• GoHome Professional
stan beograd 100 m2 interfon lift što jeftiniji do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan beograd 100 m2 interfon lift što jeftiniji do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan beograd 100 m2 interfon lift što jeftiniji do 340000 eura

  • Za upit "stan beograd 100 m2 interfon lift što jeftiniji do 340000 eura" pronađeno 120 nekretnina - prosečna cena 2.974 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 320000 eura (malo jeftiniji)
    • 350000 eura (malo skuplji)
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 81.900 €, 91,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u lux stanju, samo za probrane zakupce. Mogućnost zakupa garažnog mesta, potpuno opremljen. Minimum jednogodišnji zakup. Interfon, lift, pet friendly, obavezna dva depozita + jedna zakupnina unapred. PROSTORIJE: predsoblje, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 110.000 €, 100,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.08.2023.,

www.codex.co.rs

Fantastican salonac u samom centru grada, prostran, sjajan raspored prostorija, potpuno opremljen, klime, alarm, kuhinja, kupatilo, poseban toalet, terasa. Dvostrano orijentisan, veoma svetao, zimi topao, leti hladan, veoma lagan za odrzavanje. Potpuno sređen, okrecen, bez ikakvih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 114.000 €, 95,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4.0, 95m2,terasa 4m2, CG, lift, III/VII, telefon, interfon. Uknjiženo 94m2. Izdaje se prostran i svetao stan površine 95 m², u ulici paralelnoj sa Bulevarom Kralja Aleksandra. Nalazi se u centru svih zbivanja, a ipak u mirnoj i tihoj ulici okruženoj zelenilom. Struktura stana: • Ulazni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan beograd 100 m2 interfon lift što jeftiniji do 340000 eura'
329.664 €
329.664 €
142.500 €
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 135.000 €, 100,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108256, III/V, klima, lift, terasa, nov luks. Retko u ponudi! Izuzetan salonac (visina plafona 3,20 m), lux renoviran, lux opremljen i namešten (sav nameštaj i oprema u stanu novi), četvorosoban, sa velikom trpezarijom, dnevnim boravkom, sa dve spavaće sobe sa pripadajućim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 145.600 €, 91,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 3. 5 stan u novoj zgradi na Vracaru u blizini Kalenic pijace. Stan se nalazi na 4 spratu u zgradi sa liftom, Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, tri spavace sobe, 2 kupatila i 1 toaleta, dve terase od ukupno 12m2, jedna je okrenuta prema ulici a jedna prema dvoristu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 157.500 €, 105,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.5, 105m2, EG, lift, III/V, telefon, interfon,parking. Uknjižen. Lep,svetao stan, salonskog tipa na odličnoj lokaciji u Bulevaru Kralja Aleksandra. Sastoji se od dve sobe, dnevnog boravka, antre, dva mokra čvora. Dvostrano orijentisan, pripadajuće parking mesto. Kontakt 060/559-3691....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 163.359 €, 103,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Mirijevo - Dolačka 2.0, 103m2 (terasa 29m2), SUT/4, podno grejanje, lift, interfon U ponudi stan u suterenu, u novoizgrađenom objektu, sa izlazom na lođu. Stan nema ukopane zidove, kao ni visoke prozore - poseduje balkonska vrata i izuzetno je osvetljen. Prilikom izgradnje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 163.359 €, 103,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Dolačka Soba: 2 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 195.000 € na 175.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 175.000 €, 93,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 220.000 €
20.03.2026 - 210.000 €
01.04.2026 - 205.000 €
24.04.2026 - 195.000 €
15.05.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da ponudimo izuzetno zanimljiv duplex od 93m2 na Bogosloviji Lokacija fantastična- sav neophodan sadržaj u blizini, a istovremeno dovoljno izolovano da omogućava mir i udobnost Zgrada je dobra, obezbeđena interfonom, održavana, bez lifta Stan se prostire na 4. i 5. spratu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 192.000 €, 94,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4.0, 94m2(terasa 8m2), CG, lift, V/V, telefon, interfon. Uknjiženo 86m2. 🏡 NA PRODAJU – Renoviran, uknjižen 4.0 duplex stan na Miljakovcu – kompletno namešten! 📍 Mirna lokacija – Miljakovac 📐 Površina: 86m² + 8m² terasa 📝 Uknjižen | 🛋 Prodaje se kompletno namešten U ponudi je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 199.000 €, 91,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Klima Lift Parking Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Vukasovićeva Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 4.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 199.000 €, 91,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

