• GoHome Professional
stan beograd 100 m2 kablovska klima što jeftiniji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • stan beograd 100 m2 kablovska klima što jeftiniji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan beograd 100 m2 kablovska klima što jeftiniji do 3000 eura/m2

  • Za upit "stan beograd 100 m2 kablovska klima što jeftiniji do 3000 eura/m2" pronađeno 103 nekretnina - prosečna cena 2.120 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 230000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 171.200 €, 107,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je luksuzan stan sa tri spavaće sobe i dva pripadjuća garažna mesta. Smešten u mirnoj ulici na četvrtom spratu, nadomak Hrama Svetog Save. Stan odiše komforom, dok ga velika površina čini idealnim za porodični život u gradskom jezgru. Pozovite nas za više informacija, zakazivanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 175.000 €, 105,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen dupleks na ukupnu kvadraturu od 105kvm, koji funkcioniše potpuno odvojeno kao dve zasebne stambene jedinice i to u prvom nivou stan od 60kvm, a gornji nivo 45kvm sa redukovanom kvadraturom zbog kosina. U stanu je zamenjena stolarija. Gornji stan je novije gradnje tako da....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 176.700 €, 93,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na izdavanje dvoiposoban stan vrhunske estetike u okviru West Tower kule, najvišeg stambenog objekta u Srbiji, koja nudi vrhunski komfor, sigurnost i prestiž. Stan se nalazi na 15. spratu (od ukupno 40) i pruža panoramski pogled na Novi Beograd kroz velike staklene portale. Struktura....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 198.500 €, 91,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižen četvorosoban stan preko puta Lidla na Vidikovcu i blizini okretnice autobusa 23,53,89, škola i vrtića. U zgradi od crvene fasadne cigle na 17 spratu od 19. Poseduje 3 lifta, podrum, centralno grejanje. Stan je trostrane orijentacije i odlikuje se odličnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 202.000 €, 97,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude odličan troiposoban stan na četvrtom spratu zgrade u naselju Braće Jerković. Stan je svetao, prostran, lepog rasporeda, sa odvojenim spavaćim blokom - u kome su 2 spavaće sobe i kupatilo. Poseduje : 3 spavaće sobe, veliko predsoblje, toalet, kupatilo.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 206.000 €, 103,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na opštini Zvezdara, na kat.parceli 3725, KO Mirijevo, gradi se slobodno stojeći stambeno-poslovni objekat sa 6 lamela ukupne površine preko 16.000m2, spratnosti 2po+pr+3spr+pov sprat. Na vrhu naselja Mirijevo, planiran je ovaj urbani kompleks sa pogledom od 360stepeni i sa ružom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 210.000 €, 93,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban stan na petom spratu zgrade bez lifta. Smešten na poslednjem spratu, odlikuje se visokim plafonima koji prostoru daju dodatnu prozračnost i eleganciju. Idealan za veću porodicu ili one koji cene komfor. Stan sadrži veliki dnevni boravak povezan sa trpezarijom i kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 215.000 €, 92,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo funkcionalan stan u izvornom stanju, površine 92 m² (82 m² grejne površine + dve lođe), smešten u kvalitetnoj zgradi iz 80-ih godina, poznatoj po svojoj masivnoj gradnji i odličnom rasporedu prostorija. Stan je dvostrano orijentisan, sa dve spavaće sobe koje se nalaze u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 220.000 €, 97,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se sastoji od jednoiposobnog stana od 39 m2 u potkrovlju stambeno-poslovnog objekta i prava upotrebe pripadajućeg dela tavanskog prostora površine 58 m2 koji se sastoji od 3 sobe, hodnika i kupatila. Terasa na oba nivoa. Četvrti sprat, dva lifta. Grejanje na toplotne pumpe, klima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 220.000 €, 100,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U zgradi vrhunske stare gradnje, izuzetno održavanoj, nalazi se ovaj odličan, funkcionalan četvorosoban stan. Stan je uknjižen na 100m2, a poseduje i dodatnih 2m2 za lođu, a sama činjenica da je vlasnik stana prvi i jedini vlasnik ove nekretnine, govori u prilog kvaliteta stana i....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 250.700 € na 228.900 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Nova Galenika, 228.900 €, 109,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 272.500 €
03.04.2026 - 250.700 €
29.04.2026 - 228.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Nova Galenika, Zemun. Stan je površine 109m2. Vrlo je komforan i funkcionalan. Nalazi se na šestom spratu stambene zgrade od šest spratova. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom do petog sprata. Iznad stana se nalazi tavanski prostor.