• GoHome Professional
stan beograd 100 m2 do 360000 eura zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan beograd 100 m2 do 360000 eura zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan beograd 100 m2 do 360000 eura zadnjih 14 dana

  • Za upit "stan beograd 100 m2 do 360000 eura zadnjih 14 dana" pronađeno 81 nekretnina - prosečna cena 2.988 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 340000 eura (malo jeftiniji)
    • 370000 eura (malo skuplji)
    • do 3200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 360.000 €, 104,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prelepa, svetla i funcionalna nekretnina sa jako dobro iskoriscenim rasporedom idealna kako za poslovni prostor ,poput ordinacije ili slicno,tako i za konforno i kvalitetno stanovanje veće porodice. Kompletno LUX renoviran najsavremenijim materijalima: alu stolarija, centralna klima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 360.000 €, 91,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran četvorosoban stan na odličnoj lokaciji u naselju Bežanijska kosa, u Vespučijevoj ulici. Stan je uknjižen na 91 m², dok ukupna upotrebna površina sa terasom i lođom iznosi 95 m². Nalazi se na trećem spratu uredno održavane zgrade sa liftom, u mirnom i porodičnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 350.000 €, 92,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo nekretninu u jednoj od najperspektivnijih mikrolokacija Beograda. Đušina ulica predstavlja spoj klasične arhitekture i modernog beogradskog duha. Zbog blizine ključnih državnih institucija, fakulteta i poslovnih zona, ovaj stan je idealna investicija, kako za život, tako....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan beograd 100 m2 do 360000 eura zadnjih 14 dana'
350.000 €
350.000 €
319.000 €
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 360.000 €, 101,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se troiposobanuknjižen stan na Krunskom vencu u Prote Mateje. Ulica je mirna, a stan se nalazi između Makenzijeve i Krunske ulice. U neposrednoj blizini stana su Hram svetog Save, Kalenić pijaca, parking Slavija, parking Vračarski Vidik u ulici Kneginje Zorke. Zgrada je predratna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70a, 325.000 €, 106,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 70a - Omladinskih brigada 3. 0, 106m2 (lođa 22m2), PR/8, CG, lift, telefon, interfon, podrum U ponudi trosoban, dvostrano orijentisan (istok-zapad), delimično renoviran stan (PVC stolarija je postavljena). Nalazi se na odličnoj lokaciji u bloku 70a. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 360.000 €, 101,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na raskrsnici Krunske i Prote Mateje. Sastoji se od prostranog hodnika, kuhinje koja je povezana sa devojačkom sobom, kupatila, wc-a i tri vezana salona. Sve prostorije imaju prirodnu ventilaciju. Visina plafona je 3,25 metara. Zbog lokacije i rasporeda prostorija idealan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 350.000 €, 106,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu – Lekinom brdu, u ponudi je stan u zgradi koja već na prvi pogled ostavlja utisak vrhunske gradnje i sofisticiranog urbanog duha. Objekat je pažljivo projektovan da zadovolji visoke standarde savremenog stanovanja, a pri izgradnji su....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 359.000 €, 91,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Interfon Podrum Šantićeva Soba: 4 Godina izgradnje: 1930 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 357.000 €, 103,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Svetozara Markovića Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 3.5 Godina izgradnje: 1932 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 360.000 €, 108,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Terasa Koste Jovanovića Sprat: 1 Spratnost: 1 Soba: 4.5 Godina izgradnje: 1972 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 350.000 €, 92,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Jedan od najmodernijih i najkvalitetnijih stambeno-poslovnih objekata u Beogradu, nalazi se na odličnoj lokaciji, Crveni Krst. Ceo objekat je napravljen od najkvalitetnijeg materijala koje se koristi u građevini. Za izgradnju su korišćeni zvučni izolovani blokovi, ALU stolarija sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 349.999 €, 95,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Retko u ponudi, Zemunski kej. Kej oslobođenja 4.0 stan, površine 95m2, ćetiri terase, na 9 od 19 spratova. Uknjižen na vlasnika. Trostrano orjentisan, sa pogledom na Dunav. Izuzetno svetao, sa otvorenim pogledom na ceo grad. Izuzetno funkcionalan, dva mokra čvora. Tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 349.999 €, 95,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Kej oslobođenja Sprat: 9 Spratnost: 19 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 349.800 €, 101,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Kanalizacija Interfon Karađorđeva Sprat: 1 Spratnost: 5 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 349.500 €, 105,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Durmitorska Sprat: 4 Spratnost: 6 Soba: 4 Godina izgradnje: 1995 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 349.000 €, 101,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Salonac kod Balkanske ulice, na raskrsnici sa ulicom Milovana Milovanovića. Stan je na 3. spratu od 5 zgrada ima lift i centralno grejanje. Takozvana kraljevska gradnja iz 1937.godine. Stan je četvorosoban, dvostran, sa dva ulaza, dva mokra čvora, ima i terasu koja jednim delom gleda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 349.000 €, 105,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Centar Beograd prodaja četvorosobnog stana u mirnoj ulici. U blizini Beograda na vodi, spomenika Stefanu Nemanji Odličana zgrada sa liftom i urednim ulazom, okružena zelenilom. Stan svetao, gleda na dve strane, pun dnevne svetlosti. Prostran, idealan za porodični život. Od prostorija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 349.000 €, 92,00 m2 cca 3790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ekskluzivno u ponudi imamo funkcionalan četvorosoban stan na odličnoj lokaciji kod Fontane, u Studentskoj ulici, na trećem spratu uredne i održavane zgrade. Stan se odlikuje izuzetno dobrim rasporedom i sastoji se od ulaznog hodnika, ušuškane dnevne sobe, tri spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram, 345.000 €, 93,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se dupleks stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Stan se nalazi u mirnoj ulici Stojana Protića, na četvrtom spratu uredne i održavane predratne zgrade bez lifta. Nekretnina je organizovana na dva nivoa. Na donjem nivou....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 343.000 €, 97,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo četvorosoban salonac površine 97 m2 u strogom centru grada u blizini Skupštine u Takovskoj ulici. Nalazi se na prvom spratu kvalitetne zgrade i deljiv je na dve stambene jedinice. Koncipiran je tako da se sastoji od komfornog dnevnog boravka, odvojene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 338.000 €, 103,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