Rakovica, Miljakovac II, Vukasovićeva, 91m2 91m2, 4.5, 5/6, CG, klima, lift, lođa, podrum, parking, interfon, renoviran. Duplex u dobro održavanoj zgradi u blizini stare okretnice....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 199.990 €, 99,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja odličnog sredjenog troiposobnog dupleksa na Banovom Brdu u Pozeškoj ulici. U neposrenoj blizini se nalaze svi mogući infastrukturni objekti, neophodni za kvalitetno funkcionisanje. Skole,vrtici, veliki park, Dom Zdravlja,veliki broj marketa razlicite delatnosti, apoteke, opstinska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 205.180 €, 102,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan u novogradnji u modernom stambeno-poslovnom kompleksu u najlepšem delu Mirijeva. Objekat se sastoji od tri lamele, u neposrednoj blizini svih infrastrukturnih sadržaja. U okviru kompleksa supermarket, apoteka, park za decu. U izgradnji su korišćeni visoko kvalitetni materijali,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 210.000 €, 97,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Čukarica, Cerak, Jablanička, 97m2 97m2, 3.5, 1/3, CG, lift, terasa, lođa, parking, podrum, interfon. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: izvorno. Prodaje se troiposoban stan na Ceraku. Stan se sastoji od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 215.000 €, 94,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2025.,

www.galerijanekretnine.com

4. 0, 94m2(lođa), vp/10, lift, CG, interfon, internet, klima, ktv, podrum Na Vidikovcu, delu gradske opštine Rakovica nalazi se ulica Patrijarha Joanikija koja se prostire između Ibarske magistrale i ulice Sretena Mladenovića Mike. Samu lokaciju odlikuje dobra povezanost sa gradom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 215.000 €, 100,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Zvezdarska šuma-Ćalije, Radmile Savićević, 100m2 100m2, 5.0, 4/4, EG, lođa, interfon. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: renoviran.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 227.000 €, 97,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1128 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 069 3322 626. U blizini Bulevara Kralja Aleksandra u novogradnji na četvrtom spratu prodajemo pravu nekretninu za porodični dom. Zgrada se nalazi na odličnoj lokaciji, na svega desetak minuta hoda od Lidl hipermarketa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 237.146 €, 91,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo jedan od najkvalitetnijih objekata na Dušanovcu od renomiranog i proverenog investitora. Sagrađen je u veoma modernoj formi i urbanom stilu. Zgrada je zidana klima (termo) blokom, PVC stolarija je iz Nemačke. Ova luksuzna novogradnja je opremljena video-interfonom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 237.146 €, 91,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam predstavimo lux novogradnju na Vozdovcu proverenog investitora sa dugogodisnjim iskustvom. Navescemo samo neke karakteristike: Blizina vrtica, skole, fakulteta, autoputa, pijace Svaki stan ima terasu Podno etazno grejanje, inverter klima U procesu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 238.545 €, 106,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnom kraju okoline Olimpa tačno ispod Cvetkove pijace vrlo kvalitetna i moderna stambena zgrada sa prelepo uredjenim zelenim vrtom. Mogućnost kupovine garažnog mesta, agent prodaje Milan 064/8984-023.Cena je bez PDVa,u pitanju je povučeni sprat a grejna površina je 55m2. GREJANJE....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 239.000 €, 93,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Braće Jerković - Indire Gandi 3.5, 93m2 (dve terase 5m2), 6/7, CG, lift, podrum, interfon, klima. Troiposoban stan u lepšem delu naselja Braće Jerković, u novijim zgradama. Trostrano orijentisan. Pogled iz dnevnog boravka orijentisan severoistočno a iz spavaćih soba jugozapadno.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 245.000 € na 239.900 € dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 239.900 €, 95,00 m2 cca 2530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.02.2026 - 245.000 €
02.04.2026 - 239.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2026.,

www.galerijanekretnine.com

4. 0, 95m2(lođa), 5/5, CG, duplex, interfon, internet, klima, ktv Dragice Končar ulica se nalazi u centralnom delu naselja Braće Jerković. Miran kraj grada na opštini Voždovac prepoznatljiv po nižim stambenim zgradama i porodičnim kućama, sve je traženija lokacija za stanovanje. Infrastruktura....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 240.000 €, 92,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.galerijanekretnine.com

3. 5, 92m2 + lođa i terasa, 9/11, CG, lift, klima, interfon, internet, ktv, podrum. Na Vidikovcu, koji je deo gradske opštine Rakovica, smeštena je ulica Vidikovački venac, koja se prostire između ulica Patrijarha Joanikija i Pilota Mihaila Petrovića. Naselje sa kompletnom infrastrukturom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 245.000 €, 93,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

