• GoHome Professional
prizemlje do 220000 eura što manji uknjižen - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • prizemlje do 220000 eura što manji uknjižen - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje do 220000 eura što manji uknjižen

  • Za upit "prizemlje do 220000 eura što manji uknjižen" pronađeno 2 331 nekretnina - prosečna cena 2.072 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BISTRICA, 118.450 €, 46,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo dvosoban stan na Novom naselju, uknjižen na 46m2, ali ima pridodat deo hodnika i veliku terasu koja se nije u celosti knjižila po ranijim propisima. Stan se nalazi na III spratu zgrade bez lifta. Maksimalno je očuvan i funkcionalan. Ima predsoblje, dnevni boravak i spavaću....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 118.450 €, 46,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je ulični lokal smešten na atraktivnoj lokaciji, raspoređen u dva nivoa - prizemlje i suteren. Lokal je prilagodljiv za različite namene, a poseduje izlog koji je u potpunosti obložen staklom, pružajući izuzetnu vidljivost. Takođe, važno je napomenuti da je lokal uknjižen,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 115.000 €, 46,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 121145, III/, klima, terasa, uknjizen, podrum, ostava, moze zamena(). Prodaje se komforan jednoiposoban stan od 46 m² na Novom naselju. Stan je uknjizen, funkcionalnog rasporeda, sa odvojenom kuhinjom, ostavom i terasom. Dvostrano je orijentisan, svetao i prozracan,....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 102.000 € na 115.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 115.000 €, 46,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.07.2025 - 102.000 €
18.03.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 121145, III/, klima, terasa, uknjižen, podrum, ostava, može zamena(). Prodaje se komforan jednoiposoban stan od 46 m² na Novom naselju. Stan je uknjižen, funkcionalnog rasporeda, sa odvojenom kuhinjom, ostavom i terasom.Dvostrano je orijentisan, svetao i prozračan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 113.300 €, 46,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, Somborska ulica. Nov, uknjižen dvosoban stan na kraju Bulevara patrijarha Pavla, prema Gras-u. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, kupatilo sa kadom i terasa. Dvorišno orijentisan. Pozicioniran na visokom prizemlju....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 110.000 €, 46,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu na par minuta od parka Čair i Dušanovog Bazara, zbog same lokacija odličan i kao investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je uknjižene površine 46 m2, sada je u funkciji lokala i nema pregradnih zidova.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 108.665 €, 46,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo dvosoban stan na Detelinari Smešten na visokom prizemlju u veoma mirnoj ulici bez gužve i buke Sastoji se od dnevnog boravka i terase, kuhinje i trpezarije, odvojene velike spavaće sobe i kupatila Idealan za život ili kao investicija Ispred zgrade se nalazi javni parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 105.500 €, 46,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119408, VPR/IV, terasa, uknjižen, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju odličan dvosoban stan na Detelinari na visokom prizemlju. U blizini su škola, obdanište, marketi, a oko zgrade ima puno zelenila i parkinga. Stan je idealan za porodično stanovanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 102.000 €, 46,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121145, III/, klima, terasa, uknjižen, podrum, ostava, može zamena(). Prodaje se komforan jednoiposoban stan od 46 m² na Novom naselju. Stan je uknjižen, funkcionalnog rasporeda, sa odvojenom kuhinjom, ostavom i terasom. Dvostrano je orijentisan, svetao i prozračan,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 100.000 €, 46,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju ulični lokal na Obilićevom Vencu, prizemlje 23m2 i sprat 23m2 površine. Na odličnoj je lokaciji, pa je pogodan za raznorazne delatnosti. Prizemlje se sastoji od jedinstvene prostorije sa morkrim čvorom, stepenište vodi do sprata koji se sastoji od jedinstvene prostorije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 98.880 €, 46,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 83.500 € na 88.700 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, RUMA, 88.700 €, 46,00 m2 cca 1930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 78.500 €
15.02.2026 - 83.500 €
20.05.2026 - 88.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi fantastičan dvosoban stan, kompletno opremljen ugradnim nameštajem i tehnikom po meri. Nalazi se u prizemlju manje stambene zgrade na odličnoj lokaciji, 3 minuta od Doma zdravlja, 8 minuta od centra grada, sa svim neophodnim sadržajima u okolini. Sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 73.440 €, 46,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

41140, 061 234 30 11 Stefanela, Uknjižen jednoiposoban stan na Podbari. Veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom. Prizemlje, ostava. .

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 54.000 €, 46,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan 46m2 sa terasom, centralno grejanje, adaptibilan u 1.5 soban. Velika funkcionalna lođa. Odlična pozicija stana, svetao I topao stan. Održavan ulaz sa inretfonom I video nadzorom u celoj zgradi. Pripadajući podrum. Uknjižen. Odlična lokacija blizina autobuskog stajališta, prodavnice....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 50.000 €, 46,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lep i komforan, ODMAH USELJIV, 1,5 soban stan u kvalitetno građenoj zgradi od žute fasadne cigle.Stan se nalazi u prizemlju.Ima Cg Sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, ostave, hodnika, garderobera, kupatila i terase.Ima parking mesta u okolini zgrade Uknjižen....

 
 
 
  Kuća, GORNJI MILANOVAC, 46.000 €, 46,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća uknjižene površine u gabaritu, osnove 46 kvadrata. Na tri nivoa :pr+1+ptk, ukupne površine 100 kvadrata. Ima građevinsku i upotrebnu dozvolu. Struja je trofazna, gradska mreža,ima priključak za fiksnu telefoniju i voda je izvorska.Postoje tehničke mogućnosti za priključenje na....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 45.000 €, 46,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan površine 46m², smešten na visokom prizemlju stambene zgrade. Stan je za renoviranje, što predstavlja odličnu priliku da ga uredite po sopstvenim željama i potrebama. Zgrada je priključena na gasnu mrežu. Takođe, postoji mogućnost korišćenja dvorišta, što predstavlja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 205.000 €, 47,00 m2 cca 4360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se odličan renoviran stan u ulici Braće Jerković, 5-soban, u prizemlju zgrade, na najboljoj poziciji u naselju Braće Jerković. Stan je uknjižen na 47 m2, a mereno ima 100 m2, ima video nadzor u stanu, pogodno za stanovanje a i za poslovni prostor. Agencijska provizija 2% Agent:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 190.000 €, 47,00 m2 cca 4040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u prizemlju stambene zgrade na izuzetnoj lokaciji u samom centru, u neposrednoj blizini Slavije. Nekretnina je pogodna za stanovanje, poslovni prostor ili izdavanje. Struktura stana: Ulazni hodnik Dnevna soba Manja soba Kupatilo Terasa Ostava Dodatne karakteristike:....