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 230.000 €, 96,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je svetao i komforan stan, renoviran, bez neophodnog hitnog ulaganja, u održavanoj starogradnji, na trećem spratu u zgradi sa liftom. Lokacija: Zvezdara, Mirijevo 4, ulica Samjuela Beketa Površina: 95.61m2 Struktura: troiposoban stan sa dve lođe i dva mokra čvora Prostorije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 233.175 €, 93,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Optimtist nekretnine vam nude lux četvorosoban stan na trećem spratu moderne zgrade. Veoma interesantna organizacija prostora u skladu sa avargandnom arhitekturom, čini ovaj prostrani stan u savršeno mesto za život. Prostorije: -predsoblje. -dnevna soba sa trpezarijom, -kuhinja, -degažman,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 237.146 €, 91,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo jedan od najkvalitetnijih objekata na Dušanovcu od renomiranog i proverenog investitora. Sagrađen je u veoma modernoj formi i urbanom stilu. Zgrada je zidana klima (termo) blokom, PVC stolarija je iz Nemačke. Ova luksuzna novogradnja je opremljena video-interfonom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 239.000 €, 93,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac, Braće Jerković - Indire Gandi 3.5, 93m2 (dve terase 5m2), 6/7, CG, lift, podrum, interfon, klima. Troiposoban stan u lepšem delu naselja Braće Jerković, u novijim zgradama. Trostrano orijentisan. Pogled iz dnevnog boravka orijentisan severoistočno a iz spavaćih soba jugozapadno.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 239.000 €, 94,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude lep, svetao, komforan i funkcionalan troiposoban stan u ulici Patrijarha Joanikija na Vidikovcu, useljiv po dogovoru, uknjižen 1/1 na ime vlasnika, bez tereta i zabeležbi, na 85m² korisnog prostora, a 94m²građevinske površine, tako da su osim keš kupaca....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 249.500 €, 95,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KOMPLETNO RENOVIRAN STAN SA PRIVATNIM DVORIŠTEM U ponudi je prostran moderan kompletno renoviran četvorosoban stan na visokom prizemlju uredne stambene zgrade sa ograđenim dvorištem od 60m2 koje koristi samo ovaj stan. Predstavlja savršen spoj stana i kuće, za sve one koji traže komforan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 250.000 €, 92,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Dr Drage Ljocic Sprat: 3 Spratnost: 5 Soba: 4 Godina izgradnje: 1998 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 250.000 €, 100,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan luksuzan dupleks. Prodaje se nov,neuseljen dupleks na odlicnoj lokaciji u mirnom kraju. Mala porodična zgrada sa samo tri stana,grejanje na gas,4 inventer klime,garaza samo za ovaj stan. Garaža 23m2-cena 25000e. Posrednička naknada 2% Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 254.000 €, 96,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stankom gradnja, fasadna cigla-retko u ponudi! Prodajemo porodični, troiposoban stan na odličnoj lokaciji. Zgrada ima dva ulaza, održavana je, ispred zgrade je park, a u blizini se nalaze škole, vrtići, saobraćajnica Ade Ciganlije. Sa terase se pruža otvoren pogled. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 260.000 €, 102,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan na odlicnoj lokaciji,u odlicnoj zgradi,sa prelepim okruzenjem,a iz stana prelep pogled jer je trostrano orjentisan stan,uknjizen,funkcionalan rasporeda. Od prostorija poseduje: ulazni hodnik,garderober,dve spavace sobe,kupatilo,garderober gde je ves masina i masina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 267.500 €, 107,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, osvetljen stan u Braće Jerković u blizini okretnice 26. Trosoban stan po strukturi, nalazi se na trećem spratu sa liftom. Stan se prodaje namešten sa svim stvarima. Za više informacija, pozovite. Agencijska provizija 2% Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 269.000 €, 99,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Vidikovački Venac. Uknjižen, moderan, udoban i prozračan stambeni prostor, koji se nalazi u prirodnom okruženju na najboljoj lokaciji Vidikovca. Retko u ponudi! 4,0 stan, uknjižen je na 99 m2 ( realni korisni prostor oko 155m2) Ovaj funkcionalni stan, nudi u donjoj etaži prostran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 269.000 €, 103,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Žarkovo centar - Trgovačka 3.5, 103m2 (terasa 2m2), 5/6, CG, lift, interfon, telefon, klima, ostava, parking. Prostran trosoban stan, lako adaptibilan u četvorosoban. Prostor je moguće organizovati u dve zasebne celine (dva mokra čvora). U stanu je postavljena nova stolarija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 269.999 €, 108,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Luksuzni duplex u mirnom kraju – prostran, svetao i idealan za porodični život Predstavljamo vam izuzetan duplex stan na drugom i trećem spratu novije zgrade, smešten u mirnom i zelenom delu Beograda, u ulici Luke Vojvodića. Ovaj prostran i svetao stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 270.000 €, 93,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvoetažni salonski stan, na izuzetnoj lokaciji u ulici Bulevar despota Stefana u blizini Botaničke bašte. Stan funkcioniše kao dve odvojene stambene jedinice sa zasebnim ulazima. Na visokom prizemlju nalazi se jedinica površine 13m2, koja se sastoji od kuhinje, kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak Vinogradi, 270.000 €, 94,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Cerak Vinogradi, ulica Lipa, 4.0, 87m2, terasa, lođa, V/6, CG, ostava, lift U prilici smo da vam ponudimo komforan, svetao, funkcionalan, porodičan 4.0 stan koji ima 87m2 grejne površine, ali uz terasu i lođu ima merenih 94m2. Nalazi se na odličnoj poziciji u okviru naselja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 270.000 €, 96,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

