• GoHome Professional
stan beograd 100 m2 do 330000 eura duplex renovira - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan beograd 100 m2 do 330000 eura duplex renovira - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan beograd 100 m2 do 330000 eura duplex renovirano što jeftiniji

  • Za upit "stan beograd 100 m2 do 330000 eura duplex renovirano što jeftiniji" pronađeno 15 nekretnina - prosečna cena 2.506 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 310000 eura (malo jeftiniji)
    • 340000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zemun, 140.000 €, 100,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno lep i funkcionalan duplex stan, površine 100m² (uknjiženih 50m²), kompletno renoviran i opremljen sa puno pažnje i stila. Nalazi se u mirnom i porodičnom okruženju, u urednoj zgradi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih sadržaja potrebnih za udoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 170.000 €, 91,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2025.,

www.indomio.rs

Novo Skojevsko, I grupacija. Svetao, dvostrano orijentisan stan, po strukuri troiposoban duplex. Jugozapadno orijentisan. Kompletno je renoviran. Spoljna stolarija je PVC, šestokomorna i jedan krovni VELUX prozor. Kupatilo i kuhinja su renovirani. Nove vodovodne i strujne instalacije.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 186.000 €, 102,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lep porodičan stan,izvorno građen kao duplex,kompletno renoviran sa novim instalacijama i novim krovom .Stan se sastoji od prvog nivoa(nivo prvog sprata) gde je smešten dnevni boravak,kuhinja,trpezarija,kupatilo i ostava.Drugi nivo zauzimaju dve spavaće sobe,komotan taolet u....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan beograd 100 m2 do 330000 eura duplex renovirano što jeftiniji'
264.800 €
285.000 €
199.000 €
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 192.000 €, 94,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4.0, 94m2(terasa 8m2), CG, lift, V/V, telefon, interfon. Uknjiženo 86m2. 🏡 NA PRODAJU – Renoviran, uknjižen 4.0 duplex stan na Miljakovcu – kompletno namešten! 📍 Mirna lokacija – Miljakovac 📐 Površina: 86m² + 8m² terasa 📝 Uknjižen | 🛋 Prodaje se kompletno namešten U ponudi je....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 209.000 € na 205.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Železnik, 205.000 €, 102,00 m2 cca 2010 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 214.000 €
29.04.2026 - 209.000 €
20.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzan duplex stan 102m² (uknjiženih 59m2 )– kompletno renoviran, 4.5 soba, terasa,podrum,ostava u ulici Radnih Akcija. Na prodaju moderan duplex stan površine 102m², smešten na 5. spratu stambene zgrade. Stan je funkcionalno organizovan, svetao i kompletno renoviran visokokvalitetnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 238.500 €, 105,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan stan (duplex 111kvm) u trećoj grupaciji Skojevskog naselja najbližoj Košutnjaku, crkvi Svetog Luke, najbližoj autobuskom stajalištu (linije 23,53,57,50,37). U zgradi sa liftom, kvalitetne gradnje iz 1980-ih godina, pozicioniranoj u mirnom okruženju sa puno zelenila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 245.000 €, 102,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ataše nekretnine Vam nude renoviran, svetao i funkcionalan četvorosoban stan, spreman za brzo useljenje, u mirnom delu Mirijeva (Mirijevo IV), u ulici Ljubiše Miodragovića. Stan se nalazi u urednoj i održavanoj zgradi od crvene fasadne cigle, sa liftom i interfonom. Pozicioniran je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 255.000 €, 93,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Lep, komforan, 4,0 soban duplex sa garažom u ulici Todora Dukina u neposrednoj blizini Šumica. Zgrada je iz 2009. nema lift, nema VPR tako da je stepenicama kao 2 sprat. Renoviran, izuzetno svetao - dvostran. Dnevni boravak izlazi na lepu i veliku terasu. Infostan je u proseku oko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 271.000 €, 98,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan duplex potpuno renoviran, pozicioniran u mirnom kraju na 50 od škole. Ukupna kvadratura duplexa je 139m2, uknjižena kvadratura je 98m2. Razliku čini 40m2 tavanskog prostora, predato na legalizaciju. Prizemlje se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, trpezarije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 307.000 €, 105,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan dupleks stan na Vračaru, u Beogradskoj ulici, deo između Njegoševe i Krunske ulice. Stan je kompletno renoviran i nalazi se u dvorišnoj zgradi, urednoj i održavanoj, na 1 spratu. Stan je organizovan u dve etaže. Na prvoj etaži se nalaze ulazni hodnik, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 318.000 €, 105,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi prelep penthouse duplex sa parking mestom. Stan je renoviran i nije potrebna adaptacija. Prostire na dva nivoa, nudeći savršenu kombinaciju komfora i praktičnosti. Donja etaža: dnevni boravak, kuhinja , trpezarija toalet i velika terasa sa pogledom na šumu. Gornji sprat:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 350.000 €, 98,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prelep stan / duplex, u centru Zemuna, na četvrtom spratu, bez lifta. Stan je dvostrano orijentisan, kompletno renoviran, sa 4 spavaće sobe i velikim open space prostorom. Blizina Zemunskog keja, pijace, fakulteta, pozorišta, i svih drugih komercijalnih objekata. Stan je za svaku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 361.000 €, 95,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo priliku da vam ponudimo veoma interesantnu nekretninu - deo zgrade u Profesorskoj koloniji. Sve uknjizeno, bez zabelezbi i tereta. Dva ulaza za lokal i stan u jednoj polovini zgrade. Fizički su odvojeni i nezavisni. Prodaju se kao jedna celina, duplex. U prizemlju je lokal od....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 12)

<< <1> >>