• GoHome Professional
prizemlje zadnjih 14 dana barem 80 m2 što manji do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • prizemlje zadnjih 14 dana barem 80 m2 što manji do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje zadnjih 14 dana barem 80 m2 što manji do 1300 eura/m2 porasla cena

  • Za upit "prizemlje zadnjih 14 dana barem 80 m2 što manji do 1300 eura/m2 porasla cena" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 877 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 83000 eura
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • 2.sprat
    • potkrovlje
    • dvorište
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+5%

Promena cene sa 239.000 € na 252.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KORAĆICA, 252.000 €, 185,00 m2 cca 1360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.06.2023 - 180.000 €
01.10.2023 - 250.000 €
19.10.2025 - 239.000 €
13.05.2026 - 252.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.09.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac ima 21a, kuća ima 180 kvadrata, od kojih je uknjiženo 105, prizemni deo u kome se živi, a tavanski prostor gde je najmanja visina 90 cm je u sivoj fazi. Uknjiženi deo kuće ima upotrebnu dozvolu, izolacija spoljna 10 stiropor i unutrašnja 2 stiropor, grejanje etažno na čvrsto....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 97.000 € na 99.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NOVI SAD, Klisa, 99.000 €, 83,00 m2 cca 1190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 99.800 €
15.05.2026 - 97.000 €
20.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlican troiposoban stan u okviru kuce, sa svojim dvorištem na Sentandrejskom putu. Stan se nalazi u prizemlju kuće sa posebnim ulazom, a na spratu se nalazi drugi stan koji ima svoj poseban ulaz iz dvorišta. Dvorište je zajedničko i ima poseban kolski ulaz i puno zelenila.....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 97.000 € na 99.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Klisa, 99.000 €, 83,00 m2 cca 1190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 105.000 €
10.05.2026 - 99.800 €
15.05.2026 - 97.000 €
20.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'prizemlje zadnjih 14 dana barem 80 m2 što manji do 1300 eura/m2 porasla cena'
349.900 €
349.900 €
150.000 €
 
+4%

Promena cene sa 95.000 € na 99.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SUBOTICA, 99.000 €, 110,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.12.2025 - 95.000 €
17.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U srcu kertvaroša , u lepoj mirnoj ulici , prodaje se trosobna spratna kuća sa suterenom. U suterenu se nalazi garaža i još jedna prostorija , koja može da bude čak i soba . U suterenu ima struje vode i kanalizacije. Na visokom prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom.....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 144.200 € na 150.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NOVI SAD, Klisa, 150.000 €, 116,00 m2 cca 1290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.06.2025 - 159.000 €
01.08.2025 - 154.500 €
26.09.2025 - 144.200 €
22.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo odličnu lokaciju za izgradnju na Klisi. Plac je pravilnog oblika, ima 627m² i izlazi na ulicu frontom od 15m, što omogućava podelu na dve parcele i izgradnju dvojne zgrade sprtnosti P+1+Pk sa ukupno četiri stana i garažama u prizemlju, kojom je moguće zauzeti do 40% površine....

 
 
 
 
+22%

Promena cene sa 160.000 € na 195.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, 195.000 €, 154,00 m2 cca 1270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 160.000 €
22.05.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Sopot, Nemenikuće - Kastaljanska 154m2, 4.0, PR+1, 30a plac, Na prodaju porodična kuća sa upotrebnom dozvolom - Nemenikuće, Kosmaj U ponudi je komforna kuća na izuzetnoj lokaciji u selu Nemenikuće, nadomak Kosmaja - savršen izbor za one koji traže mir, privatnost i blizinu....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 135.000 € na 145.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SUBOTICA, 145.000 €, 200,00 m2 cca 730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.10.2025 - 140.000 €
30.11.2025 - 135.000 €
20.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se velika samostalna uknjižena porodična kuća u mirnom delu, 1 km od centra Palića, na placu površine 798 m². Kuća je građena od blokova, izolovana stiroporom debljine 10 cm i ima 198 m² bruto površine. Sastoji se od prizemlja i potkrovlja. U prizemlju se nalazi ulazna terasa,....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 95.000 € na 99.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SUBOTICA, 99.000 €, 204,00 m2 cca 490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 98.000 €
15.10.2025 - 95.000 €
17.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na sprat u mirnom delu naselja Kertvaroš, površine 200 m2. Građena je od čvrstog materijala na 3 etaže. U suterenu se nalazi garaža i jedna soba u kojoj je bila smeštena postanica za toplanu koja trenutno nije u funkciji. U prizemlju se nalazi predsoblje, dnevna soba....

