• GoHome Professional
stan beograd 100 m2 kablovska klima što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan beograd 100 m2 kablovska klima što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan beograd 100 m2 kablovska klima što jeftiniji oglasi objavljeni od poslednjeg puta porasla cena

  • Za upit "stan beograd 100 m2 kablovska klima što jeftiniji oglasi objavljeni od poslednjeg puta porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+15%

Promena cene sa 362.800 € na 416.380 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 416.380 €, 109,00 m2 cca 3820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 362.800 €
17.04.2026 - 416.380 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Stan 109m2 sa terasom, prvoklasnog kvaliteta gradnje, odlična pozicija, centar grada. Neposredna blizina Vukovog spomenika, ulaz sa video nadzorom, mogucnost kupovine garažnog mesta. Centralno grejanje sa kalorimetrima omogućava ekonomičnije grejanje. Prostorije: dnevni boravak sa....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 450.000 € na 465.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 465.000 €, 108,00 m2 cca 4310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 548.900 €
02.03.2026 - 499.000 €
01.04.2026 - 489.000 €
08.04.2026 - 451.000 €
10.04.2026 - 450.000 €
17.04.2026 - 465.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Skupstina, Palmoticeva, 5.0, 108 m2 sa terasom i lodjom, III od IV sprata, dupleks, cg, bez lifta (mogucnost ugradnje), interfon, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen na 96 m2, nadogradnja iz 2001. godine. U centru opstine Stari....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 450.000 € na 465.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

 

Kretanje cena nekretnine:
27.01.2026 - 548.900 €
03.03.2026 - 499.000 €
31.03.2026 - 489.000 €
10.04.2026 - 451.000 €
17.04.2026 - 450.000 €
24.04.2026 - 465.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Palmoticeva Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 460.000 € na 470.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 470.000 €, 93,00 m2 cca 5050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 530.000 €
24.04.2026 - 460.000 €
28.04.2026 - 470.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Grcica Milenka Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 4 Godina izgradnje: 2021 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan beograd 100 m2 kablovska klima što jeftiniji porasla cena (6)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>