• GoHome Professional
stan beograd 100 m2 do 350000 eura - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • stan beograd 100 m2 do 350000 eura - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan beograd 100 m2 do 350000 eura

  • Za upit "stan beograd 100 m2 do 350000 eura" pronađeno 1 691 nekretnina - prosečna cena 2.834 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 330000 eura (malo jeftiniji)
    • 360000 eura (malo skuplji)
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+1%

Promena cene sa 291.340 € na 294.400 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 294.400 €, 92,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2023 - 384.650 €
11.10.2024 - 408.200 €
01.12.2024 - 416.818 €
31.08.2025 - 231.800 €
06.02.2026 - 291.340 €
22.03.2026 - 294.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2023.,

www.indomio.rs

Zemun - Gornji grad 3.5, 92m2 (terasa), 6/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking, video nadzor Odlično pozicioniran, lux troiposoban stan u najlepšem delu Zemuna, okružen zelenilom. U izgradnji se koristio vrhunski kvalitet materijala i završne obrade objekta podrazumevaju:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 294.000 €, 93,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan u jednoj od glavnih ulica Starog grada, uredna salonska zgrada sa liftom i video nadzorom. Stan je orijentisan ka dvorištu, zaštićen od buke, krasi ga lepa i prostrana terasa. Odlične je strukture, izuzetno funkcionalan i svetao, sa blagim estetskim kosinama.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 294.000 €, 91,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Ovaj ekskluzivan stambeni objekat nalazi u najlepšem delu Vračara, blizini Mileševske ulice. Stanovi će biti opremljeni po najvišim arhitektonskim i tehnološkim standardima koji će ispunititi sve zahteve čoveka modernog življenja. Zgrada je u blizini vrtića i škola, i kao takva je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 294.000 €, 92,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je odličan, svetao i izuzetno funkcionalan četvoosoban stan u modernom kompleksu Victory Gardens, trenutno u izgradnji. Stan se nalazi na 9. spratu i orijentisan je ka unutrašnjosti kompleksa, suprotno od ulice, što obezbeđuje dodatni mir i privatnost. Ukupna površina stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 293.636 €, 97,03 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

U srcu Zemuna, u mirnoj i lepo povezanoj Šumadijskoj ulici, nikla je nova stambena zgrada koja spaja moderan dizajn, vrhunsku gradnju i vrhunski komfor. Zgrada spratnosti PO + SU + VPR + 2 + PS sadrži svega 14 pažljivo projektovanih stanova, čime je obezbeđena privatnost i mir stanara.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 293.636 €, 98,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 293.000 €, 103,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novo moderno naselje "Gornja Varoš" je smešteno u mirnom delu Zemuna, idealno za sve koji traže mirno i sigurno mesto za život. Udaljeno je 10 minuta od centra Zemuna i zemunskog keja, 15 minuta od centra grada. U neposrednoj blizini su i autobuska stajališta gradskog prevoza....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 293.000 €, 107,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo salonski stan u jednoj od najlepših ulica Starog grada, Svetogorska ulica, kod Ateljea 212. Stan ima veoma funkcionalan raspored prostorija, dvostrano je orijentisan, jako osunčan preko celog dana. Stan je uknjižen na 84 m2, merena površina je 107,8 m2. Sastoji se od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 292.000 €, 92,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Rakovica, Vidikovac - Vidikovački venac 3.0, 92m2, 1/6, CG, lift, parking, podrum, interfon, telefon, klima. Vrlo lep, opremljen stan na odličnoj lokaciji, izuzetnog rasporeda idealan za porodični život. U neposrednoj blizini su škole, vrtići, prodavnice i gradski prevoz. Prostorije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 291.340 €, 104,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno luksuzan stan u okviru novog kompleksa u Zemunu. Stan je površine 104,05m2 i nalazi se u prizemlju stambene zgrade od šest spratova. Zgrada poseduje dva lifta koji voze od nivoa -2 do 6. sprata. Stan je po strukturi troiposoban. Sastoji se od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Donji Dorćol, 290.000 €, 98,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.11.2022.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo komforan trosoban stan površine 98 m², koji se nalazi u ulici Viskog Stevana, na Donjem Dorćolu, u neposrednoj blizini svih sadržaja potrebnih za udoban i kvalitetan život u centru grada. Lokacija je izuzetno mirna, sa odličnim saobraćajnim povezivanjem i brojnim objektima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 290.000 €, 92,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.galerijanekretnine.com

