• GoHome Professional
stan beograd 100 m2 do 330000 eura interfon Najnov - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan beograd 100 m2 do 330000 eura interfon Najnov - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan beograd 100 m2 do 330000 eura interfon Najnovije pala cena

  • Za upit "stan beograd 100 m2 do 330000 eura interfon najnovije pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 310000 eura (malo jeftiniji)
    • 340000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 295.000 € na 275.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 275.000 €, 95,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 295.000 €
17.04.2026 - 275.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Savski venac-Višegradska 4.0, uknjižen 81m2 mereno 95m2, ptk/6, TA, klima, KATV, internet, interfon, lift prostorije: hodnik, veliki dnevni boravak, izdvojena kuhinja, 3spavaće sobe, kupatilo, lepa galerija na kojoj je joč jedna manja soba Zadovoljstvo nam je predstaviti kvalitetnu....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 265.000 € na 259.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Medaković, 259.000 €, 94,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 265.000 €
25.03.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen troiposoban stan od 94m2 građevinske površine, na prvom spratu od 6.spratova, lođa i terasa, 2 lifta, cg, topla voda, klima, interfon, internet, podrum. Slobodan parking oko zgrade. Prostorije : ulazno predsoblje, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, tri spavaće sobe, dva mokra....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 349.600 € na 322.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 322.000 €, 92,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 349.600 €
01.04.2026 - 322.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Na Crvenom krstu nadomak svih važnih gradskih tačaka nastaje zgrada sa karakterom, spoj modernog dizajna i vrhunskih materijala namenjena onima koji žele više od proseka. Svaki stan nudi maksimalnu funkcionalnost i osećaj privatnosti uz detalje koji prave razliku: cg sa kalorimetrima,....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 383.210 € na 320.880 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 320.880 €, 91,00 m2 cca 3530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2025 - 366.720 €
18.04.2025 - 311.712 €
02.05.2025 - 363.050 €
21.05.2025 - 366.720 €
05.10.2025 - 348.400 €
12.10.2025 - 443.731 €
30.01.2026 - 383.210 €
01.04.2026 - 320.880 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo, kao ovlašćeni zastupnik, novi projekat renomiranog investitora na jednoj od najprestižnijih beogradskih opstina , nadaleko čuvenom Vračaru Buduci dom ljubitelja ove lokacije nalazi se na svega 10 min peške od Čuburskog parka, na dva min od doma zdravlja,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 245.000 € na 239.900 € dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 239.900 €, 95,00 m2 cca 2530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.02.2026 - 245.000 €
02.04.2026 - 239.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2026.,

www.galerijanekretnine.com

4. 0, 95m2(lođa), 5/5, CG, duplex, interfon, internet, klima, ktv Dragice Končar ulica se nalazi u centralnom delu naselja Braće Jerković. Miran kraj grada na opštini Voždovac prepoznatljiv po nižim stambenim zgradama i porodičnim kućama, sve je traženija lokacija za stanovanje. Infrastruktura....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 239.000 € na 232.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 232.000 €, 96,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 245.000 €
27.10.2025 - 239.000 €
20.04.2026 - 232.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Ovaj prostran 4-soban stan, duplex, nalazi se na trećem spratu zgrade i prostire se na 96 m². Stan je osvetljen putem Velux prozora i pruža nevjerojatno lep pogled sa svih strana. Uživajte u velikoj terasi od 25 m², idealnoj za opuštanje i druženja. Lokacija je izvanredna - ulica....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 250.700 € na 228.900 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Nova Galenika, 228.900 €, 109,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 272.500 €
03.04.2026 - 250.700 €
29.04.2026 - 228.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Nova Galenika, Zemun. Stan je površine 109m2. Vrlo je komforan i funkcionalan. Nalazi se na šestom spratu stambene zgrade od šest spratova. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom do petog sprata. Iznad stana se nalazi tavanski prostor.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 208.900 € na 195.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Borča, 195.000 €, 104,45 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 208.900 €
10.05.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

4.0, 104,45m2, terasa, 2/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola. 🏡 Prodaja stana – Borča, Ovčanski put U ponudi moderan četvorosoban stan od 104,45m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten u mirnom i planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa. ✨ Osnovne karakteristike:....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 210.000 € na 183.000 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 183.000 €, 100,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.08.2025 - 215.000 €
30.09.2025 - 199.000 €
28.10.2025 - 219.000 €
02.12.2025 - 210.000 €
21.04.2026 - 183.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Parking Novogradnja Interfon Radmile Savićević Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 195.000 € na 175.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 175.000 €, 93,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 220.000 €
20.03.2026 - 210.000 €
01.04.2026 - 205.000 €
24.04.2026 - 195.000 €
15.05.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da ponudimo izuzetno zanimljiv duplex od 93m2 na Bogosloviji Lokacija fantastična- sav neophodan sadržaj u blizini, a istovremeno dovoljno izolovano da omogućava mir i udobnost Zgrada je dobra, obezbeđena interfonom, održavana, bez lifta Stan se prostire na 4. i 5. spratu,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan beograd 100 m2 do 330000 eura interfon pala cena (44)
  • stan beograd 100 m2 do 330000 eura interfon najnovije (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>