• GoHome Professional
prizemlje pogodan 60 m2 najnovije što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • prizemlje pogodan 60 m2 najnovije što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje pogodan 60 m2 najnovije što skuplji

  • Za upit "prizemlje pogodan 60 m2 najnovije što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Terazije, 360.000 €, 60,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Komforan stan od 60 m² u Starom gradu – visoko prizemlje sa podrumom - potencijalno pogodan i kao poslovni prostor! Cena: 360.000€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Stari grad, Maršala Birjuzova Površina: 60m2 Struktura: prostran jednoiposoban stan koji se sastoji od: - predsoblja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 319.000 €, 65,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stari grad, Gornji Dorćol - Strahinjića Bana 3.0, 65m2 (terasa + lođa 3m2), 3/6, EG/norveški radijatori, klime, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi trosoban kompletno renoviran, luksuzan stan, salonac, na prestižnoj lokaciji, u ulici Strahinjića Bana, u centru Beograda.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 285.000 €, 56,00 m2 cca 5090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je funkcionalan i moderan stan površine 56 m, smešten u prizemlju jedne od najtraženijih zgrada u okviru Beograda na vodi BW Kings Park. Ono što ovu nekretninu izdvaja na tržištu jeste privatno dvorište, koje pruža dodatni komfor, osećaj privatnosti i mogućnost boravka na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 258.000 €, 57,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 5, 57m2, vpr/2, TA, ostava, interfon, internet, ktv, parking, podrum, salonac Vrhunska lokacija na samo desetak metara od Skadarlije i Trga Republike, odlika je samog početka ulice Bulevar despota Stefana. Centralna pozicija pruža sve prednosti koje uz to idu, a najpre razvijenu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 250.000 €, 59,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe i od kupatila. Pogodan za dnevno izdavanje, sa ,mogućim, visokim , prinosom. Dupleks, u kome je prizemlje uknjiženo. Označena je približna lokacija. Kupac plaća proviziju u iznosu u visini od 2 posto cene. 069 2365768 Kralja Milana.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 239.000 €, 65,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da vam ponudimo, odličan stan u Takovskoj ulici koji lokacijski pripada opštini Stari grad. Pozicioniran je na prizemlju u izvanrednoj zgradi stare gradnje. Stan površine 65m2, sastoji se od: dnevne sobe, dve manje spavaće sobe, kuhinje, kupatila, predsoblja. Iz stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 234.000 €, 58,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.06.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Kalenić pijaca - Sinđelićeva 2. 0, 58m2 (terasa 10m2), PR/11, CG, lift U ponudi trostrano orijentisan stan, okrenut ka parku, u zgradi od fasadne cigle. Nalazi se u prizemlju, ali je visina visokog prizemlja. Stan je izvorno dvosoban, ali je adaptibilan u dvoiposoban. Prostorije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 234.000 €, 58,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan i svetao dvosoban stan površine 56m², smešten na visokom prizemlju uredne i održavane zgrade u jednoj od najtraženijih ulica na Vračaru – Sindjelićevoj. Stan je trostrano orijentisan, što mu obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 222.000 €, 59,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličan dvosoban stan u samom srcu Vračara nadomak Kalenić pijace. Stan se nalazi u prizemlju novije zgrade od 5 spratova. Površine 59m2 i sastoji se od prostranog hodnika, kuhinje, jedne sobe koja gleda ka ulici, kupatila i velike sobe koja može biti....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 210.000 € na 220.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 220.000 €, 60,00 m2 cca 3670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.09.2025 - 190.000 €
06.02.2026 - 210.000 €
25.03.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan koji predstavlja pravi spoj modernog i funkcionalnog u mirnom okruženju. Stan je površine 60m2 i nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade u izgradnji. Stambena zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. Slike su grafički prikaz i primer kako....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • prizemlje pogodan 60 m2 što skuplji (140)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>