BLOK 71, 4.0 103m² U Bloku 71, u odlično održavanoj zgradi sa liftom, u prilici smo da vam ponudimo prostran, osunčan i izuzetno svetao stan površine 103m² (uknjižen na 97). Nalazi se na 7. spratu (od 8) i po strukturi je četvorosoban. Sastoji od ulaznog predsoblja, prostranog dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 335.000 €, 93,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U bloku 19a, u ul. Vladimira Popovića zastupamo prodaju funkcionalnog 3.5s stana uknjiženog na 93m2 korisne površine. Nalazi se na prvom spratu uredne i održavane vojne zgrade, pozicionirane u sredini bloka, bez saobraćaja. Zgrada je okružena zelenilom, i dečjijim igralištima.Odlična....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 335.000 €, 98,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prostran i izuzetno funkcionalan četvorosoban stan u Bloku 19a na Novom Beogradu, smešten u kvalitetnoj i veoma cenjenoj vojnoj zgradi. Stan je površine 98m², trostrano je orijentisan i nalazi se na 1. spratu zgrade sa centralnim grejanjem. Odličnog je rasporeda i sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 330.000 €, 103,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Centar prodaja salonskog stana u odličnoj zgradi. Uredan mermerni ulaz, rukohvati od kovanog gvoždja. Na svakom spratu su samo po dva stana. Prodaje se vrlo svetao, trostran salonski stan. U dobrom stanju. Visina plafona je 3,20. Od prostorija ima dnevnu sobu, tri spavaće sobe, kuhinju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 330.000 €, 103,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prostran salonac u srcu Beograda. Stan se nalazi nedaleko od Brankovog mosta i nalazi se na trecem spratu odrzavane zgrade bez lifta. Strukturu čine prostran salon, dnevna soba sa trpezarijom, velika spavaća soba, dve manje spavaće sobe, kuhinja, kupatilo, hodnik i terasa. Visina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 330.000 €, 92,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

