• GoHome Professional
stanovi pancevo do 30000 evra Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi pancevo do 30000 evra Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pancevo do 30000 evra Zadnjih 14 dana

  • Za upit "stanovi pancevo do 30000 evra zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 28000 eura (malo jeftiniji)
    • 31000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, PANČEVO, 132.000 €, 70,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban renoviran stan od 70m2, koji je renoviran 2024.godine, na prizemlju u blizini Aviv Parka, po strukturi trosoban 2 terase, dve inverter klime, prodaje se namešten sa svim stavarima, stan ima kvalitetnu pvc i aluminisku stolariju sa komarnicima, nove elktro i vodovodne....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 215.000 €, 113,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan luksuzni, funkcionalni, penthouse u centru Pančeva. Hodnik, tri spavaće sobe, dva kupatila, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom tipa open space, garderober, prostrana terasa sa predivnim pogledom. Dvostrano orjentisan. Ovaj luksuzni stan celom površinom ima podno grejanje....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 179.719 €, 89,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo troiposoban stan od 88.97 m2 u izgradnji na odličnoj lokaciji, u strogom centru Pančeva. Na ovoj lokaciji se nalaze dve zgrade sa po 8 salonskih, troiposobnih, dvostrano orijentisanih stanova. Na svakom od spratova se nalaze samo po dva stana, što pruža....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 99.000 €, 55,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam ekskluzivni stambeni objekat u izgradnji na jednoj od najtrazenijih lokacija u Pancevu. Ovaj objekat moze biti i vasa oaza ako zelite sebi da priustite zivot blizu reke, kao i centra grada, a opet da imate svoj mir i komfor. U ponudi imamo stanove razlicitih struktura,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 126.000 €, 70,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 114.000 €, 47,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se uknjižen stan u gornjem gradu u Pančevu, stan se nalazi u mirnom delu Pančeva a u blizini hotela Tamiš, keja na Tamišu, pešačke zone, osnovne škole, vrtića i nekoliko trgovinskih lanaca. Stan se satoji od ulazne zone, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Rajčinoviće, 114.000 €, 51,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Odličan nov dvosoban stan u lepoj i mirnoj ulici u širem centru Pančeva. U blizini je saobraćajnica ka Beogradu, stajalište autobusa za Beograd, vrtić, škola, marketi. Nedaleko je i centar grada, kao i kej za šetnju i opuštanje pored reke. Stan ima prelepu terasu sa koje se pruža....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Vršačka Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 120.000 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju uknjižen 1,5-soban stan na margiti na trećem spratu od 4. sprata, novogradanja, i garažno mesto u dvorištu. Stan se nalazi u širem centru u blizini hotela Tamiš. Oglas za: Prodaju Grejanje: eg Kvadratura: 43 m 2 Sobe: 2 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja Sprat:....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 162.000 €, 81,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju trosoban sta u izgradnji od 81m2 na 4. spratu, lift, grejanje na gas, klima, velika terasa, dva mokra čvora( kupatilo+wc), Cena parking mesta u dvorištu je 10000€. Cena je sa PDV-om. Oglas za: Prodaju Kvadratura: 81 m 2 Sobe: 3 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stanovi pancevo zadnjih 14 dana (64)
  • stanovi pancevo do 30000 evra (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>