• GoHome Professional
solis-nekretnine do 60 m2 do 2700 eura/m2 zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine do 60 m2 do 2700 eura/m2 zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 60 m2 do 2700 eura/m2 zadnjih 7 dana pala cena što jeftiniji

  • Za upit "solis-nekretnine do 60 m2 do 2700 eura/m2 zadnjih 7 dana pala cena što jeftiniji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2800 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 135.000 € na 132.600 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VELIKI MOKRI LUG, 132.600 €, 48,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.05.2026 - 135.000 €
20.05.2026 - 132.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Miljana Miljanića, 2/3, gas, uknjižen-Stvarna površina-48m2 , ugovorna površina-48.00m2, Prodaje se uknjižen 2.0 stan u ulici Miljana Miljanića, u mirnom i lepom delu naselja Vojvode Vlahovića. Nalazi se u samom centru naselja, odmah pored marketa Shop & Go i autobuske stanice, veoma....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 31.000 € na 28.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ĆUPRIJA, 28.000 €, 36,00 m2 cca 780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 31.000 €
22.05.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se prelepo domaćinstvo površine 3,11 hektara, sve u jednom komadu, idealno za život u prirodi, poljoprivredu, stočarstvo ili razvoj seoskog turizma. Poslednja šansa da se dočepaš pravog kutka mira sa očaravajućim pogledom! Na imanju se nalazi: Vikendica od 30 m² – pogodna....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 37.200 € na 34.100 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PARAĆIN, 34.100 €, 31,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 37.200 €
20.05.2026 - 34.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju garsonjera u novogradnji, po ceni od 1100 € po kvadratnom metru. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u centru grada, sa svim važnim sadržajima na dohvat ruke. .

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 48.000 € na 44.000 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 44.000 €, 60,00 m2 cca 730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.10.2025 - 53.000 €
20.02.2026 - 48.000 €
18.05.2026 - 44.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je kuća (vertikala) na 8,5ari placa na glavnom putu Ibarske magistrale u blizini autobuskog stajališta, Vrbovno. Odlična veza sa gradom. Iako je uknjižena na 60m2, izuzetno je funkcionalna, sa dobro organizovanim prostorom. Prizemlje: dnevna soba, kuhinja, spavaća soba,kupatilo,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 50.000 € na 45.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 45.000 €, 28,00 m2 cca 1610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 50.000 €
22.05.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130023, PR/II, terasa, uknjizen, novogradnja. EXTRA PONUDA! Odlicna nova useljiva garsonjera 28m2 + 5m2 zastakljena terasa sa radijatorom. Kvalitetan hrastov parket, italijanske plocice, prelepo kupatilo sa staklenom pregradom. Uknjizena kao stan 1/1. Stanu pripada....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 52.800 € na 48.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PARAĆIN, 48.000 €, 48,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 52.800 €
20.05.2026 - 48.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednosoban stan u novogradnji, po ceni od 1000 € po kvadratnom metru. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u centru grada, sa svim važnim sadržajima na dohvat ruke. .

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 55.000 € na 50.000 € dana 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 50.000 €, 54,00 m2 cca 930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 55.000 €
21.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća Nova Kolonija. Kuća je dvosobna sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinja i trpezarija su zajedno i kupatila. Površine 54m2 + pomoćna zgrada 13 m2, na placu površine 315 m2. Kolski ulaz. Struja monofazna - nove instalacije struje. Spoljna PVC stolarija. Renovirana....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 55.000 € na 50.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, Mužlja, 50.000 €, 54,00 m2 cca 930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 55.000 €
22.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Mužlja – Dvosobna kuća površine 54m2 + pomoćna zgrada površine 13m2, na placu ukupne površine 3,15 ara, sa kolskim ulazom. Monofazna struja sa urađenim novim instalacijama. Zamenjena spoljna stolarija novom PVC stolarijom. Renovirana kuhinja. Ugradni elementi rađeni po meri se prodaju....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 55.000 € na 52.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BARAJEVO, 52.000 €, 49,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 55.000 €
22.05.2026 - 52.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U mirnom kraju sa puno zelenila i kompletnom infrastrukturom, lep i funkcionalan stan u urednoj i održavanoj zgradi bez lifta. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Lep raspored prostorija. Stan kompletno renoviran.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 56.000 € na 53.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BISTRICA, 53.000 €, 24,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 56.000 €
22.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102428 - Cena 56.000e + 3% agencijske provizije. Prodaje se lep jednosoban polunamešten stan na Novom Naselju. Stan poseduje i ostavu koja pripada samo stanu. Za više informacija pozovite 064/823-66 -05 Prikaži broj ili 021/427 -088 Prikaži broj Garsonjera,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 60 m2 do 2700 eura/m2 zadnjih 7 dana pala cena što jeftiniji (158)
  • solis-nekretnine do 60 m2 do 2700 eura/m2 pala cena što jeftiniji (65)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>