• GoHome Professional
prizemlje do 220000 eura uknjižen najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • prizemlje do 220000 eura uknjižen najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje do 220000 eura uknjižen najnovije

  • Za upit "prizemlje do 220000 eura uknjižen najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KALUĐERICA, 219.300 €, 300,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 98398, 4a, spratna, prizemlje, sprat i p, struja, kanalizacija, terasa(2), uknjižen, za renoviranje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, cela. Nudimo vam kuću,lokacija Stara Kaluđerica,kod Blu Rojal nekada a sada prodavnice....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 219.000 €, 75,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PONUDA – ODMAH USELJIV, KOMPLETNO RENOVIRAN STAN NA CERAKU Na prodaju uknjižen, kompletno renoviran, odmah useljiv, trosoban stan, površine 75m², uknjižen kao prizemlje, a na terenu visine visokog prizemlja. ✨ Stan je kompletno renoviran: PVC stolarija Klasičan parket....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 217.750 €, 67,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja u Zemunu, u ulici Ševinoj. Stan je uknjižen na 67m, trosoban po strukturi. U prizemlju od 1. Predsoblje, gostinjski toalet, dnevni boravak, trpezarija, dve spavaće sobe, terasa i kupatilo. Kotao na struju. Stanu pripada parking mesto. Agencijska provizija 2% Agent: Jelena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Banovo brdo - Nikolaja Gogolja 3. 0, 75m2 (lođa 3m2), CG, lift, VPR/7, telefon, interfon, podrum Na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Čukarici – Banovo Brdo, u ulici Nikolaja Gogolja, nalazi se funkcionalan i lepo organizovan trosoban stan idealan za porodičan život.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 220.000 €, 51,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Zemunske kapije - Šumadijska 2.0, 51m2 (lođa 4m2), 6/7, CG sa kalorimetrima, dva lifta, telefon, interfon, parking, garaža U ponudi moderan dvosoban stan na šestom spratu kvalitetne zgrade novije gradnje, iz 2020. godine, u okviru kompleksa "Zemunske kapije". Stan je svetao,....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 220.000 €, 340,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2025.,

www.indomio.rs

Poslovno-stambeni objekat, površine 340m2.Sastoji se od prizemlja i sprata.U prizemlju je poslovni objekat sa pratećim prostorijama i sanitarnim čvorovima za obavljanje delatnosti.Na spratu je stambeni prostor , trosoban stan.Na parceli postoje i pomoćni objekti , garaža, ostava i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 220.000 €, 129,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac, Medaković II - Rastka Petrovića 5.0, 129m2 (dve terase 10m2), EG i mermoterm ploče, 1+2/2, telefon, interfon U ponudi je funkcionalan dupleks ukupne površine 129m2, dvostrano orijentisan, smešten u mirnoj ulici. Prvi nivo sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, BELE VODE, 220.000 €, 243,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja vertikale kuće Beograd, ČUKARICA, BELE VODE, Časlava Veljića, UKNJIŽENA POVRŠINA 243m2 sastoji se od 2 stana sastoji se od dve uknjižene stambene jedinice Prizemlje: 2.5 stan uknjižene površine 60m2 Sprat+PTK Dvoetažni stan uknjižene površine 43m2 . Vertikala se nalazi na....

 
 
 
  Kuća, KALUĐERICA, 219.300 €, 300,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 98398, 4a, spratna, prizemlje, sprat i p, struja, kanalizacija, terasa(2), uknjizen, za renoviranje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, tavan, ostava, cela. Nudimo vam kucu,lokacija Stara Kaludjerica,kod Blu Rojal nekada a sada prodavnice....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 199.000 € na 219.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, Kalvarija, 219.000 €, 125,00 m2 cca 1750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 199.000 €
19.04.2026 - 219.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Kalvarija, Koruska, 4.0 kuca od 125 m2 sa terasom, dvoriste 25 m2, PR + I, eg-gas, ktv, internet, 2 klime, useljiva po dogovoru, uknjizena na 125 m2 gradjevinske, odnosno na 101 m2 korisne povrsine, parking mesto, gradnja iz 2001. godine.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • prizemlje do 220000 eura uknjižen (2729)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>