93m2( 73m2 grejna površina + 20m2 terasa), CG, lift, VIII/IX, telefon, interfon, parking. Uknjižen. U prilici smo da Vam ponudimo komforan, svetao, trosoban stan sa velikom terasom i dve lođe. Sastoji se od dve spavaće sobe, komforan dnevni boravak sa izlazom na lođu od 2-3m2, trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 250.000 €, 93,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Karaburma, Dr Drage Ljocic, 4.0, 93 m2 sa 2 terase, III i IV od V spratova, dupleks, eg-gas, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, delimicno renoviran, uknjizen na 88 m2, podrum, zgrada iz 1998. godine. U jednom....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 265.000 € na 259.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Medaković, 259.000 €, 94,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 265.000 €
25.03.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen troiposoban stan od 94m2 građevinske površine, na prvom spratu od 6.spratova, lođa i terasa, 2 lifta, cg, topla voda, klima, interfon, internet, podrum. Slobodan parking oko zgrade. Prostorije : ulazno predsoblje, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, tri spavaće sobe, dva mokra....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 259.000 €, 108,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.indomio.rs

U najlepšem delu Vidikovca u prilici smo da vam ponudimo odličan četvorosoban stan - duplex, na 5.spratu, u zgradi od crvene fasadne cigle, sa sledećim rasporedom prostorija: Donji nivo: hodnik, toalet, trpezarija sa izlazom na zastakljenu terasu, kuhinja i dnevna soba sa izlazom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 259.000 €, 109,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

4.0, 84m2 + terasa 26m2, PR/6, lift, CG, telefon, interfon. Uknjižen na 84m2. Renoviran, svetao stan na odličnoj lokaciji. Prodaje se kompletno namešten. Izuzetno funkcionalan raspored prostorija. Stan ima i pripadajuću, lepo uređenu terasu od 26m2. Izuzetno mirno i tiho. Kontakt....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 267.000 €, 95,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Južni bulevar Sprat: 7 Spratnost: 7 Soba: 4 Godina izgradnje: 2012 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 268.000 €, 101,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Žarkovo - Trgovačka 4. 0, 101m2 (lođa 5m2), 5/7, CG, lift, telefon, interfon, podrum U ponudi četvorosoban stan na petom spratu, u zgradi sa liftom. Stan je moguće podeliti na dve zasebne celine, ima dva mokra čvora i lako je adaptibilan. Prostorije: hodnik, dnevna soba,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 268.000 €, 101,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Trgovačka Sprat: 5 Spratnost: 7 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 268.000 €, 101,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lep troiposoban stan u Žarkovu u Trgovačkoj ulici, u neposrednoj blizini Vera, Mcdonaldsa i ostalih sadržaja. Stan se nalazi na petom od sedam spratova, površine 101m2 i po strukturi je troiposoban. Prostor je podeljen u dve celine odvojene hodnikom. U jednoj celini se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 268.450 €, 91,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

3.5, 91m2, terasa 1.76m2, podno grejanje, lift, I/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvol. objekat sa samo 4 stambene jedinice • Svaki stan na zasebnoj etaži • Garaža u podrumu • Putnički lift koji povezuje garažu i sve etaže • Visok nivo privatnosti i mirnog stanovanja • Moderan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 269.000 €, 103,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2025.,

www.galerijanekretnine.com

3. 5, 103m2(lođa), 5/7, CG, lift, internet, interfon, ktv, podrum. Trgovačka ulica je centralna ulica u naselju Žarkovo na Čukarici. Stambene zgrade koje je gradila kompanija Ratko Mitrović čuvene su po standardu i visokokvalitetnim materijalima. Deo grada koji obiluje zelenim površinama,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 269.000 €, 103,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Žarkovo centar - Trgovačka 3.5, 103m2 (terasa 2m2), 5/6, CG, lift, interfon, telefon, klima, ostava, parking. Prostran trosoban stan, lako adaptibilan u četvorosoban. Prostor je moguće organizovati u dve zasebne celine (dva mokra čvora). U stanu je postavljena nova stolarija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 270.000 €, 101,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.07.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Bogoslovija, Bore Vukmirovica, 3.0 (adaptibilan u 4.0), 101 m2, lodja, I od III sprata, cg, bez lifta, interfon, video nadzor, odmah useljiv, izvorno stanje, parking mesto u garazi u ceni stana, uknjizen na 101 m2, starogradnja. U ponudi imamo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 270.000 €, 101,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2025.,

www.codex.co.rs

Prodaje se troiposoban stan u Beogradu, 103 m2(uknjižen na 101 m2), u Trgovačkoj ulici. Stan se nalazi na 5. spratu od 7, u centru Žarkova, kod Maxija i Super Vera. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 270.000 €, 101,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2024.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Bore Vukmirovica Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 270.000 €, 101,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Trgovačka Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 3.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 270.000 €, 101,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Čukarica, Žarkovo, Trgovačka, 101m2 . 101m2, 3.5, 5/6, CG, lift, lođa, podrum, interfon, telefon. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: izvorno. Sunčan, dvostrano orijentisan stan, funkcionalno odvojen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 270.000 €, 108,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 119)

<< <1 2 3> >>