• GoHome Professional
stan beograd 100 m2 novogradnja do 2500 eura/m2 pa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan beograd 100 m2 novogradnja do 2500 eura/m2 pa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan beograd 100 m2 novogradnja do 2500 eura/m2 pala cena

  • Za upit "stan beograd 100 m2 novogradnja do 2500 eura/m2 pala cena" pronađeno 3 nekretnina - prosečna cena 2.363 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 270000 eura
  •  Po detaljima
    • podno grejanje
    • parking
    • klima
    • interfon
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 208.900 € na 195.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Borča, 195.000 €, 104,45 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 208.900 €
10.05.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

4.0, 104,45m2, terasa, 2/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola. 🏡 Prodaja stana – Borča, Ovčanski put U ponudi moderan četvorosoban stan od 104,45m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten u mirnom i planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa. ✨ Osnovne karakteristike:....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 210.000 € na 183.000 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 183.000 €, 100,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.08.2025 - 215.000 €
30.09.2025 - 199.000 €
28.10.2025 - 219.000 €
02.12.2025 - 210.000 €
21.04.2026 - 183.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Parking Novogradnja Interfon Radmile Savićević Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 255.000 € na 249.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 249.000 €, 92,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 259.000 €
17.04.2026 - 255.000 €
22.05.2026 - 249.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

5.0, 92m2, terasa, podno grejanje, II/III, ostava, telefon, interfon, pdrum, parking. Donji nivo 49m2 uknjiženo, gornji nivo predat za upis prava svojine. Lep svetao stan iz dva nivoa : donji nivo se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, terasom, kupatilom, spavaće sobe i garderoberom.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 3)

<< <1> >>