• GoHome Professional
solis-nekretnine do 60 m2 do 2800 eura/m2 zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine do 60 m2 do 2800 eura/m2 zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 60 m2 do 2800 eura/m2 zadnjih 7 dana

  • Za upit "solis-nekretnine do 60 m2 do 2800 eura/m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2900 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 158.000 €, 57,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovni prostor površine 57 m2 u zgradi novije gradnje u Sazonovoj ulici na Vračaru. Odlična povezanost sa ostatkom grada. Koncipiran je tako da se sastoji od: velike prijemne prostorije, dve kancelarije, čajne kuhinje, kupatila i hodnika. Uknjižen je kao poslovni prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 159.900 €, 57,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na traženoj lokaciji, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, pijace, škola, vrtića i svih važnih sadržaja za svakodnevni život, nalazi se stan koji već pri prvom ulasku odaje utisak topline i funkcionalnosti. Smešten u prizemlju zgrade, ali zahvaljujući blagom nagibu terena, ulaz....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 140.420 €, 51,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u jednom od najkvalitetnijih objekata u naselju Medaković, u režiji proverenog i veoma iskusnog investitora. Projekat je pažljivo osmišljen kako bi budućim vlasnicima pružio maksimalan komfor, sigurnost i dozu savremenog glamura u svakodnevnom životu. Jedna od najvećih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 98.000 €, 35,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se svetao i funkcionalan jednosoban stan sa jednostavnom mogućnošću adaptacije u jednoiposoban. Raspored: hodnik, velika svetla soba, odvojena kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i mala terasa. Zgrada veoma dobro održavana, uredan ulaz, lift, interfon. Miran kraj, zgrada je potpuno....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 131.600 €, 47,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i sve traženijem delu Surčina nalazi se moderna novogradnja koja predstavlja savršen spoj kvaliteta, komfora i odlične lokacije. Projekat je pažljivo osmišljen kako bi budućim vlasnicima pružio udoban i kvalitetan život, uz luksuznu gradnju i vrhunske materijale koji garantuju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 70.000 €, 25,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1102380 - Cena je 70 000e + agencijska provizija 3%. Garsonjera u Petrovaradinu na visokom prizemlju. Grejanje je na TA peć i inverter klimu. Stan se prodaje namešten. Lokacija je dobro povezana sa gradom – centar Novog Sada je udaljen oko 10 minuta, autobuska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 169.950 €, 61,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, TELEP, ILARIONA RUVARCA, TROSOBAN STAN, 61 m2 + PARKING MESTO Nudimo vam, ekskluzivno, fantastičan stan u kvalitetnoj zgradi iz 2019.godine. U pitanju je izuzetno lepo koncipiran prostor u manjoj kvadaraturi. Ono što će vas kupiti na prvu, svakako je dnevni boravak širokog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 169.900 €, 61,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Stan na poslednjem spratu u ulici General Ždanova, preko puta Instituta za majku i dete. Stan je uknjižen u izvornom stanju, ali ima savršenu mogućnost za lepu adaptaciju. Ima veliku terasu koju koristi sa još jednim stanom, nezavisnu od stambenog prostora. Uz stan i pripadajući podrum.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 127.200 €, 46,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Telepu Lep Dvosoban stan 46 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u mirnom kraju mesta u Prizemlju zgrade, dvorišne orijentacije, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 164.800 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vozdovac, 2.5s, 60,74m2, lux Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, smešten u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Stan se nalazi u savremenoj zgradi vrhunske gradnje, izrađenoj....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 60 m2 do 2800 eura/m2 zadnjih 7 dana (939)
  • solis-nekretnine do 60 m2 do 2800 eura/m2 (666)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>