 
 
 
 
+26%

Promena cene sa 103.000 € na 130.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 130.000 €, 220,00 m2 cca 590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 103.000 €
22.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dve kuce od 120 m2 i 100 m2 na placu od 4,5 ari kod Lidla u Stanovu. Jedna kuća od 120 m2 je kompletno renovirana i sredjena. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i kupatilom a na spratu se nalaze 2 spavaće sobe. Druga kuća ima 100 m2 i dobre je....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 95.000 € na 99.998 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BANJA, 99.998 €, 220,00 m2 cca 460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 95.000 €
22.05.2026 - 99.998 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lepa porodična kuća kvalitetne gradnje u naselju Nikola Tesla. Nalazi se na finom mestu za porodični život, blizu je autobuska stanica, desetak minuta hoda je do osnovne škole i vrtića. Kuća je po strukturi prizemlje i potkrovlje, ukupne površine 190m2, neto 154m2. Podeljena....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 150.000 € na 200.000 € dana 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, 200.000 €, 240,00 m2 cca 830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.04.2022 - 130.000 €
28.04.2022 - 120.000 €
29.09.2022 - 135.000 €
09.03.2023 - 150.000 €
21.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2022.,

www.galerijanekretnine.com

5. 0, 240m2 , plac 23. 7a, , pr+2, TA, tri terase, garaža (pomoćni objekat) 62m2, bunar, ostava. Grocka je naselje i opština smeštena na desnoj obali Dunava, nizvodno od Beograda. Jedno je od omiljenih destinacija za vikend odmor ali i za život, u miru, na svežem vazduhu i van gradske....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 230.000 € na 260.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BARAJEVO, 260.000 €, 251,00 m2 cca 1040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 162.000 €
27.03.2026 - 230.000 €
22.05.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća 251 + 102 pomoćna zgrada, na 45 ari placa. 8 soba, 2 kupatila, 2 kuhinje, letnja kuhinja, kotlarica, podrum, 2 pomoćna ekonomska objekta, bunar, gradska voda, trofazna struja. Prostorije:PO: letnja kuhinja, kotlarnica za grejanje, podrumske prostorije. PRIZEMLJE: 3 spavaće sobe,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 290.000 € na 300.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BELE VODE, 300.000 €, 310,00 m2 cca 970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.08.2025 - 310.000 €
05.04.2026 - 300.000 €
27.04.2026 - 290.000 €
17.05.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća sa 2 ulaza, 4 stana, 2 garaže, koja se sastoji od suterena, v.prizemlja i sprata. Po jedan stan se nalazi u suterenu i po jedan u v.prizemlju i spratu svake vertikale. Nalazi se u mirnoj ulici i u uređenom dvorištu, blizu JGSP, prodavnice. Jedna vertikala je sređena i održavana....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 200.000 € na 230.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, 230.000 €, 508,00 m2 cca 450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 200.000 €
22.05.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U lepom i mirnom okruženju, 30 minuta od Beograda kuća na tri etaže, suturen, prizemlje i sprat. Na svakom nivou kupatilo. Pored kuće garaža za tri automobila i pomoćni objekat sa dve sobe i kupatilom. U dvorištu još dva pomoćna objekta. Plac je 20 ari sa dosta zelenila. Kuća uknjižena....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 200.000 € na 230.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BARAJEVO, 230.000 €, 508,00 m2 cca 450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 200.000 €
17.05.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 300.000 € na 355.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRAGUJEVAC, Pivara, 355.000 €, 519,00 m2 cca 680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 300.000 €
22.05.2026 - 355.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Kragujevcu, Pivara, površine 519 m2, plac 487 m2. Kuća je građena 2016. godine. Od čvrstog je materijala (sendvič zid), sa kompletnim planom i programom gradnje, a ima i upotrebnu dozvolu. Kuća se sastoji iz tri nivoa, prizemlje, sprat i potkrovlje. Struktura prizemlja....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 385.000 € na 401.700 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SOMBOR, 401.700 €, 688,00 m2 cca 580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 385.000 €
17.05.2026 - 401.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Sombor - ulica Čitaonička. Predstavljamo odličan višenamenski poslovni objekat koji je pozicioniran na jednoj od najlepših i najatraktivnijih lokacija u Somboru. Tik uz pešačku zonu i sami centar grada ali dovoljno izmešten od gradske gužve i buke. U neposrednoj blizini parka, više....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 15)

<< <1> >>