• GoHome Professional
prizemlje zadnjih 14 dana barem 80 m2 2.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • prizemlje zadnjih 14 dana barem 80 m2 2.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje zadnjih 14 dana barem 80 m2 2.sprat

  • Za upit "prizemlje zadnjih 14 dana barem 80 m2 2.sprat" pronađeno 17 nekretnina - prosečna cena 2.290 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 260000 eura (prosečna cena)
    • do 310000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 240.000 €, 79,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.5s, 79,21 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 234.000 €, 90,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132441, II/IV, klima, francuski balkon, telefon, terasa, uknjižen, garaza. Na prodaju odličan trosoban stan od 90m2 u ulici Valentina Vodnika na drugom spratu. Sastoji se od lepog dnevnog boravka, zasebne kuhinje, kupatila, dve lepe spavaće sobe i terase.Uz stan se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 235.000 €, 79,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dušanovac, 3.5s, 79, 21m, NOVOGRADNJA LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'prizemlje zadnjih 14 dana barem 80 m2 2.sprat'
46.000 €
46.000 €
1.150.000 €
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 280.000 €, 79,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stari grad, centar - Bulevar despota Stefana 3.0, 79m2, 2/4, TA, interfon, podrum Salonski stan sa ogromnim potencijalom u srcu Starog grada – kod Skadarlije U jednom od najautentičnijih i najtraženijih delova centra Beograda, na uglu Bulevara despota Stefana i Džordža Vašingtona,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 234.000 €, 90,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132441, II/IV, klima, francuski balkon, telefon, terasa, uknjizen, garaza. Na prodaju odlican trosoban stan od 90m2 u ulici Valentina Vodnika na drugom spratu. Sastoji se od lepog dnevnog boravka, zasebne kuhinje, kupatila, dve lepe spavace sobe i terase.Uz stan se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 225.000 €, 75,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.0s, 74,54 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 229.000 €, 72,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Izvanredna investicija-prodaje se vertikala zgrade. Stan od 72m2 2 u mirnoj ulici Profesorske Kolonije. Prostor je adaptibilan . Stan je moderno opremljen i funkcionalan. Sastoji se od ulaznog dela sa hodnikom i kupatilom u prizemlju, kuhinje sa trpezarijom i velike dnevne sobe sa....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Cerak, 1.290.000 €, 521,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Imamo retku priliku da vam predstavimo, u prelepom delu grada, na Ceraku, predivan porodično poslovni luksuz sa ukusno uređenim detaljima i prvoklasnim materijalom od kog je zidana. Puno velikih unutrašnjih i spoljnih staklenih zidova i svetla, počevši od prostora u prizemlju gde....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 198.500 €, 300,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kvalitetno građena kuća u mirnom delu Durlana, blizu Nišave, prizemlje i dva sprata, plus potkrovlje, lepljena sa jedne strane i sa lepim dvorištem. Objekat ima izolaciju a unutrašnji prostor je u izvornom stanju i potrebno je renoviranje po ukusu i potrbama novog vlasnika.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 1.325.000 €, 296,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzna kuća na Dedinju na prodaju Prodajemo modernu luksuznu kuću na tri nivoa sa sopstvenom baštom od 82 m2 gratis i prostranom krovnom terasom kojoj se pristupa iz master spavaće sobe. Ključne prednosti Svetao prostran enterijer spratna visina 3m. Lift i unutrašnje stepenište....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 1.150.000 €, 257,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzna kuća na Deidinju na prodaju Prodajemo modernu luksuznu kucu na tri nivoa sa sopstvenom bastom od 66 m2 gratis i prostranom krovnom terasom kojoj se pristupa iz master spavaće sobe. Ključne prednosti Svetao prostran enterijer spratna visina 3m. Lift i unutrašnje stepenište....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 540.000 €, 426,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju luksuzna kuća u naselju Čalije, površine 426m2 na.placu od 427m2. Kuća se sastoji iz pet etaža, na prvoj etaži u suturenu je podrum, na drugoj etaži, koja je ujedno visoko prizemlje, nalazi se ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i kupatilo. Iz kuhinje....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 540.000 €, 300,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju luksuzna kuća u naselju Čalije, površine 300m2 na.placu od 427m2. Kuća se sastoji iz pet etaža, na prvoj etaži u suturenu je podrum, na drugoj etaži, koja je ujedno visoko prizemlje, nalazi se ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i kupatilo. Iz kuhinje....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 830.000 €, 280,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Porodićna kuća, vertikala, sa fizički odvojenim dvorištem. Sastoji se od Su+Pr+1+2. Prizemni deo kuće sastoji se od ulaza, odvojene kuhinje sa ostavom, toaleta, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i izlaskom na terasu koja ima izlaz na dvorište. Na prvom spratu nalaze se 2 spavaće....

 
 
 
  Kuća, PADINSKA SKELA, 155.000 €, 500,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se velika porodična kuća u selu Mramor kod Niša, u samom centru sela, na ravnom terenu bez rizika od klizišta. Kuća se nalazi na placu površine 8ari, odličnoj lokaciji, na oko 50m od okretnice gradskog autobusa, dok su škola i prodavnice udaljene oko 100m. Po katastru objekat....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 352.000 €, 323,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostrana porodična kuća na 3 nivoa, još jednim stanom u dvorištu kuće, proizvodnom halom, prelepim dvorištem i dve garaže Borča, Beograd, nedaleko od centra grada. Uknjizeno na 323m2. Struktura kuće: Prizemlje: Prostrani ulazni hol, dve garaže sa direktnim pristupom kući,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 13)

<< <1> >>