• GoHome Professional
stan beograd 100 m2 kablovska što skuplji do 30000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan beograd 100 m2 kablovska što skuplji do 30000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan beograd 100 m2 kablovska što skuplji do 300000 eura do 2500 eura/m2 Najnovije

  • Za upit "stan beograd 100 m2 kablovska što skuplji do 300000 eura do 2500 eura/m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 285.000 €, 109,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini kružnog toka na Autokomandi, u ulici Vojvode Stepe prodaje se stan koji je lokacijski savršeno povezan sa svim delovima grada. Stan je svetao i trostrano orijentisan. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade i zaseban je na celom spratu. Fino sređen, lepo organizovan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 285.000 €, 108,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Vidikovac, Susedgradska ulica, crvena fasadna cigla petosoban stan, 108m2, dve terase, cg, dupleks, prvi i drugi sprat. Garaža površine 21m2. Komforan, prostran stan sa 4 spavaće sobe i dva kupatila, u izuzetno dobrom stanju, ne traži veća ulaganja. Sa obe terase se pruža lep pogled....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 278.478 €, 103,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan novije gradnje na Banjici, blizu Trošarine. Stan je površine 103,17m2 i nalazi se na sedmom spratu stambene zgrade od sedam spratova sa liftom. Nalazi se u okviru stambenog kompleksa sagrađenog po najsavremenijim standardima. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 275.000 €, 102,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U stambenom objektu novije gradnje se nalazi ova nepokretnost, Mikrolokacija je odlično saobraćajno povezana sa ostalim delovima grada što olakšava mreža novih gradskih saobraćajnica. U neposrednoj blizini objekta nalaze se , škola, vrtići, marketi. Na samom ulazu u objekat vas dočekuju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 273.700 €, 109,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Sa zadovoljstvom možemo da Vam ponudimo stan u neposrednoj blizini TC Aviv park, kraj koji se u poslednjih desetak godina izgradio i postao moderno mesto za život. U neposrednoj blizini zgrade nalaze se tržni centar, škola, vrtić, stanice gradskog prevoza, Cvetkova pijaca, kao i veliki....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 270.000 €, 108,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Vidikovca u prilici smo da vam ponudimo odličan četvorosoban stan - duplex, na 5.spratu, u zgradi od crvene fasadne cigle, sa sledećim rasporedom prostorija: Donji nivo: hodnik, toalet, trpezarija sa izlazom na zastakljenu terasu, kuhinja i dnevna soba sa izlazom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 270.000 €, 103,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA Stan 3.5: BEOGRAD-BEOGRAD, Čukarica-Žarkovo, , Trgovačka, 103m2, 270000 eur Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2% Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 270.000 €, 102,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Komforan, svetao, četvoroiposoban stan, trostrano orijentisan, sa otvorenim pogledom na Zemun i Novi Beograd. Odličnog je rasporeda, lako deljiv na 2 stambene jedinice. Uknjižen je na 102m², mereno ima više. Odlično rešenje za višečlanu porodicu. Odlična lokacija, u blizini starog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 270.000 €, 101,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2025.,

www.codex.co.rs

Prodaje se troiposoban stan u Beogradu, 103 m2(uknjižen na 101 m2), u Trgovačkoj ulici. Stan se nalazi na 5. spratu od 7, u centru Žarkova, kod Maxija i Super Vera. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 270.000 €, 101,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2024.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Bore Vukmirovica Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan beograd 100 m2 kablovska što skuplji do 300000 eura do 2500 eura/m2 (102)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>