• GoHome Professional
stan beograd 100 m2 do 330000 eura 4.sprat parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan beograd 100 m2 do 330000 eura 4.sprat parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan beograd 100 m2 do 330000 eura 4.sprat parking pala cena

  • Za upit "stan beograd 100 m2 do 330000 eura 4.sprat parking pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 310000 eura (malo jeftiniji)
    • 340000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 299.900 € na 289.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 289.000 €, 81,00 m2 cca 3570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.10.2025 - 320.000 €
22.03.2026 - 315.900 €
08.04.2026 - 299.900 €
08.05.2026 - 289.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2025.,

www.indomio.rs

Na atraktivnoj lokaciji u blizini centra Zemuna i početka Novog Beograda prodaje se izuzetno svetao i funkcionalan troiposoban stan u novijoj, odlično održavanoj pametnoj zgradi iz 2021. godine. Stan se nalazi na četvrtom spratu i dvostrano je orijentisan (istok-zapad), sa potpuno....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 189.000 € na 185.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 185.000 €, 59,00 m2 cca 3140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 197.000 €
17.04.2026 - 189.000 €
06.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo dvosoban stan stan u Vojvođanskoj ulici, u zgradi iz 2015 godine, korisne površine 59m. Stan se nalazi na četvrtom spratu, iznad je tavanski prostor, u zgradi sa liftom. U zgradi se nalazi garaža, vlasništvo Parking servisa. Prostorije: hodnik, kuhinja....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 135.000 € na 130.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 135.000 €
13.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen, funkcionalan dvoiposoban stan od 52 m², na 4. spratu u mirnom delu Mirijeva. Sastoji se od: dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, predsoblja i terase. Stan ima centralno grejanje, odličan raspored bez suvišnih hodnika. Parket hoblovan i lakiran pre 6 meseci.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 255.000 € na 250.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 250.000 €, 68,00 m2 cca 3680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 285.000 €
03.12.2025 - 279.990 €
22.02.2026 - 274.990 €
13.03.2026 - 270.000 €
27.03.2026 - 260.000 €
10.04.2026 - 255.000 €
08.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Vračar, Hram Svetog Save - Nebojšina 2.0, 68m2 (terasa 7m2), 4/4, CG sa kalorimetrima U ponudi za prodaju sređen, dvosoban stan na Vračaru, na četvrtom spratu zgrade bez lifta, koji iznenađuje lakoćom. Nalazi se nadomak Hrama Svetog Save i spaja sve što tražite - otvoren pogled, puno....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan beograd do 330000 eura 4.sprat parking pala cena (11)
  • stan beograd 100 m2 4.sprat parking pala cena (6)
  • stan beograd 100 m2 do 330000 eura parking pala cena (41)
  • stan beograd 100 m2 do 330000 eura 4.sprat pala cena (6)
  • stan beograd 100 m2 do 330000 eura 4.sprat parking (11)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>