• GoHome Professional
prizemlje do 2000 eura/m2 što veći Oglasi objavlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • prizemlje do 2000 eura/m2 što veći Oglasi objavlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje do 2000 eura/m2 što veći Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "prizemlje do 2000 eura/m2 što veći oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 55.000 €, 36,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Hitno se prodaje odlican lokal u prizemlju TC Kalca u Nisu. Povrsine je 36,5m2 u osnovi i ima odlicnu galeriju od 18m2. Lokal je generalno adaptiran pre dve godine. Opremljen je bogatom LED rasvetom i novim kvalitetnim laminatom za poslovne prostore. Za hladjenje i grejanje koristi....

 
 
 
  Plac, PEĆINCI, 2.480.000 €, 92068,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Pećinci - Šimanovci plac, 920.68 ari, front prema ulici 420m Prodaje se građevinsko zemljište od 920.68 ari u ŠImanovcima u blizini Mihaljevačke ulice. Zemljište je delom u zoni industrije i proizvodnje tip I, delom u zoni industrije i proizvodnje tip II tj. u planiranoj radnoj zoni....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 2.230.860 €, 37181,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Industrijska zona Stara - Nova Pazova, Bl. 8 i Bl. 8a, Južna radna ul. bb, a u neposrednoj blizini distributivnog centra Lidl, građevinsko zemljište površine 3ha 71a 81m2 (37181m2), jedna KP, KO Nova Pazova. Za građevinsko zemljište je urađena i plaćena prenamena. Izlazi na asvaltirani....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 620.000 €, 30000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na samo 30 minuta od Beograda, autoputem ka Nišu, izlaz Mali Požarevac, stiže se do placa, koji se nalazi u građevinskom području, u zoni za izgradnju porodičnih stambenih objekata u naselju Popović. Plac je ravan i izlazi na 2 puta! Voda i struja su u neposrednoj blizini. Kada se....

 
 
 
  Plac, UGRINOVCI, 1.368.000 €, 22800,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Naselje Ugrinovci, na magistralnom putu Dobanovci - Batajnica, a na 4km od petlje autoputa Beograd - Šid, zemljiste u građevinskom području površine 22800m2 (228ari). Front parcele prema putu je 83m. Parcela je pravilnog pravougaonog oblika. Priključak na EMS je uz samu parcelu, a....

 
 
 
 
-21%

Promena cene sa 1.632.960 € na 1.293.390 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, IRIG, 1.293.390 €, 18144,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 1.632.960 €
29.04.2026 - 1.293.390 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je izuzetna prilika za investiciju 7 parcela različitih površina koje se nalaze u atraktivnom području na Fruškoj gori, u katastarskoj opštini Vrdnik. Lokacija je poznata po prirodnom okruženju, čistom vazduhu i sve većoj potražnji za turističkim i rekreativnim sadržajima.....

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 2.000.000 €, 16750,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Surčin, Dobanovci u sklopu industrijske zone - centralni deo prodajemo građevinsko zemljište koje se sastoji od dve katastarske parcele 10 960m2 + 5 790m2 - ukupne površine 16 750m2 koje su međusobno povezane. Zemljište izlazi na dve asfaltirane ulice. Front prema glavnoj ulici je....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 250.000 €, 16700,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Petrovčić, SO Surčin, nedaleko od kružnog toka Deč - Šimanovci, do asfaltnog puta prema Ašanji, prodajemo građevinsko zemljište 1,67 ha (16700m2). Urađen asfaltirani prilaz od puta do ulaza u parcelu. Front parcele je duž puta 200m. U neposrednoj blizini su priključci na elektromrežu....

 
 
 
  Plac, UŽICE, 200.000 €, 16241,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo zemljište u građevinskom području, na Beloj Zemlji, 9 km od Užica, površine 16421 m2, pod višegodišnjim zasadom borovnica8 !6 godina). Zemljište se nalazi pored asfaltnog puta, ima gradsku i izvorsku vodu, sistem za navodnjavanje, zaštitnu mrežu. Položaj zemljišta, nagib....