3. 5, 92m2 + terasa, 1/7, CG, lift, klima, interfon, internet, KTV, podrum Vidikovac je urbano naselje u opštini Rakovica, poznato po odličnoj infrastrukturi i dobroj povezanosti sa svim delovima Beograda. U neposrednoj blizini nalaze se škole, vrtići, pijaca, prodavnice, kao i brojni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 290.000 €, 95,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Hadži Melentijeva, Vračar, 290000€, 95m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Hadži Melentijeva, Vračar Hadži Melentijeva.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 290.000 €, 98,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Rakovica - Vidikovački venac 4. 0, 98m2 (lođa 6m2), 1/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se izuzetno svetao i funkcionalan, četvorosoban stan na Vidikovačkom vencu, smešten u kvalitetnoj i održavanoj zgradi od prepoznatljive crvene fasadne cigle. Stan površine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 290.000 €, 98,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Vidikovački venac Sprat: 1 Spratnost: 6 Soba: 4 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 290.000 €, 98,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo komforan trosoban stan u ulici Visokog Stevana na donjem Dorćolu, u neposradnoj blizini svih sadržaja neophodnih za udoban život . Stan se sastoji od prostranog predsoblja , dve spavaće sobe, dnevne sobe sa izlazom na lođu, kuhinje sa trpezarijom koja takođe izlazi na lođu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 290.000 €, 108,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvostrano orjentisan moderan ��etvorosoban duplex na ��etvrtom spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji iz otvorenog koncepta dnevne sobe i kuhinje, sa direktnim izlaskom na terasu. Na donjem spratu se nalazi jo�� jedna soba, kao i kupatilo. Na gornjem spratu su dve spava��e sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 290.000 €, 108,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.11.2022.,

www.indomio.rs

U novijoj zgradi prodajemo četvoroiposoban, odličan, stan na dva nivoa, sa dva garažna mesta (na platformi 12m2) i ostavom u nivou garaža. Garažno mesto je po ceni od 19000eur. Svetao, funkcionalan, dvostrano orijentisan, sa fantastičnim pogledom, u zgradi sa liftom. Kvalitetan izbor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 290.000 €, 92,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzan, kompletno namešten stan na izuzetnoj lokaciji – Vidikovački venac. Stan se nalazi na prvom spratu i ima površinu od 92m². Po strukturi je 3.5-soban, izuzetno funkcionalan i moderno uređen, sa pažljivo odabranim nameštajem koji ostaje u stanu i uključen je u cenu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 290.000 €, 99,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo prostran, trosoban stan u ul. Visokog Stevana. Blizina škole, obdaništa, gradskog prevoza kao i Beogradskog zoološkog vrta i Dunavskog keja. Struktura stana: hodnik, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe, dva mokra čvora, ostava i terasa. Grejanje je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 290.000 €, 92,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na odličnoj i mirnoj lokaciji na Vidikovačkom vencu, u ponudi je luksuzno renoviran stan površine 92 m², uz dodatnih 6 m² lođe sa ostavom, smešten na prvom spratu uredne zgrade sa liftom. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za porodičan život, uz odličan odnos cene i kvaliteta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 290.000 €, 106,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Kontakt: 066069699 Na prodaju je svetao i komforan sta jednoj od najcenjenijih i najtraženijih lokacija u samom centru Vračara. Stan se nalazi u mirnom i uređenom okruženju, idealnom za kvalitetan gradski život. Ukupna površina stana iznosi 106 m² sa terasama, od čega je 85 m² grejne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 290.000 €, 103,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju klasičan četvorosoban stan u srcu Bloka 70, u Gandijevoj ulici, na 3. spratu uredne četvorospratnice bez lifta. Stan je dvostrano orijentisan, uknjižen na 91m², dok realno ima oko 103m², uključujući i veliku terasu od skoro 13m², koju je moguće delimično uklopiti u unutrašnji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 290.000 €, 100,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan sa parking mesto na Dorćolu. Stan je za kompletno sredjivanje na izuzetnoj lokaciji, ugao VIsokog Stevana i Dubrovačke, zgrada ima parking mesta za stanare. Stan je svetao, prostran i funkcionalan. Nalazi se u blizini škola, marketa, Studentskog trga, Kalemegdana. Prevoz ka svim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 360.000 €, 93,00 m2 cca 3870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen, dvostrano orijentisan lux stan od 93m2 merene površine na drugom spratu petospratnice, u Ulici Nikodima Milaša u neposrednoj blizini hotela Zira. Stan se sastoji od ulazne zone, hodnika, kuhinje sa trpezarijom i dnevnim boravkom (open concept), toaleta, kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 360.000 €, 95,00 m2 cca 3790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen, 4.0, cg, 6/6, lift, ostava, terasa. Na Novom Beogradu, blok 44, ul. Nehruova, prodaje se uknjižen lux stan na VI spratu, lift do V sprata, sa četiri sobe 2 mokra čvora, mereno 137m2. Na donjem nivou se nalazi spavaći blok sa dve sobe i kupatilom, a na gornjem nivou je kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 360.000 €, 95,00 m2 cca 3790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

