• GoHome Professional
stan beograd 100 m2 do 350000 eura 4.sprat Oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan beograd 100 m2 do 350000 eura 4.sprat Oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan beograd 100 m2 do 350000 eura 4.sprat Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "stan beograd 100 m2 do 350000 eura 4.sprat oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 330000 eura (malo jeftiniji)
    • 360000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 345.000 €, 93,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dupleks stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Stan se nalazi u mirnoj ulici Stojana Protića, na četvrtom spratu uredne i održavane predratne zgrade bez lifta. Nekretnina je organizovana na dva nivoa. Na donjem nivou....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 338.000 €, 101,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

4.0, 101m2 + tri terase ukupno oko 25m2, 3/4, duplex, CG, klima, interfon, KTV, garažno mesto U neposrednoj blizini Specijalnog suda, između ulica Deli Radivoja i Ustaničke, nalazi se ulica Mitropolita Stratimirovića, smeštena u mirnom delu opštine Voždovac. Ovaj deo grada prepoznatljiv....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 338.000 €, 106,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

U zgradi novije gradnje sa liftom prodaje se stan na četvrtom spratu. Stan je u dva nivoa - duplex. Grejanje centralno sa kalorimetrima. U donjem delu sastoji se od komfornog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, terasom koja gleda na centar Beograda, spavaćom sobom i kupatilom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 350.000 €, 98,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2025.,

www.indomio.rs

Prelep stan / duplex, u centru Zemuna, na četvrtom spratu, bez lifta. Stan je dvostrano orijentisan, kompletno renoviran, sa 4 spavaće sobe i velikim open space prostorom. Blizina Zemunskog keja, pijace, fakulteta, pozorišta, i svih drugih komercijalnih objekata. Stan je za svaku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 350.000 €, 91,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan četvorosoban stan na četvrtom spratu izuzetno kvalitetne novogradnje iz 2020. godine sa održavanim ulazom i liftom, u Belimarkovićevoj ulici na Lekinom brdu. Stan se sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, potpuno odvojenog spavaćeg....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 349.500 €, 105,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129163, IV/VI, klima, lift, terasa, uknjižen, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Prodaje se komforan, lep i izuzetno svetao stan površine 105 m². Sastoji od prostrane dnevne sobe, tri komforne spavaće sobe, kupatila i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 349.500 €, 105,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129163, IV/VI, klima, lift, terasa, uknjizen, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Prodaje se komforan, lep i izuzetno svetao stan povrsine 105 m². Sastoji od prostrane dnevne sobe, tri komforne spavace sobe, kupatila i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 318.000 €, 106,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo ekskluzivan stan koji se nalazi na 4. spratu,od ukupno 5.spratova u stambenom objektu u izgradnji, između ulica Lazara Kujunčića i Karpoševe ulice na Banovom brdu,površine 106.50m2.Po strukturi je četvorosoban i poseduje:hodnik,dnevni boravak,trpezariju,kuhinju,tri....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 305.000 €, 101,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – Svetao i komforan dvoiposoban stan na Vračaru (101 m²) Prodaje se luksuzan, izuzetno svetao dvoiposoban stan od 101 m², smešten na 4. spratu kvalitetne zgrade iz 2008. godine (ukupno 5 spratova, iznad je duplex). Nalazi se u mirnoj ulici, u blizini Južnog bulevara i svih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 285.000 €, 96,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazi na četvrtom spratu na Zvezdari, nekoliko minuta peške od Olimp sportskog centra. Površine je 95 m2, sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, dve spavaće sobe, dva kupatila i velike terase. Ima odličan pogled na Zvezdaru i Voždovac.U ponudi je i prostrano garažno....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan beograd 100 m2 do 350000 eura 4.sprat (55)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.