• GoHome Professional
solis-nekretnine do 60 m2 do 2900 eura/m2 parket O - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine do 60 m2 do 2900 eura/m2 parket O - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 60 m2 do 2900 eura/m2 parket Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "solis-nekretnine do 60 m2 do 2900 eura/m2 parket oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3000 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+6%

Promena cene sa 118.000 € na 125.000 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 125.000 €, 45,00 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 118.000 €
30.04.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052263 NOVI SAD. NOVA DETELINARA. HADŽI RUVIMOVA. STAN. DVOSOBAN. 45m2 Predstavljam vam funkcionalan dvosoban stan u Hadži Ruvimovoj ulici! Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Iz dnevne i spavaće sobe postoji izlaz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 123.700 €, 48,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2025.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra:1052100 NOVI SAD, BULEVAR, DVOIPOSOBAN STAN, 48 M2 Oglašavamo prodaju dvoiposobnog stana od 48 m2 na lokaciji Bulevar. Stan nije izvornog rasporeda te samim pregrađivanjem su nastale dve spavaće sobe i dnevni boravak. Nekretnina zahteva ulaganje. Potrebno je promeniti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 133.650 €, 45,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054853, NOVI SAD, TELEP JUŽNI, DVOSOBAN STAN, 45 m2. IZGRADNJA NA ODLIČNOJ LOKACIJI! Izdvajamo iz ponude dvosoban stan, površine 45 m2, pozicioniran na drugom spratu zgrade u izgradnji. Pouzdan investitor, moderna gradnja i tražena lokacija ovu nekretninu čine idealnom za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 193.050 €, 65,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054852, NOVI SAD, TELEP JUŽNI, TROSOBAN STAN, 65 m2. IZGRADNJA NA ODLIČNOJ LOKACIJI! Izdvajamo iz ponude trosoban stan, površine 65 m2, pozicioniran na drugom spratu zgrade u izgradnji. Pouzdan investitor, moderna gradnja i tražena lokacija ovu nekretninu čine idealnom za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 112.860 €, 38,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054857, NOVI SAD, TELEP JUŽNI, DVOSOBAN STAN, 38 m2. IZGRADNJA NA ODLIČNOJ LOKACIJI! Izdvajamo iz ponude trosoban stan, površine 38 m2, pozicioniran na trećem spratu zgrade u izgradnji. Pouzdan investitor, moderna gradnja i tražena lokacija ovu nekretninu čine idealnom za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 127.710 €, 43,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054856, NOVI SAD, TELEP JUŽNI, DVOSOBAN STAN, 43 m2. IZGRADNJA NA ODLIČNOJ LOKACIJI! Izdvajamo iz ponude dvosoban stan, površine 43 m2, pozicioniran u potkrovlju bez kosina, zgrade u izgradnji. Pouzdan investitor, moderna gradnja i tražena lokacija ovu nekretninu čine idealnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 66.000 €, 29,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1051628…PRODAJA STANOVA NOVI SAD, FUTOŠKI PUT, 29m2, JEDNOSOBAN STAN…NAMEŠTEN I RENOVIRAN STAN…USELJIV…KLJUČ ZA GLEDANJE NEKRETNINE NA RASPOLAGANJU… POSTOJI MOGUĆNOST KUPOVINE PUTEM KREDITA ZA MLADE Jednosoban stan smešten na petom spratu u zgradi odličnog kvaliteta, bez lifta.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 79.800 €, 40,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA; 1053902 PRODAJA STANOVA U VETERNIKU JEDNOSOBAN STAN 40m2 PRODAJEMO JEDNOSOBAN STAN retko na tržištu Stan je renoviran parket je ishoblovan pločice zamenjene vrata restaurirana zamenjena PVC stolarija .Terasa u stanu je zatvorena tako da može da posluži zimi kao ostava a leti....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 137.170 € na 132.440 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 132.440 €, 43,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 137.170 €
12.05.2026 - 132.440 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054312, SALAJKA, DVOSOBAN STAN, 43m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači sa....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 204.160 € na 197.120 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 197.120 €, 64,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 204.160 €
12.05.2026 - 197.120 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054316, SALAJKA, TROSOBAN STAN, 64m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači sa....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • solis-nekretnine do 60 m2 do 2900 eura/m2 parket (14)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>