 43.900 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.02.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju građevinsko zemljište površine 86 ari, smešteno u mirnom i prirodnom okruženju mesta Konatice, nadomak Obrenovca. Plac se nalazi na blagoj padini sa lepim pogledom, blago je uvučen od glavnog puta, što budućim vlasnicima obezbeđuje dodatnu privatnost i mir. Na jednom delu....

 
 
 
  Plac, BARIČ, 44.400 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Prodaje se građevinsko zemljište 37 ara u Bariču, smešteno na lepom i mirnom mestu. Približne dimenzije parcele su 28m x 126m. Plac se nalazi na 50 metara od asfaltnog puta, škola i marketi su na 2 km, a autobusko stajaliste je ispred placa. Udaljena je 7km od Obrenovca, 30km od Beograda....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 39.000 € na 45.000 € dana 14.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, DRAŽEVAC, 45.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 39.000 €
14.04.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Prodaje se izuzetno lep plac površine 36,35 ari u Draževcu. Plac se nalazi uz asfaltni put, sa mogućnošću priključka na vodu i struju, što ga čini spremnim za brzu realizaciju gradnje. Plac ima blag pad terena, što obezbeđuje prelep, otvoren pogled na prirodu i daje poseban šarm lokaciji.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 50.000 € na 48.000 € dana 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, POLJANE, 48.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
07.03.2026 - 50.000 €
25.04.2026 - 48.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju kuća površine 130m², koja se nalazi na prostranom placu od 24 ara, a uz kuću se prodaje i 1,4 hektara poljoprivrednog zemljišta, što ovu nekretninu čini odličnom prilikom za one koji žele više prostora, privatnost i mogućnost dodatnog prihoda. Kuća je trenutno u fazi renoviranja.....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 45.000 € na 49.000 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, UB, 49.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
03.03.2026 - 49.000 €
18.04.2026 - 45.000 €
21.04.2026 - 49.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.agencijakvadrat.net

• Na prodaju poljoprivredno zemljište u Kožuaru, opština Ub, ukupne površine 3,79 hektara, sa isplativošću na duge staze. • Ovo je prava prilika za sve zaljubljenike u voćarstvo, najisplativiju granu poljoprivrede, s obzirom na to da je u ponudi 1.000 stabala šljive na površini od....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 55.000 € na 50.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, OBRENOVAC, 50.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
14.03.2026 - 55.000 €
23.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Prodaje se plac površine 4.96 ari sa kućom oko 70 m² u vikend naselju Zabran, Obrenovac, jednoj od najlepših zelenih oaza u blizini Beograda. Lokacija je idealna za sve koji žele mir, prirodu i beg od gradske gužve, a opet da budu relativno blizu grada. Kuća je za renoviranje ili....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, Centar, 55.140 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju moderna i funkcionalna garsonjera površine 27.57m², smeštena u centru Obrenovca, u kvalitetnoj novogradnji. Stan se nalazi u prizemlju stambeno – poslovnog objekta i odlično je organizovan kako bi prostor bio maksimalno iskorišćen. Stan se sastoji od: • hodnika • kupatila....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, Centar, 59.680 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju moderna i funkcionalna garsonjera površine 29.84 m², smeštena u centru Obrenovca, u kvalitetnoj novogradnji. Stan se nalazi u prizemlju stambeno – poslovnog objekta i odlično je organizovan kako bi prostor bio maksimalno iskorišćen. Stan se sastoji od: • hodnika • kupatila....

 
 
 
  Plac, BARIČ, 59.900 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju građevinski plac u Bariču, površine 90,87 ari. Plac se nalazi uz asfaltni put, u naseljenom, mirnom kraju. Ka svom zadnjem delu plac se proširuje, a postoji mogućnost sprovođenja priključka trofazne struje, kao i gradske vode. Nalazi se na oko 3km od autoputa Beograd –....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 70.000 € na 60.000 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BARIČ, 60.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
14.03.2026 - 70.000 €
19.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Prodaje se građevinsko zemljište 54 ara u Bariču, smešteno na lepom i mirnom mestu. Udaljeno je 1,5km od glavnog puta. Približne dimenzije parcele su 60m x 90m Nalazi se na 7km od Obrenovca, 30km od Beograda i oko 5km od autoputa Miloš Veliki. .

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 60.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju atraktivan građevinski plac površine 18 ari, na odličnoj lokaciji u Sopotu. Postoji mogućnost kupovine i susedne parcele iste površine (ukupno 36 ari). .

 
 
 
  Plac, MALA MOŠTANICA, 67.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju građevinsko zemljište površine 65,44 ari, u mestu Mala Moštanica. .

 
 
 
  Kuća, BALJEVAC, 68.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.02.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju kuća u Baljevcu površine 88m2, upisana na 28m2. Prizemlje se sastoji od trpezarije i kuhinje, kupatila, nastrešnice za auto. Sprat je površine 60m2 I sastoji se od terase, zastakljene terase iz koje se ulazi u dnevnu sobu, trpezarije i kuhinje iz kojih se ulazi u sobu i....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, Centar, 69.840 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju jednosoban stan površine 34.92m² u kvalitetnoj novogradnji. Stanovi su dostupni od prvog sprata do potkrovlja, sa funkcionalnim rasporedom koji pruža maksimalnu udobnost za život. Struktura stana: • dnevna soba • kuhinja • kupatilo • hodnik • terasa Stan predstavlja jednu....