• GoHome Professional
stan beograd 100 m2 do 350000 eura interfon što sk - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan beograd 100 m2 do 350000 eura interfon što sk - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan beograd 100 m2 do 350000 eura interfon što skuplji renovirano do 2900 eura/m2

  • Za upit "stan beograd 100 m2 do 350000 eura interfon što skuplji renovirano do 2900 eura/m2" pronađeno 21 nekretnina - prosečna cena 2.480 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 325.000 €, 106,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Beograd, Blok 70a - Omladinskih brigada 3.0, 106m2 (lođa 22m2), PR/8, CG, lift, telefon, interfon, podrum U ponudi trosoban, dvostrano orijentisan (istok-zapad), delimično renoviran stan (PVC stolarija je postavljena). Nalazi se na odličnoj lokaciji u bloku 70a. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 307.000 €, 105,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan dupleks stan na Vračaru, u Beogradskoj ulici, deo između Njegoševe i Krunske ulice. Stan je kompletno renoviran i nalazi se u dvorišnoj zgradi, urednoj i održavanoj, na 1 spratu. Stan je organizovan u dve etaže. Na prvoj etaži se nalaze ulazni hodnik, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 300.000 €, 101,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Banovo brdo, Rajka od Rasine, 101m2 . 101m2, 3.0, 4/5, CG, lift, terasa, lođa, interfon, telefon, renoviran, lux, uknjižen. Odličan, veoma prostran, svetao i osunčan,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan beograd 100 m2 do 350000 eura interfon što skuplji renovirano do 2900 eura/m2'
199.000 €
199.000 €
299.000 €
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 299.900 €, 100,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Rakovica, Skojevsko naselje - Luke Vojvodića; 101m2, 4.0, 5./7, cg, klima, lift, interfon, internet, podrum; Autentičan, dvostran, četvorosoban stan, perfektno renoviran 2020.godine, u urednoj zgradi koja se nalazi neposredno uz Košutnjak; Ulazni prostor, prostran dnevno-trpezarijski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 295.000 €, 106,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

4.0, 106m2+veranda,gas, PR/I+PTK, telefon, interfon,parking. Uknjiženo 106m2 Renoviran stan u prizemlju jednospratne kuće sa posebnim prilazom i posebnim ulazom. Renovirana fasada, urađena termoizolacija. Po strukturi stan je izvorno četvorosoban, zbog potrebe izdavanja funkcioniše....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 290.000 €, 98,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Rakovica - Vidikovački venac 4. 0, 98m2 (lođa 6m2), 1/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se izuzetno svetao i funkcionalan, četvorosoban stan na Vidikovačkom vencu, smešten u kvalitetnoj i održavanoj zgradi od prepoznatljive crvene fasadne cigle. Stan površine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 290.000 €, 92,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.galerijanekretnine.com

3. 5, 92m2 + terasa, 1/7, CG, lift, klima, interfon, internet, KTV, podrum Vidikovac je urbano naselje u opštini Rakovica, poznato po odličnoj infrastrukturi i dobroj povezanosti sa svim delovima Beograda. U neposrednoj blizini nalaze se škole, vrtići, pijaca, prodavnice, kao i brojni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 260.000 €, 107,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

3.5, 107m2+terasa 12m2, gas, III/III, telefon, interfon. Uknjiženo 72m2 . Na prodaju luksuzan i kompletno opremljen stan – 107 m² + terasa 12 m² U ponudi ekskluzivan, moderno renoviran stan smešten na 3. spratu manje stambene zgrade sa malim brojem stanova, što pruža dodatni mir,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 259.000 €, 109,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

