Kontaktirajte nas odmah
najposećenije online ponude novogradnje
cityexpert.rs
Za upit "stan beograd 100 m2 do 350000 eura interfon što veći" pronađeno 193 nekretnina - prosečna cena 2.973 €/m2
Filtriraj
22.03.2026.,
www.indomio.rs
Zemun - Gornji grad 3.5, 109m2 (terasa), 3/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking, video nadzor Odlično pozicioniran, lux troiposoban stan u najlepšem delu Zemuna, okružen zelenilom. U izgradnji se koristio vrhunski kvalitet materijala i završne obrade objekta podrazumevaju:....
27.05.2025.,
www.oglasi.rs
4.0, 84m2 + terasa 26m2, PR/6, lift, CG, telefon, interfon. Uknjižen na 84m2. Renoviran, svetao stan na odličnoj lokaciji. Prodaje se kompletno namešten. Izuzetno funkcionalan raspored prostorija. Stan ima i pripadajuću, lepo uređenu terasu od 26m2. Izuzetno mirno i tiho. Kontakt....
Promena cene sa 250.700 € na 228.900 €
dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cena
Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 272.500 €
03.04.2026 - 250.700 €
29.04.2026 - 228.900 €
27.03.2026.,
www.berzanekretnina.org
U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Nova Galenika, Zemun. Stan je površine 109m2. Vrlo je komforan i funkcionalan. Nalazi se na šestom spratu stambene zgrade od šest spratova. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom do petog sprata. Iznad stana se nalazi tavanski prostor.....
Promena cene sa 390.000 € na 380.000 €
dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cena
Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 390.000 €
25.03.2026 - 380.000 €
04.02.2026.,
www.berzanekretnina.org
Vračar, Crveni krst, Metohijska, 4.0, 109m2, dve terase, II/6, lift, CG, klima, uknjižen Fantastično osvetljen i funkcionalan, trostrano orijentisan stan. Orijentacija stana: sever-istok-jug. Od prostorija poseduje: dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila,....
20.06.2025.,
www.kvadratnekretnine.com
Voždovac, Lekino brdo - Maksima Grokog 4. 5, 108m2 (terasa 3m2), 4/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum, garaža Odličan četvoroiposoban stan u zgradi novije gradnje sa dva garažna mesta na platformi. Stan je u dva nivoa, funkcionalan, svetao i sa funkcionalnim rasporedom prostorija.....
03.03.2026.,
www.mojkvadrat.rs
Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Maksima Gorkog Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 4.5 Godina izgradnje: 2011 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.