RETKO U PONUDI - U prilici smo da Vam ponudimo odličan, renoviran stan na Voždovcu, Medaković III Stan se nalazi u ulici Borivoja Stevanovića okružen zelenilom i parkovima U blizini osnovne škole, pijace, doma zdravlja, crkve, Lidla, Maxi, pošte, više kafića i restorana Miran kraj,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 37, 270.000 €, 100,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 37, Bulevar Arsenija Čarnojevića. Na prodaju 4.0 stan površine 100m², na 12. spratu zgrade sa dva lifta i videonadzorom, u mirnom delu Novog Beograda – Vojne zgrade, preko puta Studentskog grada. Opis stana: 3 spavaće sobe Dnevna soba sa trpezarijom Odvojena kuhinja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 270.000 €, 101,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2025.,

www.codex.co.rs

Prodaje se troiposoban stan u Beogradu, 103 m2(uknjižen na 101 m2), u Trgovačkoj ulici. Stan se nalazi na 5. spratu od 7, u centru Žarkova, kod Maxija i Super Vera. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 270.000 €, 101,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo, odličan, očuvan, prostran funkcionalan troiposoban stan u samom centru Žarkova u Trgovačkoj ulici, u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za udoban porodični zivot ( škola, vrtić, marketi, pijaca, tržni centar, autobuska stajališta … ) Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 270.000 €, 101,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude multifunkcionalan, lep, namešten, prostran, lako deljiv na 2 celine, troiposoban stan na petom spratu kvalitetne zgrade u centru Žarkova. Stan je multinamenski-deo stana se može pretvoriti u poslovni prostor, advokatsku kancelariju i slično, a drugi deo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 270.000 €, 102,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Komforan, svetao, četvoroiposoban stan, trostrano orijentisan, sa otvorenim pogledom na Zemun i Novi Beograd. Odličnog je rasporeda, lako deljiv na 2 stambene jedinice. Uknjižen je na 102m², mereno ima više. Odlično rešenje za višečlanu porodicu. Odlična lokacija, u blizini starog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 270.000 €, 103,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA Stan 3.5: BEOGRAD-BEOGRAD, Čukarica-Žarkovo, , Trgovačka, 103m2, 270000 eur Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2% Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 270.000 €, 108,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Vidikovca u prilici smo da vam ponudimo odličan četvorosoban stan - duplex, na 5.spratu, u zgradi od crvene fasadne cigle, sa sledećim rasporedom prostorija: Donji nivo: hodnik, toalet, trpezarija sa izlazom na zastakljenu terasu, kuhinja i dnevna soba sa izlazom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 273.700 €, 109,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Sa zadovoljstvom možemo da Vam ponudimo stan u neposrednoj blizini TC Aviv park, kraj koji se u poslednjih desetak godina izgradio i postao moderno mesto za život. U neposrednoj blizini zgrade nalaze se tržni centar, škola, vrtić, stanice gradskog prevoza, Cvetkova pijaca, kao i veliki....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 275.000 €, 101,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

STAN NA IZUZETNO TRAŽENOJ LOKACIJI! Cena: 275000€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Čukarica, Žarkovo, Trgovačka. Površina: 101m2 Struktura: troiposoban stan koji se sastoji od: - ulaznog hodnika - dnevnog boravka - trpezarije - kuhinje - tri spavaće sobe - toaleta - kupatila - terase....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 275.000 €, 102,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U stambenom objektu novije gradnje se nalazi ova nepokretnost, Mikrolokacija je odlično saobraćajno povezana sa ostalim delovima grada što olakšava mreža novih gradskih saobraćajnica. U neposrednoj blizini objekta nalaze se , škola, vrtići, marketi. Na samom ulazu u objekat vas dočekuju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 278.478 €, 103,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan novije gradnje na Banjici, blizu Trošarine. Stan je površine 103,17m2 i nalazi se na sedmom spratu stambene zgrade od sedam spratova sa liftom. Nalazi se u okviru stambenog kompleksa sagrađenog po najsavremenijim standardima. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 280.000 €, 94,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nalazi se u najlepšem delu Karađorđeve ulice, 94 m2 (103m2) na drugom od šest spratova, zgrada je sa liftom, Stan je uknjižen, ima terasu, etažno grejanje, salonac ( visina 3,30m), renoviran i adaptiran za potrebe poslovnog prostora. Prodaje se sa kompletnom opremom i nameštajem.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 280.000 €, 95,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini BIG fashion-a nalazi se ovaj lep i finkcionalan porodični stan. Stan je iz dva nivo, dupleks sa velikim potencijalom. Odličan raspored prostorija , nadogradnja nastala 2014god. dvostrano orjentisan prirodno svetao. Donji nivo stana čine , dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 280.000 €, 97,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo prostran, svetao, kompletno renoviran stan u ul.Braće Jerković na odličnoj lokaciji sa dobrom povezanošću sa svim delovima grada. Stan se sastoji od tri spavaće sobe, dnevne sobe, velikog garderobera, trpezarije, kuhinje, kupatila i gostinskog toaleta. Kompletno renoviran....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 105)

<< <1 2 3> >>