• GoHome Professional
stan beograd 100 m2 kablovska klima oglasi objavlj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan beograd 100 m2 kablovska klima oglasi objavlj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan beograd 100 m2 kablovska klima oglasi objavljeni od poslednjeg puta što manji

  • Za upit "stan beograd 100 m2 kablovska klima oglasi objavljeni od poslednjeg puta što manji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Vračar, 145.600 €, 91,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 3. 5 stan u novoj zgradi na Vracaru u blizini Kalenic pijace. Stan se nalazi na 4 spratu u zgradi sa liftom, Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, tri spavace sobe, 2 kupatila i 1 toaleta, dve terase od ukupno 12m2, jedna je okrenuta prema ulici a jedna prema dvoristu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 198.500 €, 91,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižen četvorosoban stan preko puta Lidla na Vidikovcu i blizini okretnice autobusa 23,53,89, škola i vrtića. U zgradi od crvene fasadne cigle na 17 spratu od 19. Poseduje 3 lifta, podrum, centralno grejanje. Stan je trostrane orijentacije i odlikuje se odličnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 345.000 €, 91,00 m2 cca 3790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan, salonski, troiposoban stan na izuzetnoj lokaciji u Hilandarskoj ulici. Stan se nalazi na prizemlju veoma lepe predratne zgrade iz 1927.godine, koju je projektovao jedan od naših najpoznatijih arhitekata. Stan se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 237.146 €, 91,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo jedan od najkvalitetnijih objekata na Dušanovcu od renomiranog i proverenog investitora. Sagrađen je u veoma modernoj formi i urbanom stilu. Zgrada je zidana klima (termo) blokom, PVC stolarija je iz Nemačke. Ova luksuzna novogradnja je opremljena video-interfonom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 122.850 €, 91,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u centru Beograda, na par koraka od Cvetnog trga. Stan je površine 91m2 i nalazi se na trećem spratu stambene zgrade. Po strukturi je četvorosoban. Opremljen je kompletno sa svim potrebnim tehničkim aparatima. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 375.527 €, 91,00 m2 cca 4130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u jednom od najlepših delova Vračara, na Neimaru. Stan se nalazi u prizemlju luksuzne i intimne trospratne zgrade. Izuzetno dobro pozicioniran u mirnoj ulici. Moderno projektovan stan površine 90,74m2. Stan se po strukturi sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 350.000 €, 91,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan četvorosoban stan na četvrtom spratu izuzetno kvalitetne novogradnje iz 2020. godine sa održavanim ulazom i liftom, u Belimarkovićevoj ulici na Lekinom brdu. Stan se sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, potpuno odvojenog spavaćeg....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 292.000 €, 92,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Rakovica, Vidikovac - Vidikovački venac 3.0, 92m2, 1/6, CG, lift, parking, podrum, interfon, telefon, klima. Vrlo lep, opremljen stan na odličnoj lokaciji, izuzetnog rasporeda idealan za porodični život. U neposrednoj blizini su škole, vrtići, prodavnice i gradski prevoz. Prostorije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 161.000 €, 92,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se LUX 3. 0 stan u zgradi novijeg datuma. Stan je kompletno opremljen modernim namestajem i opremom. Nalazi se na 7. od 7 spratova i ima fantastican pogled prema Cuburskom parku. sastoji se od dnevne sobe u okviru koje se nalazi kuhinja, dve spavace sobe i kupatilo. Grejanje....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 380.000 € na 360.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 360.000 €, 92,00 m2 cca 3910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 380.000 €
05.05.2026 - 360.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Sumatovacka Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan beograd 100 m2 kablovska klima što manji (207)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>