• GoHome Professional
prizemlje do 2000 eura/m2 što skuplji podno grejan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • prizemlje do 2000 eura/m2 što skuplji podno grejan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje do 2000 eura/m2 što skuplji podno grejanje 210 m2 porasla cena

  • Za upit "prizemlje do 2000 eura/m2 što skuplji podno grejanje 210 m2 porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+11%

Promena cene sa 133.000 € na 148.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, ĆUPRIJA, 148.000 €, 215,00 m2 cca 690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.10.2023 - 150.000 €
10.05.2024 - 120.000 €
23.02.2025 - 133.000 €
20.03.2026 - 148.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.10.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Dve kuće se nalaze na placu površine 5.22 ari. Kuća od 85m2, sastoji se iz hodnika, dve spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje, trpezarije i kupatila Druga kuća je spratna površine 140m2. U prizemlju se nalazi dnevna soba sa kuhinjom, wc i prostor za proizvodnju koji se može adaptirati....

 
 
 
 
+26%

Promena cene sa 195.000 € na 245.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, Pantelej, 245.000 €, 210,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 195.000 €
24.04.2026 - 245.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Durlanu u neposrednoj blizini pošte, na izuzetnoj lokaciji za život. Kuća je u osnovi 103m2 i sastoji se od prizemlja i sprata, a uz nju je i manje dvorište. Plac na kojem se nalazi je površine 150m2. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 130.000 € na 150.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 220,00 m2 cca 680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 130.000 €
19.04.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na Pivari sa 3,66 ari placa .Kuća je spratna na lepoj lokaciji, svega 1km od centra grada, površine 150m2+70m2. U prizemlju se nalazi veliki dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i hodnik. Ulazak u prizemlje potpuno odvojen od drugog dela kuće, tako....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 135.000 € na 145.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SUBOTICA, 145.000 €, 200,00 m2 cca 730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.10.2025 - 140.000 €
30.11.2025 - 135.000 €
20.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se velika samostalna uknjižena porodična kuća u mirnom delu, 1 km od centra Palića, na placu površine 798 m². Kuća je građena od blokova, izolovana stiroporom debljine 10 cm i ima 198 m² bruto površine. Sastoji se od prizemlja i potkrovlja. U prizemlju se nalazi ulazna terasa,....

 
 
 
 
+26%

Promena cene sa 103.000 € na 130.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 130.000 €, 220,00 m2 cca 590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 103.000 €
22.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dve kuce od 120 m2 i 100 m2 na placu od 4,5 ari kod Lidla u Stanovu. Jedna kuća od 120 m2 je kompletno renovirana i sredjena. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i kupatilom a na spratu se nalaze 2 spavaće sobe. Druga kuća ima 100 m2 i dobre je....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 95.000 € na 99.998 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BANJA, 99.998 €, 220,00 m2 cca 460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 95.000 €
22.05.2026 - 99.998 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lepa porodična kuća kvalitetne gradnje u naselju Nikola Tesla. Nalazi se na finom mestu za porodični život, blizu je autobuska stanica, desetak minuta hoda je do osnovne škole i vrtića. Kuća je po strukturi prizemlje i potkrovlje, ukupne površine 190m2, neto 154m2. Podeljena....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 95.000 € na 99.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SUBOTICA, 99.000 €, 204,00 m2 cca 490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 98.000 €
15.10.2025 - 95.000 €
17.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća na sprat u mirnom delu naselja Kertvaroš, površine 200 m2. Građena je od čvrstog materijala na 3 etaže. U suterenu se nalazi garaža i jedna soba u kojoj je bila smeštena postanica za toplanu koja trenutno nije u funkciji. U prizemlju se nalazi predsoblje, dnevna soba....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 30.000 € na 33.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BOLJEVAC, 33.000 €, 216,00 m2 cca 150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 30.000 €
17.04.2026 - 33.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća (pr+1) sa izlaskom stepenicama u potkrovlje, sagrađena sedamdesetih od 216m2 u osnovi 108m2, uknjiženo 61m2 na mestu gde je bila sagrađena stara kuća, nova u procesu legalizacije, sa pomoćnim objektom od 33m2 uknjiženim i štalom sa senikom od oko 200m2 (neuknjiženom),....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • prizemlje do 2000 eura/m2 što skuplji 210 m2 porasla cena (26)
  • prizemlje do 2000 eura/m2 što skuplji podno grejanje porasla cena (15)
  • prizemlje do 2000 eura/m2 što skuplji podno grejanje 210 m2 (58)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>