4.0, 84m2 + terasa 26m2, PR/6, lift, CG, telefon, interfon. Uknjižen na 84m2. Renoviran, svetao stan na odličnoj lokaciji. Prodaje se kompletno namešten. Izuzetno funkcionalan raspored prostorija. Stan ima i pripadajuću, lepo uređenu terasu od 26m2. Izuzetno mirno i tiho. Kontakt....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 250.000 €, 93,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Karaburma, Dr Drage Ljocic, 4.0, 93 m2 sa 2 terase, III i IV od V spratova, dupleks, eg-gas, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, delimicno renoviran, uknjizen na 88 m2, podrum, zgrada iz 1998. godine. U jednom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 245.000 €, 102,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ataše nekretnine Vam nude renoviran, svetao i funkcionalan četvorosoban stan, spreman za brzo useljenje, u mirnom delu Mirijeva (Mirijevo IV), u ulici Ljubiše Miodragovića. Stan se nalazi u urednoj i održavanoj zgradi od crvene fasadne cigle, sa liftom i interfonom. Pozicioniran je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 240.000 €, 94,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi stan na lepoj lokaciji Karaburme, na par minuta od Bogoslovije. Stan je skoro renoviran, ima dve odvojene spavaće sobe, dnevni boravak sa izlaskom na terasu, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i mokri čvor. U blizini prevoza, škola, vrtića i super marketa. GREJANJE - Etažno,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 215.000 €, 100,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Zvezdarska šuma-Ćalije, Radmile Savićević, 100m2 100m2, 5.0, 4/4, EG, lođa, interfon. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: renoviran.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 200.000 €, 93,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.01.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Bogoslovija - Generala Aračića 3. 0, 93m2 (terasa 6m2), 1/3, EG/kotao, telefon, interfon, ostava, parking U ponudi dvostrano orijentisan trosoban stan sa terasom, u zgradi novije gradnje iz 2010. godine. Stan je funkcionalan i svetao, renoviran i odlično održavan. Lako je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 199.990 €, 99,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja odličnog sredjenog troiposobnog dupleksa na Banovom Brdu u Pozeškoj ulici. U neposrenoj blizini se nalaze svi mogući infastrukturni objekti, neophodni za kvalitetno funkcionisanje. Skole,vrtici, veliki park, Dom Zdravlja,veliki broj marketa razlicite delatnosti, apoteke, opstinska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 192.000 €, 94,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4.0, 94m2(terasa 8m2), CG, lift, V/V, telefon, interfon. Uknjiženo 86m2. 🏡 NA PRODAJU – Renoviran, uknjižen 4.0 duplex stan na Miljakovcu – kompletno namešten! 📍 Mirna lokacija – Miljakovac 📐 Površina: 86m² + 8m² terasa 📝 Uknjižen | 🛋 Prodaje se kompletno namešten U ponudi je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 169.600 €, 106,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo kompletno renoviran, moderno opremljen dupleks stan u mirnoj i traženoj ulici Senjanina Ive. Lokacija u centru grada koja pruža mir, obilje zelenila i prijatnu atmosferu, a istovremeno odlično povezana sa svim važnim gradskim sadržajima. Zgrada poseduje interfon, urednog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 160.000 €, 104,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Zemun polje - Bertranda Rasela 5. 0, 104m2, lođa, PTK/2, EG/klima, telefon, interfon, parking U ponudi renoviran, uređen i potpuno namešten stan, na veoma dobroj lokaciji, u blizini svih neophodnih sadržaja za život. Prostorije: hodnik sa garderoberom i cipelarnikom vodi u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 135.000 €, 100,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108256, III/V, klima, lift, terasa, nov luks. Retko u ponudi! Izuzetan salonac (visina plafona 3,20 m), lux renoviran, lux opremljen i namešten (sav nameštaj i oprema u stanu novi), četvorosoban, sa velikom trpezarijom, dnevnim boravkom, sa dve spavaće sobe sa pripadajućim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 114.000 €, 95,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4.0, 95m2,terasa 4m2, CG, lift, III/VII, telefon, interfon. Uknjiženo 94m2. Izdaje se prostran i svetao stan površine 95 m², u ulici paralelnoj sa Bulevarom Kralja Aleksandra. Nalazi se u centru svih zbivanja, a ipak u mirnoj i tihoj ulici okruženoj zelenilom. Struktura stana: • Ulazni....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 20)

<< <1> >>