B.K III-Vespučijeva ulica Izuzetno svetao, četvorostrano orijentisan stan u zgradi novije gradnje sa liftom i pripadajućim podrumom Površine 95m2 ( uknjižene površine 92m2), po strukturi četvorosoban, na trećem spratu uredne zgrade s malim brojem stanova. Predstavlja pravi porodičan....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 380.000 € na 360.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 360.000 €, 92,00 m2 cca 3910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 380.000 €
04.05.2026 - 360.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cubura, Sumatovacka, 3.0 (adaptabilan u 3.5), 92 m2 sa lodjom, I od IV sprata, toplotne pumpe, lift, interfon, ktv, video nadzor, internet, klima, odmah useljiv, luks, uknjizen na 85 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi (uknjizeno na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 360.000 €, 105,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

U ponudi imamo stan na izvrsnoj lokaciji, na raskrsnici Krunske i Prote Mateje, pored Španske ambasade. Uknjižen na 101m2 (mereno 105m2). Sastoji se od velikog hodnika, kuhinje iz koje se ide u devojacku sobu, kupatila, wc-a, dnevne sobe i 2 spavaće sobe. Stan je salonski i visina....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 380.000 € na 360.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 360.000 €, 92,00 m2 cca 3910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 380.000 €
05.05.2026 - 360.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Sumatovacka Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 360.000 €, 101,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan na raskrsnici Krunske i Prote Mateje. Sastoji se od prostranog hodnika, kuhinje koja je povezana sa devojačkom sobom, kupatila, wc-a i tri vezana salona. Sve prostorije imaju prirodnu ventilaciju. Visina plafona je 3,25 metara. Zbog lokacije i rasporeda prostorija idealan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 360.000 €, 104,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prelepa, svetla i funcionalna nekretnina sa jako dobro iskoriscenim rasporedom idealna kako za poslovni prostor ,poput ordinacije ili slicno,tako i za konforno i kvalitetno stanovanje veće porodice. Kompletno LUX renoviran najsavremenijim materijalima: alu stolarija, centralna klima,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 399.600 € na 360.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 360.000 €, 108,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 410.400 €
13.02.2026 - 399.600 €
24.04.2026 - 360.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Činovnička kolonija – Koste Jovanovića 4. 5, 108m2 (dve terase 13m2), 1/1, TA Prodaje se odličan, četvoroiposoban stan, četvorostrano orijentisan, sa visinom plafona od 3 metra idealan za porodično stanovanje u najlepšoj ulici na Voždovcu. Prostorije: dnevni boravak sa izlazom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 360.000 €, 104,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je prostran i funkcionalno organizovan troiposoban stan uknjižene površine 104m2, dok ukupna površina stana, sa lođom, iznosi 112m2. Nalazi se u mirnom delu Bloka 64, u Gandijevoj ulici na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Immo centra. Pozicioniran je na prvom spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 360.000 €, 91,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na jednoj od najtraženijih lokacija na Bežanijskoj kosi, u ulici Vespucijeva, prodaje se prostran i funkcionalan troiposoban stan. Zahvaljujući odličnom rasporedu i poziciji, ova nekretnina predstavlja idealan dom za porodicu ili sigurnu investiciju za izdavanje. Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 360.000 €, 101,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Gavrila Principa, 3/5, cg-Stvarna površina-101m2 , ugovorna površina-101.00m2, Na izuzetnoj lokaciji, Savski trg je ovaj četvorosoban stan na trećem spratu sa liftom. Stan je za renoviranje. Sastoji se od salona, tri spavaće sobe, trpezarije, kuhinje, dva mokra čvora sa dva ulaza.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 360.000 €, 100,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: 3s550 U jednoj od najprestižnijih i najpoznatijih ulica u Beogradu, Brankovoj, prodaje se autentičan salonac površine 100 m², smešten na prvom spratu zgrade sa liftom. Zgrada je elegantna, očuvana i odiše duhom starog Beograda, sa sofisticiranom arhitekturom i posebnim karakterom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-415 (od ukupno 415)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>