STARI KOŠUTNJAK- nedaleko od Belog dvora, Pere Velimirovića, fantastičan stan, 92m2, dve zastakljene lođe, cg, troiposoban, II (6), Lift, Uknjižen Stan se nalazi u uredno održavanoj zgradi od fasadne cigle okruženoj zelenilom. Kompletno luksuzno renoviran. Sastoji se od predsoblja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 329.664 €, 97,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Vojislava Ilića Sprat: 2 Spratnost: 5 Soba: 4 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 325.000 €, 106,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Omladinskih brigada Soba: 3 Godina izgradnje: 1985 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 320.000 €, 91,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Skadarska Sprat: 7 Spratnost: 7 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 316.575 €, 91,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam izuzetno kvalitetan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji kod Autokomande, u Leskovačkoj ulici. Stan je dvostrano orijentisan, ka jugu i istoku, što omogućava dosta prirodnog svetla tokom dana i prijatan ambijent za život. Stan ove strukture dostupan je na prvom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 322.000 €, 94,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Kanalizacija Bože Jankovića Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 312.800 €, 92,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Smešten u mirnom delu Voždovca, u neposrednoj blizini Autokomande i ulice Vojvode Stepe, ovaj moderan porodični stan pruža odličan balans između mirne lokacije i brze povezanosti sa svim delovima grada. Stan odlikuju visoki plafoni, obilje prirodne svetlosti i kvalitetna završna obrada.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 310.000 €, 92,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Četvorosoban uknjižen stan u sjajnoj novijoj zgradi. U stanu su ugrađeni kvalitetni materijali, kao i drvo-aluminijum stolarija,parket, unutrašnja i spoljna vrata kao i pločice u kupatilu i kuhinji. U sklopu zgrade ima vrtić, spa centar i ostali prateći objekti koji daju da životni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 300.000 €, 94,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo salonac na odličnoj lokaciji. Stan se nalazi u zgradi kod koje je renovirana fasada sa lepim i urednim hodnikom (ulazom). Stan je svetao, prostran, odlično organizovan, renoviran pre petnaest godina. Merena površina stana je 94 m2. Sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 300.000 €, 100,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Voždovac, bez provizije, 4.0s, 100m2+ ter, divan pogled Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, smešten u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Stan se nalazi u savremenoj zgradi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 299.000 €, 108,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prelepoj lokaciji, punoj zelenila, okruženo svim sadržajima za lagodan život(, škola, vrtići, fakulteti, pijaca, Lidl..a i saobraćajna veza sa svim delovima grada je odlična).nalazi se ova vrlo kvalitetne gradnje, zgrada, iz 1999godine. Stan je trenutno u funkciji dve stambene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 299.000 €, 109,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran i funkcionalan stan površine 109 m², uknjižen 1/1, koji se nalazi na poslednjem spratu zgrade. Postoji mogućnost podele stana na dve stambene jedinice. Sastoji se od tri spavaće sobe, dva kupatila, dve kuhinje, dve terase i prostranog dnevnog boravka. Jedan deo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 297.600 €, 93,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Milana Vukosa Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 2021 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 295.000 €, 93,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Profesorska kolonija, Cvijićeva, 93m2, trosoban, na prvom spratu od pet spratova. Centralno grejanje, novija zgrada sa liftom, uvučena od ulice, u blizini raskrsnice sa ulicom Starine Novaka. Jednostrano orijentisan ka ulici. Komforan, sastoji se od ulaznog hodnika, dve....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 382.173 € na 371.736 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 371.736 €, 104,00 m2 cca 3570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.05.2026 - 382.173 €
22.05.2026 - 371.736 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

LUKSUZAN 4.0 STAN U NOVOGRADNJI NA BEŽANIJI – 103m² + 2 PARKING MESTA Na jednoj od najtraženijih lokacija na Bežanija nalazi se vrhunski četvorosoban stan u moderno projektovanoj novogradnji, idealan za porodičan život i sve koji žele komfor, svetlost i mir bez kompromisa. Stan se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 289.000 €, 103,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je kvalitetan i renoviran petosoban dupleks na jednoj od najtraženijih lokacija na Banovom brdu – Golf naselje, u mirnom okruženju sa puno zelenila. Stan se nalazi na III spratu zgrade bez lifta. Uknjižena grejna površina iznosi 103 m², dok ukupna površina sa terasom iznosi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 285.000 €, 105,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Parking Kanalizacija Terasa Vasilija Vasilijevića Sprat: 1 Spratnost: 1 Soba: 4 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 75)

<< <1 2> >>